prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#251971
3x podaljšan, 5x ravninski, 0x klasika :wink: Analiza v Maratoncu, ki se je zelo zanimivo končala, ker je ena ogromna srebrna škatla na štirih kolesih skoraj požrla mojega tiny twinnyja. Ma se ne da on kar tako, z mano za volanom pa sploh, je morala srebrna škatla popustiti.
Drugače pa - prav fleten ravninski K-Rožnik v naravnost super družbi. Pa še aplavdirali so nam ob bajerju, nismo mi kar tako od muh.
#252023
Loni lep povzetek prazničnega Krožnika si naredila... :D :D ...moram pa reči, da me je kar presenetila udeležba glede na praznični čas...super pridni smo ni kaj in lahko si :clap: :clap: :clap: ....hehehhehehe...je, pa tokrat kar letelo me je Marjan iz Goric kar lepo "preganjal" po Rožniku....hehehhehe
#252495
Cormi napisal/-a:
pajo napisal/-a:Bi bilo dobro sprobati mečno mišico pred trojkami. Tako na počasi - :D drugače pri polžih ne gre.


Če pride Pajo, pa ne smem zamudit. imam zagotovljeno družbo :D

Ne pozabi na sendvič ko me boš čakala na vsakih 100m. :D
#252511
Cormi napisal/-a:Nisem ziher, če nisem iz cukra, bom jaz kar na sončno varianto počakala :lol:

Še vedno ko sem se najavil, da pridem ni bilo nič od nič. Sedaj se ne bom več. Bom potem mogoče ob torkih večkrat z vami na tej lepi trasi.
#252561
Ja, res je pred K-Krožnikom nebo izgledalo malo grozno, ampak ni bilo nič hujšega, kot nekaj kapljic iz neba...

Se nas je pa zbralo kar lepo število glede na črnino na nebu. :lol: :lol: Sicer nisem ravno štel ampak mislim, da nas je bilo okoli 13-14 neustrašnih k-rožnikarjev in k-rožnikaric. :lol: :lol:

Sicer nam je predvideni piknik nekoliko odplaknilo tako, da smo se raje premaknili v zavetje Maratonca, vendar pa cukrčki niso izostali. Same dobrote, uf koliko jih je bilo...njam...njam...je še za prihodnjič nekaj ostalo.... Vidu pa še enkrat čestitke :clap:

cau
  • 1
  • 262
  • 263
  • 264
  • 265
  • 266
  • 433

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA