uradni program vadbe Poletove tekaške ekipe v letu 2004

Moderator: Fotr

 Nataša
#22784
bigfrik napisal/-a:
Nataša napisal/-a:
MatjažuV smo čestitali za uspeh še v živo, mal sem napredovala pri razvozlavanju uganke
A si prepricana??? :twisted: :twisted: :twisted:


joj dej nehi, bom kmal rabla pomirjevala. NE, V NČ več nisem prepričana. kar se mene tiče, je na sliki lahko tud...fidel castro. :shock: :D :cry:
 Ninocka
#22798
Sem se včeraj prvič pridružila treningu Poletove ekipe, kar je tudi bil moj prvi skupinski trening sploh. Dosedaj sem vedno tekla sama ali s prijateljico.

Tek je minil še prehitro ob vseh zanimivih, spoznavnih pogovorih. Že tek sam je užitek, tek v skupini uživačev pa užitek na kvadrat.

Še bolj navdušena, motivirana in ukaželjna sem postala.

Pridem še!

Pa hvala za vodo, Fotr in Vid!
Uporabniški avatar
 vidkul
#22817
Živjo!
Ja včerajšni tek je bil pa res nekaj posebnega. Poleg tega da smo tekli oster tempo in ko so nam povedal da tečemo okoli 4:45 na km smo kar debelo pogedali, ob upoštevanju da je naš običajni tempo okoli 5:30 in skoraj celo pot smo se pogovarjali, Ninočka hvala za prijetno družbo. Fotr, Manika in jaz smo tekli okoli 50 min kar je bil za nas svojevrsten dosežek. Še nikoli nismo tako hitro tekli na 10km. Bravo MI :lol: :D

lp Vid
Uporabniški avatar
 miro
#22822
Fotr čestitke za hitr tempo, ter za disertacijo, ki si jo privlekel za lase , verjetno iz lasnih korenin.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Fotr
#22825
miro napisal/-a:Fotr čestitke za hitr tempo, ter za disertacijo, ki si jo privlekel za lase , verjetno iz lasnih korenin.


Hvala, Miro, saj sem hotel še malo pisati, ko pa sem na tipkovnici našel las, :FO: se mi je pa vse skupaj zagravžalo in sem kar nehal! :D :D
Uporabniški avatar
 Manika
#22836
vidkul napisal/-a:Živjo!
Ja včerajšni tek je bil pa res nekaj posebnega. Poleg tega da smo tekli oster tempo in ko so nam povedal da tečemo okoli 4:45 na km smo kar debelo pogedali, ob upoštevanju da je naš običajni tempo okoli 5:30 in skoraj celo pot smo se pogovarjali, Ninočka hvala za prijetno družbo. Fotr, Manika in jaz smo tekli okoli 50 min kar je bil za nas svojevrsten dosežek. Še nikoli nismo tako hitro tekli na 10km. Bravo MI :lol: :D

lp Vid


Sem šla zmerit včerajšnjo traso na TIS in pride 9,4 km. Tudi na strani ljubljanskega maratona, kjer je zemljevid, je 7. km na cesti Pod hribom (in ne pri bolnici Petra Držaja), 17. pa na kolesarski stezi ob Večni poti.
Če je to res, potem nismo bili tako hitri, kot smo se včeraj veselili. :?
Uporabniški avatar
 vidkul
#22839
Manika napisal/-a:
vidkul napisal/-a:Živjo!
Ja včerajšni tek je bil pa res nekaj posebnega. Poleg tega da smo tekli oster tempo in ko so nam povedal da tečemo okoli 4:45 na km smo kar debelo pogedali, ob upoštevanju da je naš običajni tempo okoli 5:30 in skoraj celo pot smo se pogovarjali, Ninočka hvala za prijetno družbo. Fotr, Manika in jaz smo tekli okoli 50 min kar je bil za nas svojevrsten dosežek. Še nikoli nismo tako hitro tekli na 10km. Bravo MI :lol: :D

lp Vid


Sem šla zmerit včerajšnjo traso na TIS in pride 9,4 km. Tudi na strani ljubljanskega maratona, kjer je zemljevid, je 7. km na cesti Pod hribom (in ne pri bolnici Petra Držaja), 17. pa na kolesarski stezi ob Večni poti.
Če je to res, potem nismo bili tako hitri, kot smo se včeraj veselili. :?


In mi smo se že tako veselili, a vseeno je bil to naš najhitrejši tek. :?
Uporabniški avatar
 Fotr
#22858
Manika napisal/-a:...Če je to res, potem nismo bili tako hitri, kot smo se včeraj veselili. :?

vidkul napisal/-a:...In mi smo se že tako veselili, a vseeno je bil to naš najhitrejši tek.


V redu, tudi če je bila proga malo krajša, ampak Majda, ki je vedno hitrejša od nas, je bila samo dobrih 100 metrov pred nami, ona pa teče bolje kot 5 min/km. Pa če smo začeli pri Petra Držaja, je to prej, kot cesta Pod hribom in končali smo toliko prej pred kolesarsko stezo na Večni poti. Mislim, da je bilo kar okoli 10 km, pa tudi, če je bilo 9,4 km smo tekli okoli 5,20, kar je tudi najboljši rezultat. Nič se ne podcenjujmo, smo kar dobri, na maratonu jo bomo laufali kakor tajfel. :evil:
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#22870
Fotr napisal/-a:
V redu, tudi če je bila proga malo krajša, ampak Majda, ki je vedno hitrejša od nas, je bila samo dobrih 100 metrov pred nami, ona pa teče bolje kot 5 min/km.


Hvala, hvala! :lol: Bi bilo lepo, ce bi bilo res. Vendar ni tako! :cry:
Sem sla takoj zracunat. Moj najboljsi rezultat na polmaratonu je bil povprecno 5,3333 min/km.
Vendar se mi dozdeva, da smo vceraj res tekli hitreje. :D Dr. Škof mi je na zacetku "ukazal" naj
v naslednjih dveh km dohitim skupino (Barb, Fotr, Manika, Vidkul, ....) pred menoj. Jaz res malo pospesim,... dohitim, potem pa se malo pospesim, .. pa se malo, nato v siski tecemo skupaj z Vidkulom in Ninocko. Dr. Škof nas pocaka in nas spodbuja.
Dr. Škof in Ninocka sta potem pritisnila na gas in sta sla kot raketa, bila sta pred mano kakih 200m, v mraku sem ju ze komaj videla. Hotela sem ju dohitet, zato sem pustila Vidkula za sabo in se malo pospesila. Vendar sta bila prehitra zame.
Dobro tecem pa samo v dobri druzbi ali na tekmi. Nekdo me mora terat in priganjat, pa gre. Kadar tecem sama, ponavadi kar pozabim, da tecem. Tako sem bolj pocasna, od 6 do 7 min/km.
Ko pa tecem z vami, TF-jevci je vse cisto drugace. Ceprav sem letos tekla z vami samo nekajkrat, mislim da sem ravno zato napredovala.

Vceraj me je tudi zelo motil mraz. Stegna sem imela do kosti premrazena. Pri teku sem jih cutila, kot bi bila zamrznjena. Moram se pred maratonom ugotovit katera krema bo dobra za gretje. Lani je bil tudi mraz na LM. Mislim da je bilo okoli 6stopinj. Tudi takrat sem imela tezeve s stegni.
Ali ima kdo kaksne izkusnje s kremami za gretje? Ali bo dobra krema Quick balzam za masazo ali je boljsa kaksna druga?

Lep pozdrav in dober tek!
 Ninocka
#23188
Poletovci&Co.,

v torek bi se vam želela ponovno pridružiti pri treningu, a ne vem, kje in kdaj bo vase srecanje.
Drugace pa,ali samo mene daje predpolmaratonska vznesenost in vznemirjenje in potencirana energija za tek :?: Se prav po otroško veselim mojega( oz. našega-ker nas je kar dosti "nedolžnežev") prvega pomaratona :P :P :P
.
 Ninocka
#23395
Kako kaže torej za danes popoldan?
Uporabniški avatar
 lunca
#23419
Ninočka,

trening je danes ob 17. uri na Kodeljevem.
 Ninocka
#23421
Hvala, Lunca! Se pridem spet "prištulit" zraven. :P
Uporabniški avatar
 klaudi
#131096
Živijo forumovci,
a slučajno kdo ve do kdaj je zvečer odprt stadion na Konedeljevem?
 ton
#131111
Seveda ga ob treningih in tekmah fuzbalerjev in zvečer zaklenejo, nisem pa še slišal, da bi posebej - razen ob fuzbalu, takrat postanejo hudo ostri - preganjali tekače, ki diskretno vskočijo čez ograjo pri tanizki tribuni. Zvečer v glavnem je kar gost promet na ovalu.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA