Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 lenči
#171781
raf napisal/-a:Bravo vsem mojim prijatlom in prijateljicam, ki so se v nedeljo borili za Slovenijo v Gorici. :laola

jaz sem pa doma veselo meditiral ob spozanju, da bodo moji prvi km bili šele v Sežani in to bom zajček pajotu in cilki na 8 km. :hehe:

Zajčki so zelo dragoceni :D
Uporabniški avatar
 tae
#171788
klatez napisal/-a:Ali je imel kdo mogoče kakšnega garmina z GPS in koliko mu je nameril :?:


Ni sicer merjeno z gps-om. Če foodpod kaj šteje, meni je namerilo 21,120 (med 120 in 97 je 23m razlike, sem prav zračunal da gre za 0,1% odstopanja)
 nana
#171816
Rezultati so zanimivi... Sem ena tistih, ki imajo bruto in neto čas enak :D Ne, nisem stala v prvi liniji... stala sem na repu :wink:

Kar se pa teka tiče, je bila pa organizacija takšna, kot smo jo že navajeni na italijanskih tekmah, to je tradicionalno dobra.
Proga mi je bila všeč, ker se je ves čas nekaj dogajalo, ves čas smo ubirali neke ovinke, nikoli nisi dobro vedel "na kateri strani si"... In presenečenje... nisem se zgubila :shock:
Še pridem :lol:
Uporabniški avatar
 RoKo
#171819
Ko pregledujem rezultate, opazim kar nekaj novosezonskih prestopov iz kluba v klub. Kdo ve, koliko se giblje cena za prestop med tekači? :lol:
:wink:
Uporabniški avatar
 zz topka
#171833
BRAVO VSEM !

Je pa moje oko sokolovo opazilo, zakaj je napravil Tae svoj rekord:
Spredaj SoniaMaria, zadaj Valentinca Bonnanijeva....

A, Tae, te je vleklo naprej, a????
Uporabniški avatar
 valena
#171925
Čestitke prav vsem ki ste pritekli skozi cilj.
Midve z Metkomarjetko sva imeli nenavadno točno hitrost iz kilometra v kilometer točno 6 km/h. Tako da je najin kmečki model Garmina pokazal,da je proga dolga 21 km in 127m,če je slučajno še kdo v dvomu.
Organizacija v redu,le tuši v telovadnici so bili mrzli. Sem mislila,da me bo kap, ko sem vsa razgreta stopila pod tuš.

Sem vesela ,da me danes nič ne boli in sem zjutraj že pretekla 5 km.
Pa veseli me,da sem se z nekaterimi forumovci tudi osebno spoznala.
Uporabniški avatar
 Loni
#171931
Maca, obljuba dela dolg, a bo v redu?
Uporabniški avatar
 valena
#171936
Sem se mal zmotla , 6minut na 1 km oz 10 km /h.
Uporabniški avatar
 lenči
#171938
Loni napisal/-a:Maca, obljuba dela dolg, a bo v redu?

:clap: :cast: :juhuhu:
Uporabniški avatar
 Susanne
#171983
No pa še moje poročilce. Midva sva prišla v Gorico že v soboto. V nedeljo pa že pred osmo na štart, kjer je bilo že veliko tekačev, tudi iz naše ljube :heart :Fslo in :TF) . Zjutraj me je še zelo zeblo, po dvigu številk pa je sledilo ogrevanje in hitro mi je postalo vroče. Malo pred štartom pa slačenje v "delovna oblačila" in gasa...
Imela sem dva cilja: izboljšati svoj PB (1:55:00) in/ali teči pod 1:50:00 (ta je bil zelo zelo skrita želja). Nad rezultatom na svoji uri po prihodu v cilj sem bila še sama presenečena 1:49:44. Organizatorji so mi namerili okroglo 1:50:00 oba časa, pa verjemite, nisem stala v prvi vrsti.
Priznam, ponosna sem nase :laola .

Pri makaronih nama je delal družbo Tae, potem pa sva odbrzela domov, ker sva v varstvo dobila vnukinjo. Malo pred domom pa sva moj PB tudi proslavila :toast: , samo v mojem vrčku ni bilo pivo, saj veste 40 dni brez alkohola... :twisted:

Sedaj pa trenirat, nič spat na lovorikah :lauf:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA