vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...

kakšen znak naj bo na hrbtu pd logom TF?

stare dobre rožice
35
34%
novi dobri I Feel sLOVEnia
28
27%
dovolj je napis SLOVENIA
28
27%
brez znaka, prosim. logo TF zadošča
13
13%
Uporabniški avatar
 pajo
#127895
Se bom potrudil ni pa vse od mene odvisno. Hvala za trud Ero!
Uporabniški avatar
 dexi27
#127896
Tud jaz bom prišel zjutraj pred štartom, se že veselim.
ČAO
Uporabniški avatar
 bobr
#127962
ero napisal/-a:hoj in takole je - jutri prevzamem drese, hlačke in vetrovke. pajkice še niso narejene :(

opremo bom delil to soboto na Trojkah - Kongresni trg, prijavnica, 7:45 do 8:45. če vas na trojke ne bo, koga pooblastite za dvig.

rezervna varianta - Zlata ladjica po prihodu v cilj. verjetno od pol enih dalje, ker se mi ne bo mudilo. na Trojkah uživamo v teku :)

v Radencih me ni!

Ero a lahko v soboto zjutraj prineseš še bele kape če jih je kaj ostalo?? Jaz bi eno vzel in sigurno se še kdo najde.
Uporabniški avatar
 ero
#127965
hoj,

vsekakor prinesem s seboj tudi bele kape obeh vrst. se mi zdi, da sem to v temi o kapah celo napovedal.

OK, oprema (zgornji deli + hlačke) je prevzeta. jutri zjutraj se deli kultura, ups, dresi :D

še enkrat - ob prijavnici za Trojke na Kongresnem trgu oziroma v Zvezda parku od 7:45 do 8:45 in niti minuto dlje, da ne zamudimo na start :)

zamudniki pa kasneje, okoli pol enih, pri Zlati ladjici + kavcija za analizo :lol:
Uporabniški avatar
 pajo
#128066
Ero očitno, da nisem več takih dimenzij kot sem bil - imam majico brez rokavov in brez napisa št. M rabim pa L. Je možno, da dobim večjo priznam pa, da sem že utrgal stran listek? Ebiga tek pa povečan apetit... :nono:
Uporabniški avatar
 ero
#128068
hoj,

ker bo narejeno nekaj dodatnih kosov brez napisov, bo zamenjava možna. prosim, da malce potrpiš, da dobim robo.

še enkrat hvala vsem za potrpljenje in veliko opravičilo tistim, ki tudi danes niste prejeli naročenega. predvsem me boli, da ni bilo vseh vetrovk :(
Uporabniški avatar
 Radolca
#128069
bilo je mal pozno, ampak (pro)dano je bilo iz srca
Hvala Ero 8)
 nenadb
#128077
Pred trojkami smo prevzeli majice in h kompletu naknadno dodali še kape. Oboje uporabljeno za "važenje" kar na trojkah.

Sedaj me na poti "prepozna" veliko tekačev. :D

Kape so sploh super. Sam imam tako z dodatkom za vrat. Mehka, lahka, s črnim senčnikom, da ne blešči v oči, .... sploh ne vem kako sem bil do sedaj brez.

Sem zelo vesel, da smo opremo končno dobili.
Uporabniški avatar
 flikca
#128085
Tud jaz sem čist važna, ker mam TF majčko :P Sicer je danes nisem nosila, ker smo bile ekipno usklajene, sem jo pa zato vsem pokazala :!:
Uporabniški avatar
 AVI
#128338
....evo ga....tako zdej mam pa še jaz majčko :lol: :lol: :lol: ....svoj prvi "švic" je doživela, kar takoj na trojkah... :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Wega
#128343
A bo pred Radenci še možno kje dobit majčke?
 Tajnik
#128364
Ero! Ali lahko pošlješ TF-opremo za tiste, ki gremo v Radence in nismo bili v Ljublani? Ali pa za Štajerce dostaviš opremo v športno trgovino na Gosposki ul., kjer smo poskušali vzorce? Ali pa imaš kakšno drugo idejo...
Uporabniški avatar
 bobr
#128380
Ideja je tudi bila da se preostali del opreme da na avtobus za radence. Ne vem, bo ero bolj povedal...
Uporabniški avatar
 Classix
#128385
bobr napisal/-a:Ideja je tudi bila da se preostali del opreme da na avtobus za radence. Ne vem, bo ero bolj povedal...


Super ideja. Ero, če je to uresničljivo potem naprošam, da daš zraven še kakšno tekaško kapo. Tisto z zaščito vratu...kupim!

LP
Matjaž
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA