polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

#114954
Pravila za najvztrajnejše gorske tekač/e/ice TF-a v l. 2008 :D :

:arrow: Veljajo vse uradne gorske tekme v letu 2008, kjer je potrebno premagati vsaj 350 metrov višinske razlike.
:arrow: V lestvici upoštevam vse, ki v treh dneh po končani tekmi sporočijo v tole temo svoj dosežen čas (oziroma v štirih dneh za tekmo v tujini). Kasnejših popravkov točkovanj na lestvici ne bo!
:arrow: Tekme, kjer sporočijo svoje dosežene čase manj kot štirje forumov/ci/ke se razdelijo polovične točke (To pravilo ne velja za tekme daljše od 12ur, EP,SP).
:arrow: Spremeni se tudi način točkovanja (po zgledu zimske lige Kališča): prvi dobi fiksno določene točke (glej spodaj), ostali uvrščeni pa dobijo točke sorazmerno glede na število udeležencev (brez decimalk).
Najhitrejši forumovec prejme fiksno število točk glede na čas zmagovalca tekme in sicer:
:arrow: Kjer zmagovalec tekme doseže čas do 1ure, prejme prvi forumovec 100 točk.
:arrow: Kjer zmagovalec tekme doseže čas od 1ure do 2 ure teka, prejme prvi forumovec 150 točk.
:arrow: Kjer zmagovalec tekme doseže čas od 2 ure teka do 3 ure, prejme prvi forumovec 200 točk.
:arrow: Kjer zmagovalec tekme doseže čas od 3 ure teka do 4 ure, prejme prvi forumovec 250 točk.
:arrow: Kjer zmagovalec tekme doseže čas od 4ur do 8ur, prejme prvi forumovec 275 točk.
:arrow: Kjer zmagovalec tekme doseže čas od 8ur do 12ur, prejme prvi forumovec 300 točk.
:arrow: Kjer zmagovalec tekme doseže čas od 12ur do 18ur, prejme prvi forumovec 325 točk.
:arrow: Kjer zmagovalec tekme doseže čas od 18ur naprej, prejme prvi forumovec 350 točk.
:arrow: Tek na Grintovec, ki je kraljevska tekma pri nas prejme prvi forumovec 300 točk.
:arrow: Pokalne tekme, DP, EP, SP, WMRA se točkujejo dva ranga višje kot je dosežen čas prvega (npr. čas do 1ure dobi prvi 200 točk).


No pa veliko zabave pri premagovanju višinskih metrov :wink: .
Zdaj pa veselo trenirat, začnemo s rekordom Šmarne gore.
Nazadnje spremenil Dule, dne 30 Dec 2008, 16:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 RoKo
#114958
Zmenjeno. Dve do tri tekme bom že zmogel. Mi ne ležijo ravno gorski teki, je pa lepo.
 aleksander
#114960
Se bo treba potruditi,da bo konec sezone vsaj več kot 100 točk.... :wink:

Se vidimo na pokonci postavljenih ravninah :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 PeterM
#114961
Dule, tole si pa zelo zanimivo zastavil.

Se vidimo na rekordu Šmarne gore. :)

LP Peter
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#114967
Tudi mene prištejte zraven :D

vsekakor se bom udeleževal gorskih tekov :D

seveda po svojih močeh in znanju :D

LP Bojan
Uporabniški avatar
 brankos
#114968
Dule dobro zastavljena pravila - očitno bo res trebal začet trenirat
Uporabniški avatar
 Franci65
#114983
Bravo Dule!
Za menoj se bo kadilo na gorskih tekih.
 marjan
#114986
Dule mi smo s teboj :D

Imam že skoraj 14 dnevni izpad treninga zaradi viroze :( , tako da bo treba notri prinesti.

lp
Marjan
Uporabniški avatar
 matec
#114989
Tudi jaz bom sodeloval gorski tek je moja najljubša disciplina :!:

tudi jaz se bom udeleževal gorskih tekov

Lp Jure :D
Uporabniški avatar
 Dule
#115100
Hvala prijatelji, brez vaše podpore in sodelovanja lestvice pač nebi bilo. :clap:

se beremo..
Uporabniški avatar
 Dule
#115638
Dule napisal/-a:
se beremo..


Kje ste še ostali :?: :( V anketi je samo 11 sodelujočih. Glasujte, anonimnost zagotovljena.. :lol: (samo pazite da me ne spravite ob dobro plačano delo) :shock:
Uporabniški avatar
 BONI
#115655
Napiši še mene zraven
lp dare
Uporabniški avatar
 Dule
#115667
BONI napisal/-a:Napiši še mene zraven
lp dare


Ne Boni, zaenkrat me zanima samo število koliko nas je pripravljeno sodelovati na lestvici po novih pravilih.. Po tekmah pa bo vsak sam sporočil svoj dosežek in s tem bo uvrščen na lestvico.
Saj vem sedaj smo še v zimskem stanju zato odziv ni tak, kot bi pričakoval :wink:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#115669
Nova pravila so "zanimiva"
:arrow: ni mi všeč kratek čas za sporočanje svojega rezultata. Vsaj teden dni bi lahko bilo, saj sicer ne moreš uveljavljat tekme. Mogoče pa nebi bilo slabo, da bi UPRAVLJALEC te lestvice vsaj tistih par znanih TF-jevcev avtomatsko izluščil (diskriminatorno?).
:arrow: Ne vem zakaj bi ravno Grintavec bil tako zelo točkovan? Menim, da je GM4O pred njim, pa SAM in še bi lahko ...
:arrow: lestvica bi naj ostala forumovska, na Grintavec pa precej TF-jevcv ne gre že zaradi ostrega limita

Seveda so to samo moji pomisleki in se s pravili popolnoma strinjam, saj so jasno v naprej postavljena, kar je bistvo pravil.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 37

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA