Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#174925
Poročam, da smo bili jaz, moje vino, moje marmelade (kivijeva in figova - njami) in moja smreka varno dostavljeni nazaj v kapitalo. Ob vsem šavju in 4ih forumaših je skoraj placa v avtu zmanjkalo.
In kar se teka tiče - takole imamo - je prav pasalo tečt po čemu drugem kot po asfaltu. Malo morje poznanih ljudi, upam, da bo ZZ topka jutri še imela kaj glasu. Glede na vraževernost potresa ni bilo, za nekaj momentov smo videli celo sonce, kaj bi še hoteli drugega. Aja, pa za jest se je našlo za vse.
Inu jest - prišla okoli brez da bi se moja noga kaj oglasila - torej kontent.
Edino đelat sem prišparala za naslednjič.
Drugače pa malo morje samih poznanih obrazov.

PS Evo, zdaj bom pa lahko motiko uporabila, ker bo treba smreko posadit.
Uporabniški avatar
 activean
#174928
Tekmo bi pohvalil..oz. organizacijo :)
Zelo domislena in zgovorna "novinarka za mikrofonom" :D (ZZ topka??)
vreme je zdržalo.. in bilo je kar v redu:)

Loni..drugič te bom prepoznal, saj nisem vedel kdo si, kjub temu da si z marmeladami ( kje je marmelada so bile prve besede ko si prišla skoz cilj : P ) stala nekaj časa skoraj poleg mene.

kar se mene tiče..za boljši rezultat bo potrebno več trenirat

:? :o
Uporabniški avatar
 ero
#174930
:) hvala pridnim organizatorjem za super izveden tek. hvala ekipi za družbo in Maci za vožnjo. ja, nazaj grede je bila večja gužva. [url=http://www.tekaskiforum.net/galerija2/displayimage.php?pos=-3077]dokaz je tu

Slika
[/url]
Uporabniški avatar
 polonch
#174937
fajn je blo :clap:
Loni in Maco sm prepoznala po majčkah od tekaškega foruma :wink:
ZZ topka, polenta je bla pa fina :D
Uporabniški avatar
 Loni
#174938
Drugič še pocukaj, pa bo :lol:
Uporabniški avatar
 maca
#174942
Ma je blo ful fajn,organizatorji - zakon, hvala,da ni bilo dežja, potresa,...

Ekipi hvala,ker so preživeli Rebernice v mojem avtu,baje sem vozila ko Fitipaldi. Kaj čem,tiste ovinke poznam...

Moj Jesi je bil priiiden,ja, ker je moral bit,saj je peljal vrhovnega šefa :lol:

čvekali smocelo pot,v avtu in na progi,še dobro,da seni kaj vnelo.
Pridemo spet.
 bojanm
#174953
Na kratko,ocena odlika(5),
je kar mal mejhna za ta tek,
odlično.
Uporabniški avatar
 zz topka
#174954
VERJELI , ALI NJE, ZDEJ SEM PRŠLA DOMOV....
GLASA NEJ ZMANJKALO, SMO PRAVKAR V ZADNJI URI ODPELI OHOHO PESMI... IN SEM BLA TA NAJBOLJ GLASNA...
SO REKLI, TISTI, KI SO POSLUŠALI, DA ŠKODA K NI KLOBUKA ZRAVNU...
No, upam , da ste bili res zadovoljni, prav tako se bomo pomartrali za Gradiški gorski tek, če ne še bolj...
Joj, Ero, ne vem zakaj te ne prepoznam...me je že prav sram zaradi tega...

Loni, za hvala lepa, ker nisem imela od sedme zjutraj cajta iti niti sc..., sem vse kuverte ob žrebanju nagrad pozabila v avtu... med njim tudi tvoj đelati, ki sem si ga prav na debelo označila , da ti pripada... Ja, in kaj člmo, bo treba priti še na Gradiški tek, da potalam še nagrade v kuvertah...

Zdaj pada kot za stavo, pa ne mi reč, da se nas ni usmilu, uni tam gor....?

Še Rokotu en stavek... Kej si pokušal uno belo... en deci samo, magari....??? Se mi zdi čudno, ker je vino ostalo...?

Pa še BojanuM, mislim, ej, BojanM , ti si pa res naš dedek Mraz.... Hvala za vse!!!!

Pa Maco sem prepoznala tudi že na daleč. ma samo po kiklci....

No, naj bo zaenkrat toliko, hvala vsem za vse , kar ste preživeli na Vipavskem v družbi naše BURJE VIPAVA!

rezultati:
http://www.filipides.com/index.php?opti ... Itemid=159

Pa, pa, grem ninat...

p.s. Upam, da bojo vsi, ki so kalčke vzeli, res kalčke tudi pojedli... Naval pa je bil tak, da jih moram za Gradiški tek duplo naštimat....
Nazadnje spremenil zz topka, dne 29 Mar 2009, 09:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 RoKo
#174955
Saj veš, da vozim. Sem ga pa 2x deci. :lol: Če je ostalo, ni moja krivica, morda premalo reklame. Ma ja ni blo uno vse zame? :oops: :oops: :oops: :wink:
Polenta sigurno ni ostala.
Uporabniški avatar
 vencelj
#174957
Rezultati so pa zaenkrat le za MNZ in netekmovalci (za udeležbo). No ja, tudi ostali slej ko prej še pridejo.
Čestitke vsem, organizatorjem za (kakor berem) tradicionalno dobro organizacijo Vipavskega teka, tekačem pa za vložen trud na progi in zadovoljive rezultate. Glede na poročila ste se imeli dobro :D !

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 zz topka
#174971
Dobro jutro!

Zdaj nalagam moje fotke na Picasso. So bolj tako-tako kvalitete, ma kakšna pa je tudi ratala, no! Še več fotk pa bo tekom tedna na naši spletni strani.

IMAM PA ENO VELIKO PROŠNJO. ČE JE MORDA KDO, KI SI JE Z URO MERIL VSE TISTE ZADEVE, KI SPADAJO K TEKU, PROSIM LEPO, ČE LAHKO POVE, KOLIKO MU JE IZMERILO RAZDALJO!
Nazadnje spremenil zz topka, dne 29 Mar 2009, 09:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Loni
#174973
Ne vem, koliko sem jaz na tem področju relevantna oseba, ma moj Garmin je pokazal 9,31 km.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#174982
Loni napisal/-a:Ne vem, koliko sem jaz na tem področju relevantna oseba, ma moj Garmin je pokazal 9,31 km.

Ej Loni glavno je to da si pretekla vse to s čimmanj problemov.V začetku sezone je to najbolj bistvo na začetku.Potem se pa gre seveda naprej novim zmagam naproti!
Lahkoten korak ti želim!
ČAO!
Uporabniški avatar
 zz topka
#174984
Zdaj moram še tuki, kjer se lahko pove , pohvalit vse, ki so nam prispevali nagrade.

Mislim, da so se res lepo izkazali, saj so prav vsi otroci ob plačilu štartnine dobili zobno pasto, ko so pritekli v cilj, pa še frutabelo, steklenico Getorejda in Leonov sladoled. Hvala!

Za odrasle pa poleg tradicionalne flaške vina še izžrebana praktična nagrada, za katere mislim, da so več ali manj bile kar O.K.

Hvala tudi naši kuharci in kuharju za vse njami, kar je blo skuhanega...

Za zmagovalce pa se je še prav posebej izkazalo lesno podjetje( LIPA), ki je poklonilo stole in pladnje.
Nazadnje spremenil zz topka, dne 29 Mar 2009, 12:06, skupaj popravljeno 2 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA