Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 Classix
#169424
Ha, pa je res nekaj kulturno - Cankarjevskega v tvojih brkih. Vse najboljše in obilo tekaških užitkov ti želim :!:

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 garač
#169435
Vsak slovenc je že slišal za Prešerna...in vsak dolenjc, ki ima pretečen vsaj kak kilometer je že slišal za edo-brkota :wink:
Vse najboljše... :lauf:
Uporabniški avatar
 lenči
#169444
Vse najlepše :laola
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#169451
EDO še na mnoga zdrava leta
ostani človek s svojim mnenjem, ki temelji na izkušnjah :D
:toast:
Uporabniški avatar
 tae
#169462
Danes sem tudi jaz na "terenu" zvedel za njegov praznik. Tisti, ki vas ni bilo zraven, ne veste kako nas je častil.

Edo, še od mene javno, vse naj.
Uporabniški avatar
 zz topka
#169475
Pravkar prispeli iz Slavnika, kjer nas je FBi obvestil za veliko slavje in praznovanje Edota.
EDO, VSE NAJ, NAJ, ŠE NA MNOGA LETA in
NA MNOGE KILOMETRE
TI VOŠČI ZZ TOP FAMILY!
:toast:
Uporabniški avatar
 EčO
#169477
Edo vse naj naj!
 edo-brko
#169509
Lp!

Kot že vrsto let sem tudi letos "praznik" preživel "delovno" - društveni tek na naš najvišji vrh (otežen z podobnim tekom prejšnjega popoldneva na drugi-hrvaški strani Gorjancev).
Ko sem se popoldan vrnil domov, kjer sem v družbi celotne družine preživel nekaj čudovitih ur, mi je bil največji užitek čestitke in poljubčki mojih vnukov!
Po vsem tem pa sem si sedaj privoščil še pogled na računalnik in kmalu ugotovil, da je obveščevalna uspela odkriti mojo "skrivnost" in mi poslala kup prijetnih sporočil. Ob prebiranju teh si želim, da bi to drug drugemu počeli še zelo veliko let!

Vsem najlepša hvala!
Uporabniški avatar
 lonely
#169510
O, edo-brko prijatelj stari.......

Želim ti vse najboljše,izpolnitev skrivnih želja ter še veliko tekaških podvigov
 spela*
#169584
Tudi od mene vse najboljše!
Uporabniški avatar
 RoKo
#169588
Žal, je že drugo leto zapored odpadel izlet Kraških tekačev na tvoj praznični tek. Upam, da v tretje gre rado.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA