Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 stina
#166518
ZA prevoz sm se "zagrebla" pri Igorju,ki sm mu bila potem za "škužo"!Ni kaj ,,enkrat je treba začet!
Glede na lastno presojo...raje malček prej,kot pozneje ,,,sm se zmenila za uro odhoda ,po kasnejših ugotovitvah fullllll prezgodaj!PA še čakat me je moral-ke sramota!;(,,oz. sta me morala,,ker se je zmenil še s prjatlom!Tako smo vesela trojica odpeketali Medei nasproti,,,V skoraj brezprometni cesti smo rekordno hitro prispeli na cilj,,,in si ogledali nepozabni rdeče obarvan sončni vzhod,,,takega na obali ni,,,a ne Igor in Japelj?:=)..
Jutro je bilo res hladno,,,,ampak mi smo se ogreli v bližnjem barčku.Na prijavnem prostoru smo bili PRVI!!!..
Počasi so se zbirali znani obrazi,,,TO SLO!!!...naj se vidi,kje smo tekači doma;=)
Po 10 min, ogrevanju je pok naznanil start!(glede na št. ljudi je bil samo 1WC??,za se zamislit)
Vesela trojica se zmeni,,glede na preživete(prenažiranje,,popivanje in podobne primerne reči) praznike,brez treninga,,da gremo skupaj,,lagano varjanto!,,vmes se nam pridruži še amico Predrag-in smo že v parih!Z Igorjem gresta malček hitrejši tempo,,in že sva vidno zaostala z Japlom,,,
Pero se moram zahvalit Japlu,,ki mi je kazal drevesa,,,psičke,,imena mesta,,in prevod na asociacijo hrane,,,hehehe,,samo,da me izpeje iz krize,,ki jo je verjetno opazil na meni...vsaj po 15 km!HVALA,,,
Moja ura je izmerila čas,,,ki ga pa ne morem preverit ,če je pravi!,,več kot zadovoljna nad pričakovanji,,,vem,po zaslugi Japla,,,
..tako se je končal moj polmaraton v novem letu!
Glede organizacije??Razen osebne pomanjkljivosti vode,,,in sadja,,,vse zelo vredu!,,mogoče kaka birra...oz. pivo laško še!!A ne signjora Valli???
Srečno vsem tekačicam,,,tekačem,,,,bralcem,,,ciao!
Zasluga je anke Lonely,,ki mi je omenil da mu je naslednji tek v Medei!
Eko,,vmes so že objavljeni rezultati,,,,res mi kaže točen čas,,,moja ura!
Mejte se,,,kjer koli že ste!!![/b]
Uporabniški avatar
 zz topka
#166534
Bravo vsem za polmaraton!

ROKO, ma kej si jemu ciljni šprint s Taetom, al ga je jemu Tae? Kdu je koga lovil?

Moj prvi bo pa buhvejkdaj....( polmaraton, mislim,sevejde)
Uporabniški avatar
 RoKo
#166542
zz topka napisal/-a:Bravo vsem za polmaraton!

ROKO, ma kej si jemu ciljni šprint s Taetom, al ga je jemu Tae? Kdu je koga lovil?

Moj prvi bo pa buhvejkdaj....( polmaraton, mislim,sevejde)


Šprint ko sto hudiču. :wink: Sam z eno napako. Tae ni htel. je svoje oddelu že prej, pa se je mal poigravu. Po domače, me je pustu naprej. :lol:
Ni blo nobene sile. lep normaln tek, brez napada na cajt ali uvrstitev. Preizkus trenutnih zmogljivosti. Fajn.
Uporabniški avatar
 tae
#166558
Liquid napisal/-a:
Skupni čas (nisi ga objavili tudi v 5k temi)?


Copy-paste, kar sem že napisal z dodatno razlago:
Štopal sem se le 2x hitrih 5 km, vmes pa ne vem. To pomeni, da se nisem štopal čez celo pot in nisem se štopal med počasnimi odseki in ne vem kakšen sem imel čas na cilju in ne vem kakšna je bila dejanska skupna razdalja in ne vem kateri sem bil na koncu.
 edo-brko
#166560
Lp!

Čudovito vas je prebirat. Vedno zveš kaj novega, interesantnega ali pa se potrdijo nekatere trditve in mnenja kot npr. tale (mislim, da jo je izrekel "luzr") ... zadnja vrsta v avtobusu in v kinu je včasih zagotavljala več zabave! .... In tako je zgleda bilo tudi v Medeji!

"Bele nogavičke" - dokolenke (nekaj časa so vzbujale tudi mojo pozornost) in predvsem pa "obiralke bombaža"! To pa je bilo nekaj!
Naj mi dekleti (in ostale) ne zamerita, v furlanski nižini je sicer ogromno polj,njiv in travnikov, vendar kako vam je uspelo tek, ki je v vseh uradnih propozicijah opisan kot tek po asfaltnih cestah med vasmi, speljati na njive? Najbrž je bilo to storjeno nalašč samo, da bi zbudile zanimanje kakšnega črnolasega (z temnimi očali) taljanskega "loverja" z dobro makino, da se je podal v vaše "reševanje".
Ampak ta "safari" ne bo štel za uradne dosežke v letošnji sezoni? Bo potrebno uvesti posebno kategorijo.

Tudi zame je bil to en lep prijeten tekaški dan. Žal nisem uspel, da bi vas TF-jevce, ki vas večino že bežno poznam, tudi osebno spoznal in se vam predstavil. Spet je vse nekam hitro minilo,zato bom moral izkoristiti naslednje priložnosti.

Še naprej se imejte lepo.
Uporabniški avatar
 zz topka
#166563
[/quote]

ne vem kakšna je bila dejanska skupna razdalja in ne vem kateri sem bil na koncu.[/quote]

Miha Ažnik: abs. 132, čas :1h38˙46´, v kategoriji : 38. mesto
Uporabniški avatar
 RoKo
#166565
zz topka napisal/-a:Moj prvi bo pa buhvejkdaj....( polmaraton, mislim,sevejde)


Čimprej, dokler si še u top formi. :wink:
 edo-brko
#166566
Lp!

Nisem tega, nisem to,... ne vem tega, nevem ...! To je mal čudno od nekoga, ki ima zadevo "pošlihtano" v piko. Ker mi deluješ nekoliko skromno ti posredujem nekaj podatkov, da bo situacija bolj pregledna:

- na 10 km si bil za mano,
- v cilju (21.098) si bil za "Rokom"
- tekel si samo 10 km (kaj si počel vmes se ve) in tvoja uvrstitev ter čas
nista "regularna".

Navedena dejstva pa niso razvidna v URADNIH REZULTATIH, ki jih je navedla "zz topka".

Upam, da ne boš jezen, ker sem razčlenih in obrazložil tvoj "dosežek" na uradnem polmaratonu (prvi tekmi v novi sezoni). Bi to storil z smeški,hudički ipd. pa mi še ni uspelo osvojiti te tehnologije!?

Pozdrav.
Uporabniški avatar
 tae
#166567
Sploh ni nobenega problema. Tisti, ki me poznajo in hkrati prebirajo forum vedo v čem je fora. :D

PS: Ko pišeš prispevek imaš na levi stran omenjene smeške. Z miško se prestaviš na željenega, da se puščica spremeni v roko, ga klikneš z levim gumbom in že je notri v sporočilu. Poskusi, saj ne more biti nič narobe. :D :lol:
Uporabniški avatar
 maca
#166569
Špela, krasne slike, odlični portreti.
Nekoč, lani baje, so bili v moji domeni, letos štafeto predajam tebi. Razi je nekoč rekel, da si je na enih slikah celo všeč, in na tvojih sem si in smo si všečni.
Pohvalno - odprla si tudi spletni album in brzinsko naložila slikice.

Tule je pa še link do mojih slikic (pardon, slik z moje fotke, ker jih je veliko naredil Savo, vse ta boljše, itak), malo z zamudo.

http://picasaweb.google.com/7.pomlad/Medea2009#
 spela*
#166573
maca56 napisal/-a:Špela, krasne slike, odlični portreti.
Nekoč, lani baje, so bili v moji domeni, letos štafeto predajam tebi. Razi je nekoč rekel, da si je na enih slikah celo všeč, in na tvojih sem si in smo si všečni.
Pohvalno - odprla si tudi spletni album in brzinsko naložila slikice.

Tule je pa še link do mojih slikic (pardon, slik z moje fotke, ker jih je veliko naredil Savo, vse ta boljše, itak), malo z zamudo.

http://picasaweb.google.com/7.pomlad/Medea2009#


O, hvala za pohvale, kot fotografski začetnici mi dobro denejo. :D
Portreti so tudi meni všeč (hvala vsem, ki ste pustili, da "vadim" na vas :lol: ), jih bom pa drugič pokonci postavila. Portrete namreč, ne portretirancev.
Vem, da so slike z analize barvno "napačne" :oops: in bom to naslednjič tudi popravila. Skratka, bom začela s fotoaparatom hoditi na tekme in upam, da bodo tudi fotografije vse boljše.

Hecno, a veš, da sem te ravno hotela "spomniti", kje so tvoje fotke, pa si v istem hipu oddala svoje sporočilo. :D
 spela*
#166574
edo-brko napisal/-a:- tekel si samo 10 km (kaj si počel vmes se ve) in tvoja uvrstitev ter čas
nista "regularna".


Ampak če je tu kakšna pravica ... :twisted:
Eni na polmaratonu zares tečejo samo 10 km, pa so v cilju več kot 20 minut pred drugimi, ki tečemo celih 21 km. :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA