prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 vencelj
#89694
Že skoraj en mesec je od objave te teme, pa nobenega odgovora, kot da škofjeloškem koncu ni nobenega tekača (čeprav vsi vemo, da temu ni tako). Morda pa bi pomagala kakšna dodatna predstavitev npr. kje tečeš, kdaj in koliko običajno pretečeš...
Morda bi kazalo pogledati za organiziranimi tekaškimi skupinami (društva...?).
Uporabniški avatar
 Atalanta
#92571
V okolici Škofje Loke od aprila vsak ponedeljek in četrtek poteka organizirana vadba. Na začetku pretežno hoja, na koncu sezone pa (za ta pridne:) 10 km v Ljubljani. Trenutno neprekinjeno tečemo cca. 10 min, vsega skupaj pa uro in pol dolga vadba vsebuje cca. 25 min teka + hojo + vaje. Članarina znaša 10 evrov na mesec. Lokacija se menja na dva tedna.

Naslednji ponedeljek se dobimo ob 18.30 na spodnjem parkirišču pri pokopališču na Suhi. Če te zanima, lahko prideš pogledat!
Navadno izgledamo takole: :D

Lepe pozdrave!
Uporabniški avatar
 ZHAK
#92673
Od kdaj pa je na Suhi pokopališče? Verjetno misliš Lipico.
Uporabniški avatar
 Atalanta
#92704
Ups! :oops: Se opravičujem - pri pokopališču Lipica, seveda. Ista lokacija velja dva tedna. Če bo v ponedeljek deževalo (upajmo, da ne!), bo organizirana nadomestna vadba v telovadnici na Podnu.
 Winkl
#92776
tudi jaz tečem v okolici škofje loke oziroma kranja, ali bolje povedano, kar na relaciji med obema.

tako da se bi dalo kaj zmenit.

ponavadi razdalje nekje od 6-14km, tekaške proge pa še odkrivam.
 bejba
#92784
Ola

Jst tečem v okolici Škofje Loke, ponavadi relacija Suha-Lipca-Godešič al pa okolica Crngroba...Tko da se lahko kj zmenmo...

lp
Uporabniški avatar
 JanF
#93092
En lep pozdrav vsem skupaj!

...pa je že tako kazalo, kot da v našem koncu ni tekačev, čeprav vsi vemo, da to še zdaleč ni res...

Jaz ponavadi najrajši skočim na Križno goro po asfaltu, pa po Sorškem polju, Groharca-Crngrob-Sorško polje-Trata-Groharca, okoli Brda, Kranjsko polje, Šmarjetna in Šmarna gora, po PSTju v Ljubljani

... konec tedna pa obvezno škočim na kakšno tekmo.


Lep pozdrav,
Jan
Uporabniški avatar
 vencelj
#93123
Pa se je le odprlo in dokazalo, da v Škofji Loki tekači SO. :D :D
Obstaja pa problem, kot verjetno še marsikje drugje, da je "tekajočih" posameznikov zelo veliko in se vseskozi srečujejo, nikoli pa se ne organizirajo. Seveda določen problem predstavljajo različna pripravljenost, cilji, motivacije...Nekateri tečejo "le zase", brez tekmovalnih ambicij, drugim je "rekreativna tekmovalnost" glavni cilj...
Tako različni se težko ujamejo- eden bo na teku delal iztek, drugi bo na maksimumu...
V okolici Škofje Loke je kar nekaj dobrih prog za vsakovrstne tekače in veseli me, da je tudi tekačev vse več :D :D
Uporabniški avatar
 vencelj
#93125
Pa sm pozabu vprašat, JanF, kje si kaj tekmoval v zadnjem času? :?:
Uporabniški avatar
 ZHAK
#93129
Sam tečem za vikend po Sorškem polju, takrat naredim malo daljši tek, navadno v jutranjem času, med tednom pa nekje od Podlubnika pa proti Crngrobu ali Trati ali Suhi, včasih tudi do Lipice pa po drugi strani Sore nazaj domov. To med tednom je v glavnem v večernih urah z lučko na glavi. Tečem sam, ker mi čas največkrat ne dopušča, da bi se dogovoril za konkretno uro, grem, ko imam čas, nemalokrat tudi po 10. uri zvečer. Če pa se kje srečamo, pa lahko odtečemo kakšen km skupaj.
Uporabniški avatar
 JanF
#93137
odgovor za Venclja:
... moja zadnja tekma je bila v nedeljo, 12. tek na Ratitovec. Sem bil prvič in moram priznati, da že komaj čakam na 13. Res vse čestitke organizatorjem!!!
S časom 1:29:14 in s 27. mestom sem pa tudi kar zadovoljen.
...pred to sem bil pa letos na tekmah: Tek na Krim (službena), Suša, Jošt in 14. gorski tek pod Kriško goro.
...pred mano pa so zaenkrat: Gozdni tek po Rašici, Mošejski tek, Železna kapla-Preddvor, Grintavec, ... LJ maraton, ...

odgovor za ZHAKa:
... z veseljem! ... Jaz tečem ponavadi nekje med 18. in 21. uro, če mi le čas dopušča vsak drugi dan ali pa vsaj 3x tedensko po 10km. ...saj vidim, da tečeva po Loškem koncu skoraj po istih poteh, tako res lahko kdaj kakšen km skupaj pretečeva...

Lep pozdrav, Jan
Uporabniški avatar
 vencelj
#93142
Seveda, Jan, zdaj vem. Čestitke za dobre nastope! :D
Uporabniški avatar
 Vlajko
#93164
Z obzirom na to, da pretežni del svojih rekreacijskih (na vsake "kvarte" enkrat pa tudi "na škrge") tekov opravljam po Sorškem polju od Drulovke v smeri Trate, Žabnice, Mavčič, itd., bi se lahko tudi jaz, čeprav Kranjčan, (skoraj) upravičeno štel v vašo "populacijo" ter kdaj pa kdaj z vami tudi kakšno rekel ali pa bi kakšen počasen tek opravili skupaj . :D Samo zmeniti se moramo. :wink:
 corto
#95222
Jaz ponavadi tečem iz Godešiča in ob Sori naredim krog. Včasih grem tudi na Osolnik. Poskušam se izogibati asfalta.

Je pa fajn, če je kakšna družba, se lažje pripraviš do teka :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA