Uporabniški avatar
 ero
#175326
hoj vsem!

predolgo je že od zadnjega piknika, zato smo se tokrat zadeve lotili drugače - najprej smo določili datum, da si lahko priredite svoje natrpane koledarje in rezervirate čas za druženje na našem pikniku.

vse drugo - kraj, program, hrana, pijača, dodatne aktivnosti, ... - sledi. seveda so vaše ideje, predlogi in pobude dobrodošli :)
Uporabniški avatar
 tae
#175334
Pišuka ero, dejansko se držiš svojih besed, da boš več tekel in se več javljal. Go on, dobri stari ero. Si že spet notri.

Vsekakor kandidat za piknik. Lani ga ni bilo, pa tudi novoletne žurke ne, niti ponovoletne.

Ali naj ti predloge kam, kje, zakaj, kako, s kom, ... pišemo tu javno ali na zs?
 Nataša
#175339
Ero, Pregli s(m)o te pošteno prehiteli - rodbinski piknik je rezerviran že nekaj mesecev in to točno za 13. junij :roll: :D To je pa pruska organizacija in disciplina!

Skratka - Miha in jaz in prikoličica se bomo potrudili, da oba dogodka pokombiniramo in malo bom še premislila, če imam kako svetsko idejo.
Uporabniški avatar
 še1PR
#175349
Nataša napisal/-a:Ero, Pregli s(m)o te pošteno prehiteli - rodbinski piknik je rezerviran že nekaj mesecev in to točno za 13. junij :roll: :D To je pa pruska organizacija in disciplina!
:rol: :rol:
Nta, jaz bom takoj prec začela pri vrhovnem poveljniku (al kwa majo take organizacije?? :wink: ) lobirat za drug datum! Tko al tko ma že nekaj pisnih opravičil! :roll: Pa da bi slavljenkaPR želela polokrogel rd z vsem TFjem delit tud dvomim, čeprav...bi se ji pa mrbit dobr zdel! :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 IRA
#175379
Jaz pridem, praznovat svoj rojstni dan :laola

Ni je boljše družbe, ki bi si jo želela :wink:
Ero odlično si tole zrihtal!
Uporabniški avatar
 Loni
#175382
Irči, dobiš torto :lol: :lol: :lol: Se pravi, da pridem.
Uporabniški avatar
 pajo
#175384
Prideva samo, da ni datum koncerta od U2!
Uporabniški avatar
 Cormi
#175392
Loni napisal/-a:Irči, dobiš torto :lol: :lol: :lol: Se pravi, da pridem.


Če boš imela veliko gostov, še od mene :wink:

Se pravi: pridem tudi jaz!
Uporabniški avatar
 mojcej77
#175393
Pridem/-a/-o ;)

lp,

m
Uporabniški avatar
 mazi
#175394
Ero,

Lepo, da se spet dobimo... :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#175396
IRA, takšne žurke za rojstni dan pa še nisem imela :lol: :wink: .
Uh, tole pa bo hud mesec.
Uporabniški avatar
 Ksenija
#175397
a dejte nooo... jst sam še v kolendarju "cahnam" ;) sej ne da mam na vsa dogajanja delavno soboto... :evil:
Nazadnje spremenil Ksenija, dne 31 Mar 2009, 11:19, skupaj popravljeno 1 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA