Žurka naj bo:

A) 05.01.2008
5
10%
B) 12.01.2008
12
24%
C) 19.01.2008
28
57%
D) 26.01.2008
4
8%
Uporabniški avatar
 meduza
#114817
Matjaž, boljše je projekcija na steno.
Kolikor se spomnem v brunarci imajo opremo??
Uporabniški avatar
 Staša
#114820
Joj, sem bučmanka!
Gledam temo in vidim, da je bil zadnji post 3.1. in pomislim, da je vse skupaj že staro in niti ne grem brat, kaj je napisano, pač pa vprašam, če kaj velja in zaprem vse skupaj.
In zdajle čez 3 ure grem gledat in vidim, da je danes 4.1. in da ste v bistvu že dorekli bolj ali manj. Sorry! Zame je vsak dan spet nedelja in sem malo zmedena! :)

Alora, vsi vse odpovedat 19.1.!!!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#114821
Staša napisal/-a:... Alora, vsi vse odpovedat 19.1. ...

Še bolje bi bilo, če bi to plemenito dejanje storili 12.1. , sicer bom jaz :cry: :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#114830
Staša napisal/-a:Joj, sem bučmanka!
Sorry! Zame je vsak dan spet nedelja in sem malo zmedena! :)

Alora, vsi vse odpovedat 19.1.!!!

Staša, šparej poprove piškote, čene bo tud v prihodnje vsak dan nedelja!!! ;) :P

Vlajko: :(
Uporabniški avatar
 Vlajko
#114831
pegaz napisal/-a:... Vlajko: :( ...


Ni še vse izgubljeno, morda bo vseeno možen kakšen kompromis. :) :wink:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#114895
Če jaz prav razumem bo v brunarici, kjer smo že bili?
Uporabniški avatar
 Staša
#114937
pegaz napisal/-a:
Staša napisal/-a:Joj, sem bučmanka!
Sorry! Zame je vsak dan spet nedelja in sem malo zmedena! :)

Alora, vsi vse odpovedat 19.1.!!!

Staša, šparej poprove piškote, čene bo tud v prihodnje vsak dan nedelja!!! ;) :P

Vlajko: :(


Tu lejt!!! :?


. pravzaprav :D
Uporabniški avatar
 Barb
#114977
Datum je potrjen.

Žurka bo torej , 19.januarja 2008, brunarica Jezero, v Podpeči.. Ura pričetka bo znana naknadno.

Kar se tiče hrane: z Matjažem se sestanem v prihajajočem tednu, mislim pa, da bo nekaj podbnega kot lani.

Z organizacijo družabnega dela sva s Pegazom sestavila org. odbor in člani bodo obveščeni po ZS, za nadaljno pomoč.

MatjažV,mislim da projekcija slik ni problem,saj mi je Matjaž omenil,da ima neko možnost. Kaj več,po najinem sestanku.

Meduza: za enkrat ne bi v prvi plan dali nobene predstavitve, kajti mislim,da je bolje, da se n žurki malo razmigamo, saj zlasti stari člani malo več lenarimo in nam bo prav prišlo malo dogajanja.

Če pa so še kakšni predlogi in vpršanja pa kar na dan z besedo.

......pa en lep,topel objem, do snidenja :P (....kako že:Vaša Mama Šefla :wink: )
Uporabniški avatar
 ROSI64
#114987
Skoraj gotovo pridem tudi jaz, mogoče še moja polovica z mano. :D Lani je bilo lepo, :clap: tako da ne dvomim, da letos ne bo še lepše. :toast:
 Nataša
#114993
Ja, fino. Če je datum določen, se pa lahko začnemo preštevat.

1. Miha
2. Nta
Uporabniški avatar
 MatjazV
#114996
Ok,

3. MatjazV

Upam, da ne bomo začeli prezgodaj. Jaz verjetno pridem šele enkrat proti večeru.

LP
Uporabniški avatar
 Barb
#115011
mislim,da bom na žurki :D :wink:

5.Barb
....pa vrjetno da tud
6.Demck
 Nataša
#115014
MatjazV napisal/-a:Ok,

3. MatjazV

Upam, da ne bomo začeli prezgodaj. Jaz verjetno pridem šele enkrat proti večeru.

LP


Matjaž, lahko, sam po moje ti bo žal, ker boš zamudil govejo župco za kosilo (hecam se, sej bo žurka zvečer, a ne bo?!) :roll: Barb, takrat ti dostavim še tiste odpadne CD-je.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA