Nataša
#13393
Aleš, mislim da bo itak vsakomur takoj jasno, da iz mojega zbadanja tebe in Lojzeta veje navadna zelena foušija. tko da ne me resn jemat ker morm koga špikat ker kr zbolim če ga ne. čez zdravje ga pa ni, ane? :wink:
Uporabniški avatar
 ales
#13394
Ja Nataška, zdravje-še nikdar boljše, sem se kar prepričal, da po tvoji zaslugi. Mislim, ker sva se tko lepo na izi na teniškem igrišču razgibala in me nisi namučla kt tinija. Glede ostalega pa, tudi ti si imela ponudbe...
Uporabniški avatar
 mojcab
#13406
Hej!

Toliko je bilo že lepega povedanega o sobotnem popoldnevu, da je že težko kaj novega lepega dodati. Ampak vseeno ... ne glede na to, da sem se vsem pridružila malce kasneje in da sem čist frišna, mi je bilo super :lol: :lol: :lol:
Predvsem mi je bilo fino spoznati v živo obraze, ki se sicer skrivajo za takimi in drugačnimi imeni in znakci in videti od koga prihajajo vse te misli, ki jih prebiram na TF! 8) Vsi ste fajn! Vzdušje je bilo super, organizaciji in organizatorjem sama hvala in priznanje :clap: :clap: :clap: Da ne govorim o srečanju s starimi sošolci, ki se sicer skrivajo za čudnimi imeni :wink:. Matej, ful sem vesela, da sva se po stotih letih srečala (in komaj spoznala :roll: ) in da sem spoznala tvojo družinico (no, ja, družino z veliko začetnico)!! Upam, da se še na kakem teku, ko se malce streniram za kaj dlje kot na tri km 8).
In Staša, da še tukaj povem, kar sem ti morala v soboto večkrat pred pričami ponoviti , da se mi zdite punce in fantje (ti, Barb, Nataša ....tisti pač, ki takole pridno pišete na tale Forum in ste tudi sicer aktivni) pravi 'stebri' TF-ja ... :lol: :lol: Zveni malce patetično, vem, pa ne znam lepše povedati :oops:
Upam, da se kmalu spet vidimo! :P :P :P
 Nataša
#13409
mojcab napisal/-a:In Staša, da še tukaj povem, kar sem ti morala v soboto večkrat pred pričami ponoviti , da se mi zdite punce in fantje (ti, Barb, Nataša ....tisti pač, ki takole pridno pišete na tale Forum in ste tudi sicer aktivni) pravi 'stebri' TF-ja ... :lol: :lol: Zveni malce patetično


Staša&Barb sta bl stebrička (Staša je s tiramisujem popacan stebriček), jest sem pa bl stebr kokr se reče (ampak to so sam močne kostiiii hulk hoganPRESS.

Mojca, men se tud FUL FAJN zdi, da se bolj ta frišni pogumno pojavite, predstavite in vključite. no, slonček ti je mal pomagu ampak on je itak ful prjazen! na, pa je spet tam kjer je bil pa tok se je trudu bit živa svina pa mu ne rata k mu tist sij svet iz učk. he he
pa sori ker sem vaju kr spentlala, sej ne bom več, pa tut ferbčna ne bom več...no mal bom še...

Mojca prosm prid še kdaj da ne bojo sam te stare dolgočasne face na sceni :P :P. pa še naprej bod mal sentimentalna in patetična, če ti paše, ker to tuki itak ful pali. lihkar nas bo oprah povabla v oddajo in pol bo porabla celo škatlo kleeneksov. joj dons se mi ful piše? a je kdo opazu? upam da ne. upam da me ne bo Ero kam prestavu. Ero, ne me prestavt, prosm, sej bom bolš. že grem. adijo.


no zdej pa res.
Uporabniški avatar
 Staša
#13413
Nataša napisal/-a: he he
pa sori ker sem vaju kr spentlala, sej ne bom več, pa tut ferbčna ne bom več...no mal bom še...


:shock: aja, a pol ni tukej pričkov pa srčkov... sam stara sošolca... jest se pa nisem upala vprašat, ko sta skupaj ždela :)...


Ja, Mojca, lepo te je bilo spoznati. Tako kot Nataša Netiramisu pravi: Še pridi!!! Sploh, ko tako lepo o stebričkih govoriš!
 Nataša
#13414
Staša napisal/-a::shock: aja, a pol ni tukej pričkov pa srčkov... sam stara sošolca... jest se pa nisem upala vprašat, ko sta skupaj ždela :)...


Ma dej Staša, nimaš pojma! mal manj prebirej strokovno pa intelektualno literaturo pa mal več lejdi pa to, pa boš vedla da sta MojcaB in PAntha stara sošolca, ne pa ona in Oranžni. Oranžni se namreč pripelje in odpelje sam. Kam in odkod, ne vemo. Vemo samo, da je oborožen z loparji za badbinton in da gleda mrko izpod čela, če mu kdo želi prekrižati pot.
Uporabniški avatar
 Staša
#13415
Ja kako pa ti veš, na koga sem mislila? :roll:
Nataša, a greva v yellow pages?
Uporabniški avatar
 cebelica
#13438
Nisem brala ostalih postov, ker se mi fino mudi. Ma moram nujno dodat, da mi je prišlo na ušesa, da je bil vaš piknik fantastičen. Sama sem malo kolebala s prijavo, pa še bolje, da se nisem pofočkala, ker mi itak ne bi zneslo.
Ampak pravim vam, da sem slišala govoriti, da se splača začet laufat, pa na vaš forum prijavit, že zato, da lahko na piknike hodiš.

Uživajte,


maja
Uporabniški avatar
 runner
#13456
Dragi TF-ovci,

Evo me ... glih iz Hrvaške, pa takoj na forum pogledat.
Mislil sem na vas, ko sem tekel po istrski "tera rosa" in so mi se slikice iz piknika vrtele po glavi.

Koje ste vi face!!! In THE PIKNIK je bil res super. Svaka čast!

Celotna runnerjeva družina je enotnega mnenja – to mora postati vsakoletni dogodek!

Organizatorjem veliko HVALA! Pa da se čim prej spet srečamo.

LP
runner
Uporabniški avatar
 Matej
#13464
Še v mojem imenu hvala za super dan. Odlična organizacija, odlična družba, vse odlično. :D :D :D

Verjemite mi, da znajo trije majhni otroci precej oklestiti človekovo družabno življenje. Naenkrat zmanjka prostega časa, vsak odhod od doma postane logistični podvig, pa tudi v marsikateri družbi dobiš občutek, da s tremi mulci povzročaš same sitnosti. :(
Ampak v družbi TF nismo imeli nikoli slabega občutka. Vedno smo naleteli na nasmejane obraze, ki ti vsak trenutek iskreno kažejo, da si dobrodošel med njimi. Kako je fajn občasno dati otroka v naročje nekoga, ki mu zaupaš. Ti pa spet enkrat brez skrbi zagrabiš v roke pir in se sproščeno zatopiš v pogovor. :toast:

Všeč mi je, da imamo potrebo in se znamo družiti na tako prijeten način, čeprav smo "tekači", v svoji dejavnosti pretežno sami s sabo. Mislim, da ne bom pretiraval če rečem, da gojimo nekaj, kar odlikuje samo "velike" ljudi: poglabljati se vase, hkrati pa se znati vživljati in ohraniti občutek za sočloveka.

MojcaB, tudi meni se je razjasnil obraz, ko sem te "prepoznal". Aj, kako fajn se je spet srečati s fajn ljudmi iz tvojega življenja, za katere si že mislil, da bodo ostali samo prijeten spomin. Kako fajn, da si začela laufat. Sigurno se bova še srečeval. Zlobni babji jeziki pa naj kar opravljajo. :D
Uporabniški avatar
 sale66
#13469
Vse čestitke organizatorjem za super organizacijo in sploh sem brez besed!! :lol: :lol: :lol:
Žal sem Vas prehitro zapustil-obveznosti,no upam da bo drugič bolje!! :oops: :oops: :oops: :oops:
p.s.
Zanima me kdo je spekel sladico na kateri je bil napis tekaški forum,rad bi prišel do recapta!!Sladica je je bila pikica na I :laola
Uporabniški avatar
 Barb
#13470
sale66 napisal/-a:Zanima me kdo je spekel sladico na kateri je bil napis tekaški forum,rad bi prišel do recapta!!Sladica je je bila pikica na I :laola


...sam prek mojega trupla :wink: :P

Drugač pa folk,dejte se mal umirit,a veste,da moram vse arhivirat-enkart po abecedi,drugič po datumu ,..... in tolk k' pišete

...no ko se prebijem skozi tole,pa naredim kakšen odgovor.
...mislm, da bi rabla vsaj še kakšen dan dopusta
 Nataša
#13476
Pantha Rei napisal/-a:Zlobni babji jeziki pa naj kar opravljajo. :D


eden od zlobnih babjih jezikov (jest :wink: )ti sporoča, da se sem se z marathonom skor stepla za crkljanje tvoje Eve. na žalost sem potegnila ta kratko, ker je marathon z Evo v naročju dobesedno RENČAL name!!!! :P :P :P
Uporabniški avatar
 ero
#13488
Barb napisal/-a:Drugač pa folk,dejte se mal umirit,a veste,da moram vse arhivirat-enkart po abecedi,drugič po datumu ,..... in tolk k' pišete


nč umirit! danes teče že tretji dan od piknika, lepi vtisi in utrinki pa še kar vztrajajo v glavah. in bodo še kar precej časa :D

first things first - en VELIIIK BRAVO in ena VELIIIIIKA HVALA organizatorjem :!: Barb, vse je bilo mega super! Staša in Aleš, hvala! tako ste se izkazali, da vam bomo zaupali tudi prihodnje organizacije :twisted:

mogoče se sploh ne zavedamo, koliko truda, dobre volje, časa in na koncu tudi psihičnega napora je potrebno, da taka stvar uspe, kot je uspela! zato še enkrat - vsa čast vam!

ena VELIIIIKA HVALA tudi vsem vam, ki ste piknik TF naredili za poseben dogodek s svojo prisotnostjo in dobro voljo, družbo, veseljem, pogovori, športnim švicanjem (tokrat brez teka), odpiranjem duš in src - face ste in rad vas imam!

vsi tisti, ki vas ni bilo, ker ste športali al ker vas ni bilo kar tako - bili ste pogrešani. nočem ponavljati že stokrat povedanega a kar je res, je res - zamudili ste nekaj lepega! a nič bat - še bodo priložnosti, a ne?

lahko omenim še par imen in dejstev?

- hvala Nataši in DPopu za odlično izvedeno prevozno službo naših sončkov

- hvala MatjažuV za super tehnično podporo, trud in dobro voljo ter bravo za preživete turbulence

- hvala Boru za odlično torto

- hvala vsem [tu vstavi ~50 imen] za super družbo

- bravo Nataši, ker je tako elegantno sprehajala Tinija in Aleša

- prva nagrada gre pa Barb za daleč najboljši tiramisu na terenu v radiju kakih 20.000 km


BILO JE LUDO I NEZABORAVNO
Uporabniški avatar
 Barb
#13493
No sem pa hitra, ne :?: :?:

Me je danes nekdo vprašal, če vreme kaj name vpliva in če sem mogoče kaj slabe volje. Pa sem mu povedala, da če bi tudi vreme name vplival, danes zagotovo ne bi mogla bit slabe volje, kajti DRAGI MOJI FORUMOVCI, ob prebiranju vseh teh zahval in pohval se mi že krepko rola :roll:

Ampak zavedajte se nečesa:
ČE NE BI BILO VAS-NAS VSEH,bi bila še tako super organizacija zamanj.
Zato ŽIVEL :TF) IN VSI NJEGOVI ČLANI.

No pa da naredim še nekaj replik:
Lučko napisal/-a:hvala vam za izjemen dan , čestitke Barb, Staši in Alešu za brezhibno organizacijo .


Hvala tebi Lučko za hlajenje ob ravno pravem času in pomembne in koristne napotke glede hranjenja pred tekom. Vse take strokovne informacije,so vedno dobrodošle.

dpop napisal/-a:Kako naj Barbari rečem "vel'ka gofla", ko pa se
12 ur trudi z organizacijo piknika in skrbi, da nikomur
ni dolgčas?

"vel'ka gofla" :shock: -ampak,to še vedno ostajam :P :twisted:

Staša napisal/-a:Hvala, Barb, da si tako požrtvovalno prevzela organizacijo. Brez tebe bi verjetno realizacija piknika bila prestavljena za nekaj mesecev, zagotovo pa bi težko naleteli na tako dobro okolje, postrežbo in sploh vse od a do ž. Njami njami, kako so bile dobre bučke, pa piščanček, pa gobice in krompir!

Hvala tudi Alešu, ki je barb predstavljal tehnično-administrativni del supporta. Se mi zdi fer, da se sama malo odmaknem od vseh zahval, ker sem prispevala minimalno (no ja, ideja za nagrado, ki jo je dobil fotr - tek okoli brda njemu v čast in čast, da prvi napiše poročilo, sta bili nekako moj del soorganizacije ).

Imeli smo svoj TIRAMISU z napisom TEKAŠKEMU FORUMU. Barb je poleg vse ostale organizacije še pekla!!! Pa torto, ki jo je spekel neznani profi, poklonil pa... sem prav razumela, da Bor? Hvala!!!


da smo bili na tako lepem prostoru,gre zahvala tudi Matjažu od Barb-ki v resnici to seveda ni-je pač cool dečko,ki pa je prehitro zgasnu,ker mu pač nisem predstavla en od članic-njenno ime se začne s K...

....če bi bil piknik kasneje,kaj pa veš,mogoče bi bil lahko pa še boljši :P :P .Ni bit'n SAM DA JE,a ne :!:

...tukej gre tud moja zahvala Alešu in pa Staša tudi tebi, ki se moraš šteti zraven :!: Sej veš da sem vama rekla,da se morta povezat,in če sta me takrat ubogala, me pa še zdaj dej.

....zloglasni tiramisu-hhhmmmm-ja,tudi ta hobi skrivam v sebi. Z veseljem še kdaj kej pripravim. V zahvalo pa prosim,da vas bom lahko gledala in se veselila ob tem,ko si boste s takšnim veseljem in radostjo,kot v soboto,oblizovali prste in usta.

Marathon napisal/-a:Barbr vse je bilo na mestu, tako da resnično za tako prireditev kapo dol.


...je rekla Nataša na pikniku:"Ej,Barb,pa ti tkole ne gre nič na živce,k' Marathon vedno napiše Barbr?"
...no pa opomnimo Marathona, da sem Barb, a ne Nataša-a vidiš,vse ob svojem času.

tmp napisal/-a:Res je bil super piknik, čeprav me že dva dni vse boli, imam športnega mačka. Kdo bi si misli, sem odkrila mišice, ki sploh nisem vedela, da obstajajo .


...ja, tmp, glede na to,kakšne vse barve se mi pojavljajo, sem jo še dobr odnesla.
Definitivno pa ne bi bla rada v dpop-ovi koži in spala v isti postelji kot ti :P :P

Aleš napisal/-a: -Barbina odločitev, da bom jaz skrbel za finance je bila čist mem. Zdaj smo pa debelo v minusu.

-najbrž sem mal pretiraval s tistim podiranjem pri nogometu, meni se na gležnju še kar pozna.

-še zdaj mi je žal, ker je kar zmanjkalo časa, da bi z vsakim vsaj mal počvekal Zato bo najbolje, da čimprej organiziramo naslednjega...


...če sva vse zrihtala,bova pa še te finance,ni hudiča, da ne bi. V slogi je moč. Bova jutri na Brdu na ana-lizi kakšno rekla,pol pa obelodanila kako in kaj, a ne :?: Verjamem v člane TF-ja in vem, da naju ne bodo pustili na cedilu.

...tvoje podiranje je bil špuk v morje, v primerjavi z tmp-jinim izkazovanjem viška moči :wink: Pr' teb sem vsaj vedno ne mehko prletela. :wink:

.....to, da j epa tud men zmanjkalo časa, da bi šla do vseh,sem pa tud jaz doma razmišljala. Zato se opravičujem vsem, za katere se nisem vzela kaj več časa. Ampak, kr naprej sem imela kaj v glavi,kaj je še treba naredit. Ura je pa itak šla tko hitro okrog.
Pa sej bomo nared'l še kakšen piknik, a ne? :juhuhu:

klaudi napisal/-a:Ste prav simpatično utrgani

...ja in s takšnimi greš ti v Dublin :?: :bum: :P :wink:
...predvem mi je tule žal, da nisva kaj več uspeli reči,ampak itak sem vidla, da se je nekdo lepo smukal okrog tebe, a ne :?: :wink:

Nataša napisal/-a:.. le Barb je bila ful prijazna in nama je s Simonom prišparala vsakemu eno ribico,

mal drugačne posle sta mela Aleš "Šta mi radiš" Casanova in Lojze Masažmojster P, ki sta ta dan doživljala svojo drugo mladost, ko sta polagala svoje zdravilne roke na vse ne dovolj hitre žrtve. Izgovori so bili različni: naj te malo pogrejem, lej kako te zebe, joj vse te boli, te bom mal zmasiru...itd.

Nadalje - najbolj požrtvovalna je bila gotovo Barb, ki je vse odlično organizirala!!!! svaka čast!!! in ne samo to - bila je tudi edina v tangicah, s čimer je gotovo polepšala piknik marsikateremu tf-jevcu moškega spola, posebej pa že prej omenjenima hormonskima bombama, Alešu in Lojzetu, ki sta mokri fuzbal v glavnem izkoristila za kamikazovske skoke in napade na ubogo organizatorko.

skratka - bilo je zelo lepo. tako lepega piknika že dolgo nisem doživela. najbolj pa me vedno znova fascinira naša različnost, ki nas tako zelo povezuje. osnova je tek, ampak že dolgo ne samo tek. kar smejalo se mi je, ko sem vas gledala. vsakega v svojem elementu, med pogovori, pri športu


...ja kar se ribic tiče-kar obljubim,to n'rdim-če je le v moji moči.In ti si sporočila,da bi rada jedla ribico in si jo,ne!Čist izi.

...ja Aleš, dans me tud nekaj boli :rol: :rol: -dobr je blo tist, ni kej :!:

......ja, o tangicah raje ne bi :ignore: Upam, da ne bo kje kakšne zamere.Vse to je del animacije. Me pa,mislim da, povsem razumete, da sem se odločila za cenzuro. Ne bi rada postala medijska osebnost. Vsaj ne na tak način. Seveda ne bom vse cenzurirala, tko da,ko se sestane štab,bodo prišle tud slikce. OK :!:

....in še enkrat,kot sem že na pikniku omenila, ves trud mi je bil poplačan s tem, ko sem vas gledala, vas, nasmejane, zadovoljne in srečne. In ko sem videla(tako kot je omenila že Nataša),kako različna druščina smo se zbrali, pa se tako lepo ujemamo in dopolnjujemo.

Zdej bo pa že dost, a ne!

sem pa vse spravla v eno repliko,tko, da statistika ne bo tako grozeča. :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA