Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 Perdurabo
#115465
Tretji Skraping bo 8.3 oziroma za Dan zena!
Uporabniški avatar
 mirko1
#115471
to je finta, da pripeljemo žene s sabo :roll: . no, moja že trenira. danes se je naučila vezati vezalke, jutri, no jutri bo dež, pa bomo doma,... ,..... :wink: .
kakšni bodo letos pogoji,...jaz predlagam, da bi na zaglavu naredili le eno kt, in to na skrajnem jugu, oziroma na sredini zaglava. se ve zakaj :wink:
se vidmo , lp , mirko
 Perdurabo
#116010
Mirko hvala za nasvet.Koncna verzija steze bo znana eno uro pred start,tako da bodo vsi v enaki pozicji pri startu.Na krajsoj stezi bomo postavili na enem mestu opremu za strelicarstvo(opravicujem se ker ne vem kako se tome rece na slovenscini) tako da bo bolj zanimljivo.
Uporabniški avatar
 RoKo
#116058
Perdurabo napisal/-a:Mirko hvala za nasvet.Koncna verzija steze bo znana eno uro pred start,tako da bodo vsi v enaki pozicji pri startu.Na krajsoj stezi bomo postavili na enem mestu opremu za strelicarstvo(opravicujem se ker ne vem kako se tome rece na slovenscini) tako da bo bolj zanimljivo.


lokostreličarstvo :wink: (lokostrelstvo pa res)
 Perdurabo
#116065
klaudi napisal/-a:Ali bo tudi cestni tek?
Cestneg teka ne bo ampak krajsa steza je podobna kross teku.
Uporabniški avatar
 žine
#116074
hoj,
kako je kaj s prijavami za prenočevanje? 8.3. je kar blizu....
lpŽ
 janezu
#116077
zanimivo bo tudi brez lokostrelstva :D (kje se kupi ugodno lok,kje je tečaj? :D :D :D ) LP ju
Uporabniški avatar
 žine
#116078
janez, lokostrelstvo bo samo za softiče :D če jaz prav razumem. Mi bomo menda mel dost dela s kamnom in trnjem....
 Perdurabo
#116194
Na mes pojasnila v temi Skraping jaz sem odprl novo temo Pojasnilo.Opravicujem se.Pojasnilo je spodaj.In se odpoved Zinetu,ja lokostrelstvo bo za softice.

Prijave bojo mal pocakale.Lastnik agencije Con sole je v Belgiji na sajmu in predstavlja tud Skraping kot celi Pasman.Na spletni strani www.islandpasman.com kmalu bo vse pomembno.Brez skrbi,ce lahk vse pospravi cez poletje.........
Ce vam se res mudi moj mail naslov je josip@islandpasman.com

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA