prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 Snezinka
#51362
Po skrbni preučitvi podatkov iz ure, občutkov, nebolečih nog....si Oranžni slon dočakal mojo izjavo: Golovec je the best!!! 8)

Zame je bil včerajšni tek optimalen - vsaj kar se mene tiče, ti Slon pa si verjetno malo bremzal :roll: .

Po PST polovičkarskem podvigu prejšnjo nedeljo je pri mojem teku očitno prišlo do premika - na bolje, seveda! To sem opazila že v torek, ko sem mojih standardnih 10km odtekla hitreje in z občutno nižjim pulzom...ampak sem celo stvar pripisala dobremu dnevu...po včerajšnji Goladi pa mi je jasno, da je res prišlo do napredka :laola

Joj, kako fajn!
Če bi tekla sama, bi še vedno tekla po istih poteh, v istem tempu ...

Lp
Darja
Uporabniški avatar
 Snezinka
#51363
runner napisal/-a:Jusuf al Islam
Allah akkbar i bog ti pomogo...
jaz sem bil tisti v Cliotu, ki je z eno roko telfoniral z drugo piskal in s tretjo mahal na Litijski...

hi, hi... bas sta bila sladka ...


Zgledalo je pa tako, kot da boš pustil avto peljati naprej, ti pa skozi šipo in z nama v dir :D .

...sva bila pa verjetno bolj slana kot sladka 8)

lp
Darja
Uporabniški avatar
 Vlajko
#51365
Snežinka napisal/-a:... Po PST polovičkarskem podvigu prejšnjo nedeljo je pri mojem teku očitno prišlo do premika - na bolje, seveda! To sem opazila že v torek, ko sem mojih standardnih 10km odtekla hitreje in z občutno nižjim pulzom...ampak sem celo stvar pripisala dobremu dnevu...po včerajšnji Goladi pa mi je jasno, da je res prišlo do napredka ...

Bravo, sotrpinka polovičke. :D :wink:

PS: Vsi indici kažejo na to, da sem ostal edini forumaš, ki še ne dela intervalov. :shock: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 runner
#51376
Darja napisal/-a:Zgledalo je pa tako, kot da boš pustil avto peljati naprej, ti pa skozi šipo in z nama v dir


tocno tako sem se tudi pocutil ... najraje bi ga tam na sred ceste pustil in zalaufal za vama. Zal se mogel iti v Hermes. :-(

mogoce naslednji teden? ... kdo ve...
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#51395
Salam runner!
runner napisal/-a:...jaz sem bil tisti v Cliotu, ki je z eno roko telfoniral z drugo piskal in s tretjo mahal na Litijski...

hi, hi... bas sta bila sladka ...

8) Sem opazil, da bi mnogo raje bil z nama kot na poti v sluzbo. :) Iz oci sem ti to prebral :!: :D Daj, drugic kar parkiraj avto pa se pridruzi. :)

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#51401
Pozdrav!
Snežinka napisal/-a:Po skrbni preučitvi podatkov iz ure, občutkov, nebolečih nog....si Oranžni slon dočakal mojo izjavo: Golovec je the best!!! 8)

8) Jaaa, to mi deli. :) :D

Snežinka napisal/-a:Zame je bil včerajšni tek optimalen - vsaj kar se mene tiče, ti Slon pa si verjetno malo bremzal :roll: .

8) Ja, seveda. Bremzal sem edino tebe, da mi nisi pobegnila v zadnjem kilometru :!: Meni je tale tek pomagal, da sem se znebil malo velike zaloge slabe volje, ki sem jo nabral v celem tednu. ;)

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:

p.s.: Nadaljevanje telenovele "Golada ali tekaski raj" si lahko ogledate naslednji cetrtek ob isti uri. Vljudno vableni. :) Ustrezne instance se naprosajo, da spremenijo naslov teme v kaj manj zavajajocega ;)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#51403
Pozdrav!
Vlajko napisal/-a:...Vsi indici kažejo na to, da sem ostal edini forumaš, ki še ne dela intervalov. :shock: :lol: :lol:

:D Evo, Vlajko v ponedeljek ob 1900 castim intervale na Kodeljevskem ovalu. :) Vljudno vabljen, da se pridruzis. Tempo in stevilo ponovitev po lastni izbiri in presoji. :) Meni je posebno vsec pri ovalu to, da je speljan okoli lepo negovane zaplate trave, kamor se lahko zvrnem ob posledicah pretiravanja. :)

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:
 Nataša
#51404
oranzni_slon napisal/-a:Meni je tale tek pomagal, da sem se znebil malo velike zaloge slabe volje, ki sem jo nabral v celem tednu. ;)


ja, se je opazlo dons zjutraj, ko si s kolesom ves naspidiran divjal čez Prule :wink:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#51405
Pozdrav!
Nataša napisal/-a:ja, se je opazlo dons zjutraj, ko si s kolesom ves naspidiran divjal čez Prule :wink:

:) Joj, N'ta ali si ti videla, kaj me je preganjalo cez Prule? :) Nekaj ogromnega, z velikanskimi kolesi in zadaj je imelo se prikolico, pa hiab, skratka cist grozn je bilo. Pa lovil me je ze od zacetka Roske, ampak se se srecno zmazal. :) :D :twisted: Vidis zato sem tako divjal cez Prule. :)

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#51406
oranzni_slon napisal/-a:... Evo, Vlajko v ponedeljek ob 1900 castim intervale na Kodeljevskem ovalu. ....

Hvala za povabilo, vendar kdaj drugič, kajti od nedelje do srede bom, kolikor mi bo čas dopuščal, tekal predvsem po brežinah slovenske luže.... :D Pa forumski šefe tudi. :wink:
 Nataša
#51407
oranzni_slon napisal/-a: Nekaj ogromnega, z velikanskimi kolesi in zadaj je imelo se prikolico, pa hiab, skratka cist grozn je bilo...


ja, to sem bla jaz :lol: . Se ti samo hotla povedat, da maš prazno zadnjo gumo, ti pa si bežal, kot da ti gre za življenje. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#51778
Pozdrav!
Nataša napisal/-a:ja, to sem bla jaz :lol: . Se ti samo hotla povedat, da maš prazno zadnjo gumo, ti pa si bežal, kot da ti gre za življenje. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

8) Ja, pisuka poldi, kdaj ti je pa Bor tak ogromen traktor prodal? :D Ejga, tukalica1, tole je bil pa vredu dil. :D Ampak, a nisi ti vcasih crke preganjala in besede v razlicne jezike prekladala :?: A to gre zdej po ta novem s hiapom? :) Pa prikolco rabis zraven? Joj, joj, kam gre ta svet in ta nova tehnika. :) :twisted: :P

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:
Uporabniški avatar
 pegaz
#51825
Dragi moji,

evo mene nazaj. Sofija je potešena, tri šešira so še vedno v zraku od navdušenja, Tini in LojzeP pa sta bila žal v vzporednem vesolju - kljub nebrojnim klicem se nikakor nismo uspeli srečati v prostranih širjavah Beograda... :(

Aja: GOLADA! Po novem tudi uradno v četrtek. In tokrat pridem tudi jaz. Da ne bosta samo Juso in Snežinka šarmirala po klančkih!

Na skledanov,
Pegaz ot Sofia :)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#51895
Pozdrav!
pegaz napisal/-a:... Aja: GOLADA! Po novem tudi uradno v četrtek. In tokrat pridem tudi jaz. Da ne bosta samo Juso in Snežinka šarmirala po klančkih!

Pegaz, hvala za intervencijo v naslovu. :) Priden, Pegaz, priden. :)
8) Ja, lipi moji golada bo pa ce preklje dol letijo, zato ste vljudno vabljeni, da se pridruzite. :D Tempo bo pogovoren. ;) :)

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 400

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA