Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#141165
Post začenjam z: "Uspelo!!!!!!!!!!"

Z 2. mestom v mladinski konkurenci sem se zelo zanesljivo uvrstil na svetovno prvenstvo v gorskem teku.

Spoznal ogromno TF-jevcev - super je bilo!

Več pa na blogu, ki ga bom napisal v kratkem. Tudi fotr je bil spet pridn in posnel nekaj fotk, ki jih bom objavil v čim krajšem času.
Nazadnje spremenil Bojan Ambrožič, dne 17 Avg 2008, 16:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Bernie
#141166
...Bojan ČESTITKE!

Bernie :lol:
Uporabniški avatar
 bla_k
#141167
Bojan Ambrožič napisal/-a:Z 2. mestom v mladinski konkurenci sem se zelo zanesljivo uvrstil na svetovno prvenstvo v gorskem teku.

:laola
Čestitke Bojan!
:TF)
Uporabniški avatar
 vencelj
#141168
Bojan, čestital sem ti že na vrhu, pa ti sedaj še enkrat! Uspeh je pa že nekdo včeraj v Dovžanovi napovedoval in izkazalo se je, da je imel prav!
Tek je pa nasploh uspel. Tekačev veliko, štafet manj, kar je bilo pa tudi za pričakovati (odločiti se je treba za posamično konkurenco ali štafetni tek). Naša štafeta miciM, luzr in jaz je uspešno premagala progo in v "hudi konkurenci" celo osvojila 1. mesto med mešanimi štafetami.
Glede na to, da sem sam tekel v prvi predaji, sem nato tekel do vrha in bil nazadnje tudi s svojim rezultatom povsem zadovoljen, povprečje prejšnih let je bilo tokrat več od pričakovanj (1:26:31- slabše kot lani, enako kot predlani, boljše kot leta 2005).

lp, vencelj
 tina1970
#141169
Kakšni pa so kaj absolutni rezultati oz. zmagovalci?
 šumberk
#141187
Boljše od rekorda ste odtekli prvi štirje mladinci. Rekord do sedaj pa je imel Jarc Bernard.
Uporabniški avatar
 miciM
#141202
Ja tudi jaz sem zadovoljna z časom, ki sem ga pretekla v svoji tretini proge, no nasploh mi je bilo vse zelo všeč, ni kaj organizatorja lahko samo pohvalim.
Svoja dva sotekmovalca ( venclja in luzrja) pa tudi, bili smo res dobra ekipa :wink:
Če bo sreča mila se vidimo prihidnje leto.

:wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA