prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#173914
Tukajle še enkrat ponovno prilagam možnost svetovanja pri nakupu športne opreme BROOKS oz. copatov na posameznih lokacijah TS.
Zato ste vsi vljudno vabljeni!

LJUBLJANA

TS MARIBOR
Jurčičeva 4

10.04.2009
Petek: 16 - 19

TS CELJE

11.04.2009
Sobota: 10-13


TS NOVO MESTO

20.04.2009
Ponedeljek: 16-19


Tu vam bomo pomagali z različnimi nasveti in dodatnim pogovori z vsakim zainteresiranim, ki ga bodo zanimali informacije o športnih copatah ipd. v zvezi z BROOKS-om!
Vabljeni ste seveda vsi!
Lahkoten korak vam želi eikpa BROOKS-a!
Nazadnje spremenil tomaz.zupancic, dne 02 Apr 2009, 23:20, skupaj popravljeno 4 krat.
 gd
#173917
Kaj pa Primorska. Je kaj možnosti, da pridete tudi v Novo Gorico? Zaenkrat Brooks copatov tu pri nas namreč nikjer še ni mogoče dobiti. Jih bo sploh kdaj mogoče, ali bo potrebno oditi v Ljubljano, Maribor, ali pa preko meje.

Lp gd
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#173918
Tudi na tem delamo da se bo dalo dobiti na primorskem koncu.Defenitivno.
Samo vprašanje časa je seveda.No jutri bom na Primorskem koncu :lol: :wink: !
Natančneje v Sežani na malem maratonu.Kjer bom imel par kosov s seboj! :wink:
Tako velja tudi za enervit.Bomo poskušali pokriti tudi primorske teke.
Kje bomo pa vas bom sproti obveščal.Tako da boste lahko probali in.... :o
Sledite tem obvestilom in boste obveščeni kaj se bo dogajalo in kje seveda.
Lahkoten korak vam želi ekipa BROOKS-a!
Uporabniški avatar
 zz topka
#174013
Tomaž, sam ne reci, da si bil v Sežani.

Ker sem šla okoli cele Sežane, ne samo okoli prireditvenega prostora, da te dobim, da bi probala , katera številka Brooks patik mi paše, še štunfe sem si dala frišne za ta namen... tebe pa nikjer.

Bo treba prav v Lajbah...
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#174031
Ja bil sem v Sežani, ampak očitno sem bil še premalo vpadljiv :lol: :wink: !
Ja se bomo pa kako drugače domenili v Ljubljani.Tomas Sportu in pa seveda na 4.Teku po ulicah Krope 2009, na Blejski nočni desetki, na Teku trojk - Ljubljana ( tukaj bomo pa presneto očitni :lol: :lol: ) obeta se nam tudi zelo znano ime iz sveta športa - atletike.O tem boste pravočasno obveščeni!
Na vseh teh prireditvah bomo "OČITNO VIDNI"
:lol:
Lahkoten korak vam želi ekipa BROOKS-a!
www.brooksrunning.si
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#175998
Kratko obvestilo! :lol:
Do spremembe je prišlo samo za TS Novo mesto, kjer smo datum malce spremenili.Seveda je sedaj še veliko več časa da se temeljito pripravite za vse kar vam dobrega ponuja BROOKS! :wink:
ČAO!
 Hana,
#177147
Ojla Tomaž, gledala sem cascadia 3, pa ne kapiram ali so zimske ali lahk tud za poleti?
Rabim za Nh , da je blažen in pa zelo komot.Zdaj sem imela salamon softshell, resda pohodniški, vendar odličen copat tud za hojo .
Mnenje ?Ja sem težka in supinator.Hvalaaa
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#177283
Hana, napisal/-a:Ojla Tomaž, gledala sem cascadia 3, pa ne kapiram ali so zimske ali lahk tud za poleti?
Rabim za Nh , da je blažen in pa zelo komot.Zdaj sem imela salamon softshell, resda pohodniški, vendar odličen copat tud za hojo .
Mnenje ?Ja sem težka in supinator.Hvalaaa


Stvar je takale BROOKS CASCADIA je copat za brezpotja, ni preveč dober za po asvaltu!Za klance in ostale brezpotne poti je pa čudovit.
Tudi če si supinatorka je CASCADIA dober izbor, ker je univerzalen copat za brezpotja.
Lahkoten korak ti želi ekipa BROOKS-a!
ČAO!
Uporabniški avatar
 MEDVED
#177559
Čez vikend sem prvič - dvakrat sprobal Cascadio s tekom na Vodiško.
Moram priznat, da sem zelo zadovoljen,... tako z oprijemom podplata kot s samim udobjem.
8)
Žal pa še nisem imel možnosti sprobat Brooksovih Racer ST3. So še zapakirane, ampak tudi pridejo na vrsto...
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#177564
No upam, da ti bodo služele na brezpotjih in pa na ostalih gorskih terenih!
Ravno tako RACER ST3, ki jih boš lahko kmalu probal na 4.Teku po ulicah Krope 2009, ki se bo dogajal 05.07.2009 seveda s plesno skupino pred samim štartom "PLESNA DELAVNICA TEJČY"
Lahkoten korak ti želim!
ČAO!
 robter
#178246
No ravno imam namen kupiti nove superge za tek, pa naletim na tole temo in sodeč po predstavitvi na spletni strani gre pri Brooksu za atraktivne superge.
Rabil bi nasvet glede izbire, da ne bom predolgo izbiral na Čopovi.
Višina 174, teža 83 (upam da bo čimprej nazaj na 77)
Tek: cca. 70% asfalt, 30% makadam, zato bi rabil dobro blaženje.
Sem rahel pronator.

Hvala.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#178522
robter napisal/-a:No ravno imam namen kupiti nove superge za tek, pa naletim na tole temo in sodeč po predstavitvi na spletni strani gre pri Brooksu za atraktivne superge.
Rabil bi nasvet glede izbire, da ne bom predolgo izbiral na Čopovi.
Višina 174, teža 83 (upam da bo čimprej nazaj na 77)
Tek: cca. 70% asfalt, 30% makadam, zato bi rabil dobro blaženje.
Sem rahel pronator.

Hvala.

Potem izberi med modeli GLYCERIN 7, ADRENALIN pa tudi INFINITI lahko probaš.
GLYCERIN 7 je narejen za rahle pronatorje in tudi ne preveč izrazite supinatorje.
Dočim INFINITI je narejen za pronatorje, ravno tako tudi ADRENALIN.
Razen če ne bi bil univerzalni tekač brez kakršnih koli supinacij ali pa pronacije.No ja takih je malo ampak so!
Skratka izbiraš lahko med temi tremi modeli.
Glede na to kakšne podatke si mi dal.Za asvalt in pa tisti procent makadama ti defenitivno ne bi priporočal CASCADIA 4 ki je za brezpotja, gorske teke.
V primeru pa da se boš odločil tudi za kakšno tekmovalno dirko pa si lahko ogledaš tudi RACER ST4!
Kaj več pa bi ti lahko svetoval če bi videl kakšen profil noge imaš in kakšen starejši znošen copat, ki bi nazorno pokazal v katero skupino tekače sodiš.
Skratka ob uspešnem izboru ti želim lahkoten in prijeten korak!
ČAO!
 robter
#178541
hvala za odgovor.
verjetno bom šel kar tamle v Savlje in pogledal za lanske modele, kjer bom za ceno enih dobil skoraj dvojne.
dirkal sem predlanskem, trenutno pa sem po 5 mesecih popolnega pavziranja spet na začetku in moram lepo počasi priti nazaj v formo.
#182944
V soboto bomo prisotni na Teku za zdravje Zreče!
Zato vsi željni testiranja in vedoželjni o BROOKS-ovih copatih vljudno vabljeni na ta tek!
Fletno bo saj bo po dolgem času zopet en večerni tek na sporedu :o :) :clap: !
Na samem prireditvenem prostoru bo možna ugodnost za ENERVIT-ove izdelke nekaj jih bo seveda na zalogi!
Predstavljeni bodo tudi novi modeli športnih copat BROOKS in nekaj konfekcije!
Torej se vidimo v soboto v popoldanskih urah v Zrečah!
Lahkoten korak vam želi ekipa BROOKS RUNNING!

http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 041&ref=mf
#186243
19 junija bomo prisotni v športni prodajalni ELAN v Begunjah, kjer bomo na razpolago od 16.00 - 19.00 za strokovno svetovanje pri nakupu športnih copat in kar vas bo zanimalo v zvezi z tekom pronacija, supinacija način teka itd.!
Lahkoten korak vam želi ekipa BROOKS-a!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA