#186253
Lenči je res šla pred temo, ampak me tri smo pa ostale do konca Matjaževe predstavitve, ki je bila res zanimiva, veliko dobrih nasvetov starega mačka. Pa podelitve priznanj, spet smo bili deležni nekaj Zdravkovih modrosti, ma, hec je bil, od začetka do konca.
#186271
Hvala Erotu, da se je sponil na ta piknik in vse organiziral. Več ali manj poznani obrazi nekatere že dooolgo nismo videli a na Fotr. Zahvala za sladke dobrote une zadeve z žara pa tudi niso bile slabe. Se po fotkah vidi, da smo dobro tlačili v usta. Matjažu :laola za predstavitev svojih maratonov. Za mene vedno zanimive teme samo brez moje udeležbe za časa tega življenja. Skratka 1 lep popoldne pa makar brez teka. (smo danes malo migali)
#186272
Dobro ste se imeli, mi je kar žal, ker se nisem mogel udeležiti tega srečanja, ker sem bil zadržan v kopru in v domžalah, kjer smo imel svoj piknik.
Samo to me zanima koliko km ste tekači pretekli in katera ura je bila.
#186280
bobr napisal/-a:Tekli so 12km, štart ob cca 14:45.
.


Lepo to!.Potem smo imel podobne turice, ker sem jaz v kopru tekel do simonovega zaliva in nazaj, kar je zneslo 15 km. Samo ura je pri meni kazala 11.oo in je bilo zaradi vetra iz morja, prijetno sveže in se vročine sploh ni občutilo.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA