- 28 Apr 2008, 07:35
#126416
Rezultati, malo z zamudo:
JURJEV SEMENJ V GORJAH
POMLADNI KROS 2008
URADNI REZULTATI
A -moški letnik 1992 -1978 7,0 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Cas teka Zaostanek
1 105 POTOCNIK Domen KRNICA 27:55,8
2 11 MARKOCTeodor VITEZI DOBREGA TEKA 28:45,1 49,3
3 21 PRETNAR Anže KREPC =) 28:54,7 58,9
4 33 REJC Alen RENCE 31:05,7 3:09,9
5 98 KOSI Robert SPODNJE GORJE 31:08,3 3:12,5
6 99 MULEJ Damjan ŠD RIBNO 33:55,1 5:59,3
7 103 GARTNER Matej NOMENJ 34:30,0 6:34,2
8 100 VALANT Miha AVTOMEHANIKA VALANT 34:43,2 6:47,4
9 97 SENEKOVICMarjan GORJE 36:14,2 8:18,4
10 5 KOBLAR Vid 37:58,2 10:02,4
B -moški letnik 1977 -1968 7,0 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Cas teka Zaostanek
1 59 HROVAT Boštjan THB 24:20,7
2 31 POTOCNIK Boštjan ŠKOFJA LOKA 27:52,7 3:32,0
3 10 KRALJ Uroš VITEZI DOBREGA TEKA 27:53,4 3:32,7
4 107 ULAMEC Grega ŠD GORJE 29:17,6 4:56,9
5 94 GUZELJ Denis KRANJ 29:41,3 5:20,6
6 12 PONJAVICMario KOROŠKA BELA 30:49,7 6:29,0
7 22 REPINC Klemen KREPC =) 31:01,3 6:40,6
8 20 KOBILICA Primož ŠD GORJE 33:59,2 9:38,5
9 2 KOSELJ Robert ACRONI TEAM 34:29,2 10:08,5
10 57 KOLENC Janez ŠD GORJE 34:33,8 10:13,1
11 58 MORICIztok VITEZI DOBREGA TEKA 36:04,3 11:43,6
12 6 HUMERCA Klemen RADOVLJICA 36:43,4 12:22,7
13 113 ULCAR Aljoša JESENICE 36:50,7 12:30,0
14 86 BEKE Ivo TRŽIC38:19,1 13:58,4
15 69 ŠTREKELJ Robert ŠD RUDNIK 38:47,6 14:26,9
DNF 83 BEKE Matej KRANJ
C -moški letnik 1967 -1958 7,0 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Cas teka Zaostanek
1 102 VALANT Frenk AVTOMEHANIKA VALANT 28:58,5
2 3 SAVICMiro ACRONI TEAM 30:16,6 1:18,1
3 52 MAJER Tomaž ATLETSKI KLUB JESENICE 30:22,3 1:23,8
4 32 REJC Aleksander RENCE 35:52,7 6:54,2
5 87 HUDOVERNIK Janez GORJE 37:04,7 8:06,2
6 61 POGACAR Ivan ŠD GORJE 40:27,5 11:29,0
7 36 KAMBERI Sandi 42:40,8 13:42,3
8 118 ŠMID Benjamin GORJE 49:24,3 20:25,8
D -moški letnik 1957 -1948 7,0 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Cas teka Zaostanek
1 1 STEVANOVICRajko ACRONI TEAM 30:52,0
2 119 BURAZIN Ljubo BEGUNJE 32:01,7 1:09,7
3 75 TOMAŽICJožef ŽIVA VODA 34:30,8 3:38,8
4 13 RAŽMAN Miro MARATON NOVO MESTO 34:37,1 3:45,1
5 84 VIDMAR Ljubo OŠ GORJE 34:44,5 3:52,5
6 95 KODEH Lojz 38:32,5 7:40,5
E -moški letnik 1947 in starejši 7,0 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Cas teka Zaostanek
1 106 TALER Polde GORJE 46:58,2
F -deklice letnik 2000 in 2001 0,5 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Cas teka Zaostanek
1 76 OMANOVICNeja ATLETSKI KLUB JESENICE 53,1
2 51 ZRIM Jerca GORJE 55,0 1,9
3 132 JAKOPICManja 59,6 6,5
4 68 ZALOKAR Manca 59,9 6,8
5 125 MUŽAN Tina 1:00,4 7,3
6 81 TRILER Barbara AK TRIGLAV KRANJ 1:00,7 7,6
7 112 KUNCICPia OŠ GORJE 1:01,4 8,3
G -decki letnik 2000 in 2001 0,5 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Cas teka Zaostanek
1 85 JELENC Matic OŠ GORJE 48,6
2 127 JEMEC Adam 49,8 1,2
3 42 SUŠNIK JAKA 50,3 1,7
4 111 REPINC Nejc ATLETSKO DRUŠTVO BLED 51,2 2,6
5 90 MANDELJC Matej 52,0 3,4
6 134 ŠIMNIC Tevž 53,1 4,5
7 128 JEMEC Edo 53,5 4,9
8 29 KAMŠEK Izidor Erazem OŠ GORJE 55,7 7,1
9 74 KUSTERLE Marjan ATLETSKI KLUB JESENICE 57,0 8,4
10 129 KOZAMERNIK Rok 57,6 9,0
11 133 PAZLAR Jernej GORJE 1:00,6 12,0
12 92 PIRC Tomaž JAVORNIK 1:00,9 12,3
13 72 ŠRANC Andrej 1:01,6 13,0
14 135 ROZMAN Klemen 1:02,1 13,5
15 82 TRILER Viktor AK TRIGLAV KRANJ 1:10,6 22,0
H -deklice letnik 2002 in 2003 0,5 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Cas teka Zaostanek
1 28 PETERNEL Zala VRTEC GORJE 59,1
2 136 ARNŠEK Julia 59,9 0,8
3 88 HUDOVERNIK Klara 1:00,2 1,1
4 121 PETERMAN Ula 1:07,9 8,8
5 122 PETERMAN Zoja 1:08,9 9,8
6 14 ŠMIT Maruša GORJE 1:16,0 16,9
7 77 OMANOVICLara ATLETSKI KLUB JESENICE 1:20,7 21,6
I -decki letnik 2002 in 2003 0,5 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Cas teka Zaostanek
1 65 MULEJ Jošt 55,3
2 56 KOLENC Miha GORJE 56,4 1,1
3 30 JAN Miha ATLETSKO DRUŠTVO BLED 1:00,2 4,9
4 124 MUŽAN Jure VRTEC GORJE 1:08,0 12,7
5 123 PETERMAN Peter OŠ GORJE 1:11,1 15,8
6 25 PANCUR Timotej ŠD GORJE 1:14,5 19,2
J -deklice letnik 2004 in mlajše 0,5 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Cas teka Zaostanek
1 67 ZALOKAR Tinkara 1:20,2
2 131 JAKOPICMaruša 1:25,0 4,8
3 55 KOLENC Ema GORJE 1:30,5 10,3
4 138 ARNŠEK Klara 1:40,8 20,6
K -decki letnik 2004 in mlajši 0,5 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Cas teka Zaostanek
1 64 MULEJ Ožbe 1:29,6
2 96 SENEKOVICJure GORJE 1:40,9 11,3
3 139 JEMEC Janez GORJE 1:49,2 19,6
4 114 ULCAR Lovro RIBNO 1:52,1 22,5
L -ženske letnik 1992 -1973 2,5 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Čas teka Zaostanek
1 60 KODRICAndreja VITEZI DOBREGA TEKA 16:53,1
2 110 REPINC Marjeta ATLETSKO DRUŠTVO BLED 17:19,4 26,3
M -ženske letnik 1973 -1958 2,5 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub as teka Zaostanek
1 63 KLEMENCICTatjana 13:20,3
2 34 PINTAR Tanja LAŠKI ROVT 13:29,5 9,2
3 91 FERJAN Darja GORJE 15:58,1 2:37,8
4 117 HRIBAR Veronika GORJE 18:46,5 5:26,2
O-ucenke letnik 1993 -1995 2,5 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Cas teka Zaostanek
1 27 UREVC Eva ŠD GORJE 11:56,3
2 4 JAKOPICHelena OŠ GORJE 15:12,1 3:15,8
3 41 SUŠNIK KAJA 17:00,6 5:04,3
P-ucenci letnik 1993 -1995 2,5 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Cas teka Zaostanek
1 53 DOLENC Nejc NOVICE EXTREME 11:14,4
2 16 DOVŽAN Miha ŠD GORJE 11:17,4 3,0
3 43 SLIVNIK Martin OŠ GORJE 11:49,0 34,6
4 50 JAN Domen 12:43,3 1:28,9
5 17 KLOBČICJakob ŠD GORJE 13:17,2 2:02,8
6 46 KRALJ Yannick ŠD GORJE 13:47,3 2:32,9
7 35 RIMAHAZI Jure ŠD GORJE 13:55,7 2:41,3
8 9 KRNI AR Blaž OŠ GORJE 13:57,3 2:42,9
9 19 GOGALA Uroš OŠ GORJE 13:58,9 2:44,5
10 115 GREGORC Klemen OŠ GORJE 17:34,7 6:20,3
11 18 BIZJAK Grega OŠ GORJE 17:35,3 6:20,9
12 120 HANČICMitja OŠ GORJE 19:05,0 7:50,6
R-ucenke letnik 1996 in 1997 2,5 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Cas teka Zaostanek
1 78 KLEMENCICAnita TK TRŽIŠKE STRELE 12:26,8
2 23 PAN UR Neva ŠD GORJE 12:56,3 29,5
3 26 OMAN Katja ŠD GORJE 14:22,5 1:55,7
4 8 JAKOPIČVeronika OŠ GORJE 15:47,3 3:20,5
5 7 JAKOPI Martina OŠ GORJE 16:07,6 3:40,8
6 37 PIRC Meta ATLETSKI KLUB JESENICE 17:01,5 4:34,7
7 104 SLIVNIK Metka OŠ GORJE 18:42,5 6:15,7
S-ucenci letnik 1996 in 1997 2,5 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Cas teka Zaostanek
1 80 RAZINGER Klemen TSK BLED 11:41,3
2 54 LICEF Miha ATLETSKI KLUB JESENICE 11:57,3 16,0
3 89 HUDOVERNIK Valter GORJE 12:46,4 1:05,1
4 38 DOVŽAN Jure ŠD GORJE 13:07,4 1:26,1
5 24 PANCUR Nejc OŠ GORJE 13:19,0 1:37,7
6 39 KOFOL JAKA OŠ BLED 13:22,2 1:40,9
7 140 KENDA Luka ŠD GORJE 13:58,2 2:16,9
8 48 KLOBCICUrban ŠD GORJE 14:10,1 2:28,8
9 93 JAN Aleš ŠD GORJE 14:40,8 2:59,5
10 44 PONIKVAR Matic ŠD GORJE 14:56,7 3:15,4
11 70 ŠTREKELJ Franc OŠ VRHOVCI 15:04,9 3:23,6
12 73 RUTAR Vito ŠD GORJE 15:09,1 3:27,8
13 101 KMET Nina ATLETSKI KLUB JESENICE 16:20,8 4:39,5
T-ucenke letnik 1998 in 1999 0,75 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Cas teka Zaostanek
1 79 KLEMENCICNina TK TRŽIŠKE STRELE 2:28,3
2 49 PRETNAR Ana ŠD GORJE 2:30,1 1,8
3 45 PONIKVAR Nika ŠD GORJE 2:33,3 5,0
4 62 KOSMACUrša ŠD GORJE 2:39,2 10,9
5 116 GREGORC Marjeta OŠ GORJE 2:53,7 25,4
6 108 MAROLT Ana OŠ GORJE 3:01,8 33,5
7 66 ŠTIRN Sara AK TRIGLAV KRANJ 3:07,3 39,0
8 40 KOFOL Maša OŠ BLED 3:12,9 44,6
9 137 ARNŠEK Iza 3:13,2 44,9
10 126 ŽUMER Lucija 3:30,2 1:01,9
U-ucenci letnik 1998 in 1999 0,75 km
Mesto Št. Priimek in ime Klub
Cas teka Zaostanek
1 109 PETERMAN Primož ŠD GORJE 2:41,6
2 130 BREGANT Kristjan KARATE KLUB BLED 2:43,8 2,2
3 141 KENDA Rok ŠD GORJE 2:44,2 2,6
4 47 POGACNIK Luka ŠD GORJE 2:44,4 2,8
5 142 DIJAK Peter 2:46,3 4,7
6 15 ŠMIT Matic OŠ GORJE 2:50,0 8,4
7 143
CERNE Gregor Matija OŠ GORJE 3:15,6 34,0
8 71 ŠRANC Peter 3:31,1 49,5
Pozdrav, Primož