prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#365062
Oranžni ti razturaš.
Vidim, da se ti moram enkrat pridružiti, da še jaz kaj napišem.
Pozdravi pingvine in jim pokaži kaj je atletski tempo, bandi frankirani (v frakih ne z znamkami).
Razy
#365069
Pozdrav!
spela* napisal/-a:Potrjujem, da je Oranžni slon izpod Golovca prilezel pod Rožnik.
Lepo ga je bilo srečati.

Oranžni slon zelo pogosto prileze pod Rožnik. Včasih celo na Rožnik. :) Gre pa tudi okoli Rožnika. Edino na Krožniku pa že dolgo ni bil. ;) Ampak časi se spreminjajo. :D Lahko bi enkrat spomladi kakšen krog skupaj tekli. ;)

Lp, oranzni slon
#365070
Pozdrav!

raziskovalec napisal/-a:Oranžni ti razturaš.
Vidim, da se ti moram enkrat pridružiti, da še jaz kaj napišem.
Pozdravi pingvine in jim pokaži kaj je atletski tempo, bandi frankirani (v frakih ne z znamkami).
Razy

Dragi Razy, banda te lepo pozdravlja nazaj. :) In ti želi veliko globokega dihanja. :) Na vseh področjih. ;)
Ja, lahko bi kakšen krog skupaj odtekli. Sicer še nisem na polovici Golade ampak se približujem. Kar je zelo dobro. :) In za zraven mi je tek v veselje.
Hvala za vse pohvale in se beremo in vidimo kmalu.
Lp, oranzni slon
#365071
Pozdrav!

V soboto se ni nadaljeval tek ampak nova sezona potovanj v različne konce domovine z ogledi bazenskih kapacitet. Zelo poučno in zabavno.
V nedeljo je bil pravi dan za nadaljevanje sage o krogih v parku. Imel sem tekaško družbo. Sicer samo par krogov ampak je bila. In sem lahko malo čvekal med tekom. :) In nisem zgubil niti koliko krogov sem že pretekel. Tekla sva dovolj pozno zjutraj, da ni bilo ravno veliko prometa v parku.
V torek je bilo jutro megleno. Malo sem premišljeval ali bi tek prestavil na sredino dneva saj sem vedel, da bo toplo in sončno. Na srečo sem se odločil za jutranji tek. Ugotovil sem, da mi gre odštevanje krogov bolje od rok kot prištevanje. Nisem se zmotil. :) In pretekel sem en krog več. Me prav zanima koliko časa bom potreboval za udomačitev. :) Verjetno 10 dni. Optimistično 7 dni. :) Glasujem za verjetno. :) Srečal sem nekaj vrabcev, sinic, kosov in par golobov. Vse ostale ptice so bile očitno na izletu. :)
Toliko na kratko. Se nadaljuje jutri (v četrtek).

Lp, oranzni slon
#365082
oranzni_slon napisal/-a:
Oranžni slon zelo pogosto prileze pod Rožnik. Včasih celo na Rožnik. :) Gre pa tudi okoli Rožnika. Edino na Krožniku pa že dolgo ni bil. ;) Ampak časi se spreminjajo. :D Lahko bi enkrat spomladi kakšen krog skupaj tekli. ;)

Lp, oranzni slon


No, spela* je pogosto pod Rožnikom, blizu Rožnika in na Rožniku, na K-Rožniku pa že zelo dolgo ni bila (in tudi nima namena kmalu priti). Za skupni krog pa je zainteresirana. :)
#365083
oranzni_slon napisal/-a: Srečal sem nekaj vrabcev, sinic, kosov in par golobov. Vse ostale ptice so bile očitno na izletu. :)



Z velikim veseljem berem poročila, v katerih so omenjana srečevanja s pticami. Kar tako dalje! :)
#365127
Pozdrav!

spela* napisal/-a:Z velikim veseljem berem poročila, v katerih so omenjana srečevanja s pticami. Kar tako dalje! :)

V četrtek sem jutranji tek izpustil in ga nadoknadil s popoldanskim. Bilo je zanimivo. Ptice so bile čisto drugačne. Več ali manj so tekale po travi in spuščale zanimive glasove. Bile so tudi večje od vran in so še vedno dajale videz neodraslosti. Teklo je tudi nekaj psov. Mačke sem srečal, ko so lovile te drugačne ptice. :)
Štetje krogov je zame še vedno precej zabavno opravilo. Očitno sem spet padel v tekaški zen (oomamo) in pozabil kje sem s krogi. Vedno v primeru dvoma se odločim za kakšen krog dobre vage. Se vidi, da sem nekoliko razvajen z Golade kar se tiče krogov. Tam je bila 2 največja številka. (Morda je bilo kdaj kaj več ampak se ne izlušči iz megle.)
Sobota in nedelja sta bili posvečeni zemeljskim delom. In potem res nisem več imel volje tekati po svežem zraku. :D
Nadaljevanje sage se ima zgoditi jutri (torek). :)
Lp, oranzni slon
#365251
Pozdrav!

In potem so bili prazniki in tekaška pavza dolga 7 dni. V petek sem se le spravil v park in naredil dobro polovico največjega števila krogov. Nisem pozabil niti na ogrevanje niti na raztezanje, ki je bilo zelo blagodejno za mišice in kite. :)
V nedeljo sem naredil dva kroga več kot v petek. Danes pa sem se vrnil na največje število krogov do sedaj. Postopnost se je obrestovala. Nič me ne boli in nisem utrujen. Tek mi je v veselje in sprostitev. Celo tako zelo se sprostim, da imam že po tretjem krogu težave s štetjem. :) Ajoj. Danes mi je v oči padel poganjavček, ki je bil že zjutraj parkiran pri oštariji. :) Ali je dete ponočevalo ali zgodaj začelo turnejo. ;) Morda je bil samo očka zvečer malo zmeden in sta pozabila poganjavčka. :) Recimo, da ju bo počakal. :)
Lp, oranzni slon
#365263
Pozdrav!

cgorazd napisal/-a:bravo oranžni, se lahko kdo pridruži temu kroženju, al pa če jo ucvremo kar na golovec ....

Hvala, Gorazd.
Lahko se dogovorimo za skupno kroženje. :) Ali bi bil termini Golade primeren?
Glede Golovca sem jaz še malo skeptičen. ;) Sedaj pretečem dobrih 5 ravninskih km. Glede na tempo podaljševanja teka bom na 10 km ravno spomladi. :) (Ok, morda kakšen dan prej.) :D
Lahko pa se dogovorimo za pohodniško Golado, kar bi zmogel v dobri uri in 3/4. (Morda celo hitreje, če bo vreme lepo.)
Recimo, da sem odprt za predloge. :)

lp, oranzni slon
#365274
Tudi sam se počasi vračam po poškodbi in se tudi sam izogibam klancev , stvar dogovora .. Lahko pa za začetek kakšen krog po stadionu in okolici naredimo, ta teden bom še videl kako bo v prihodnje pa zagotovo ...katere termine imaš v mislih?
#365275
Pozdrav!

cgorazd napisal/-a: ... Lahko pa za začetek kakšen krog po stadionu in okolici naredimo, ta teden bom še videl kako bo v prihodnje pa zagotovo ...katere termine imaš v mislih?


Golada poteka ob četrtkih okoli 17.00 (včasih prej, včasih pozneje). :)

Lp, oranzni slon
#365277
Pozdrav!

cgorazd napisal/-a:No saj se mi je zdelo, samo si prej navajal neke termine in nisem vedel točno, javim za jutri...

Ja, pisal sem o svojih tekih ob raznih urah in raznih dnevih. Golada se dogaja ob četrtkih popoldan. :)
Se beremo. :)

Lp, orazni slon
#365305
Pozdrav!

Priznam! V četrtek sem zjutraj štajkal, popoldan sem imel pa kup drugih izgovorov. :) V petek in soboto sem imel druge športe. Ampak danes (nedelja) sem zjutraj takoj odbrenkal svoje kroge v parku, da me ni potem cel dan crvičilo, ker še nisem tekel. V parku je bilo nekaj kužkov, ki so tekli z menoj. Gospodarice niso. :) Gospodarji so bili bolj kisli. :)
Ugotavljam, da se bom moral malo izobrazit glede ptic saj sem danes opazil vsaj dve, ki jima nisem poznal imena. Srečal sem golobe, vrabce, sinice, kose in omenjeni dve ptici brez imenovanja. Slišal sem tudi vrane.
Čuječnost mi je pomagala, da sem šele v 7 krogu izgubil štreno s štetjem. :) Ampak sem se izvil iz nerodnega položaja s kratko obnovo, kaj se je dogajalo v vsakem krogu. :)
Ta teden mene na Goladi ne bo. Žal. Fizika še ni toliko napredovala, da bi bil lahko z enim telesom na več mestih. :) Seveda ne bom zatajil v torek in četrtek zjutraj. Ha, ha. :)
Lp, oranzni slon
  • 1
  • 391
  • 392
  • 393
  • 394
  • 395
  • 400

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA