prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#274032
Sej ne vem ce si upam ampak jutri bi kar prisel na Golado. Glede na vse vprasaje, ki jih je naslikal Jusuf bom skusal odgovoriti kar najkrajse. Ob 17.00 na startu potem pa levo do cilja. Da malo minus ur zrediram...
#274438
Hoj!

creski napisal/-a:No pa se je le dobro izslo.... Golada pretecena, sicer sele med 19.in 20. uro ampak jo lahko obkljukamo...


Sem vedel, da se lahko zanesem na creski-ja. :) Resna firma. :)

Lp, Jusuf
#274440
Hoj!
pegaz napisal/-a:... vedno na isti način (najprej levo nogo naprej, nato pa desno, in tako naprej).

Kaj ko bi probal desna, leva, desna, ... Se bolje teče. :)

pegaz napisal/-a: ... Teklo bi se tudi mimo vojaškega objekta (pomembno za naše bolj vojaško navdahnjene člane) in pa kozolca (za sicer navdahnjene člane).

Jako nevarna situacija je tole. :D Kaj pa če bo stražar navdahnjeno mislil, da smo lahka konjenica v napadu? :)

pegaz napisal/-a: ...Pegaz :)

Pegazi, pusti peškote in toplo vodo. Pridi raje na tek. :) Veš, v četrtek. :)

Lp, Jusuf
#274591
Helou!
NM Bajsi ostaja prizemljena.
Njegovo telesce je nekam švohotno, pa mejčenu se mu ne da, pa še nekaj mora na britof ciprese žagat.

Imejte si jih!
#274665
Po prvi letošnji Goladi za naju s Kairosom se spodobi kaj napisati. :)
Zbralo se nas je šest, tekli smo štirje, dve sta se sprehajali in nas prijazno prišli pozdravit tudi na cilj.
Tempo sicer ni bil preveč hud, ampak zadnje čase imam pri teku neke težave - nimam prave energije, pa to ni psiha, ampak mi očitno nečesa primanjkuje (vem, da to ni ne sladkor ne čokolada ... mogoče železo, magnezij?). No, v glavnem ... šlo je pa vseeno malce lažje kot dopoldne (aja, včeraj sem imela dopust in šla dopoldne teč na PST z namenom, da pretečem cel krog - kar pa ni šlo in sem se ustavila pri kakih 18 do 19 km, zato sem popoldne del manjkajočih km nadoknadila na Goladi). in sem postavila letošnji osebni rekord Golade. :clap: (jasno, če sem jo tekla prvič :lol: )

Na pijačo bomo šli potem, ko bo tudi na cilju še vedno toplo.
Piškotov nisva prinesla. :oops:
  • 1
  • 305
  • 306
  • 307
  • 308
  • 309
  • 400

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA