polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 MihaPR
#117781
In dkaj imamo naslednji iziv :)
Uporabniški avatar
 MihaPR
#117802
mogoče predlog, analogija z gorskim kolesarstvom kot kategorija lahko tudi gorski tek :)
Uporabniški avatar
 Franci65
#117852
In pa tudi 9. marca 2008:

Tek na Kališče, uradna tekma zimske lige.
 marjan
#118222
Da tema ne zamre :wink:

Slavnik napisal/-a:Prvi gorski tek bo 24.03.2008 - 8. Gradiski tek
 damjan10
#118229
tek na Trdinov vrh 8.2.2008, organizator Društvo Marathon Novo mesto

višinska razlika 810m

moj čas 1:13:50
Uporabniški avatar
 Dule
#118258
damjan10 napisal/-a:tek na Trdinov vrh 8.2.2008, organizator Društvo Marathon Novo mesto

višinska razlika 810m

moj čas 1:13:50


Društvo Marathon Novo mesto že tretje leto v okviru slovenskega kulturnega praznika vabi na tek in pohod na Trdinov vrh oziroma Gospodično.Sama akcija je namenjena predvsem druženju in ni tekmovalnega značaja.


Da bo red na lestvici:
-Damjan, kakor zastopim je bila to neuradna prireditev (tudi razpisa ni bilo nikjer razen na društveni strani Marathona) in je žal ne morem upoštevati (upoštevam samo uradne tekme) :!:
Uporabniški avatar
 Dule
#118260
mateja.hribar napisal/-a: Ampak tekla sem samo po ravnicah, vse ostalo je bila hoja, zato se mi zdi, da ne sodim na lestvico s takim imenom.


Mateja, vsak je dobrodošel na lestvici in tudi ti odlično sodiš zraven :wink: , zato se naslednjič le pravočasno oglasi s svojim doseženim časom :wink: Žal, ko je enkrat lestvica objavljena ne delam več popravkov in točkovanj na novo, ker bi me drugače preveč zaposlili.. :D

ČAU ČAU
 damjan10
#118274
OK
se opravičujem, nisem dobro prebral navodila
Uporabniški avatar
 AVI
#118396
marjan napisal/-a:Da tema ne zamre :wink:


Pa da jo spet spravmo gor :wink:
Uporabniški avatar
 Dule
#120274
Da neb kdo pozabil na lestvico :evil: Še posebno to velja za Pašmance, srečno :!:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 37

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA