Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#184567

˝ANDREJČKOV TEK˝ - 15. TEK NA VRŠIČ


Turistično društvo Kranjska Gora v ČETRTEK, 25. 6. 2009, organizira že tradicionalni ˝ Andrejčkov Tek˝ - 15. tek na Vršič s skupinskim štartom ob 10:00 uri ob vznožju smučišča Dolenjčev Rut, pri restavraciji ˝Oštarija˝ v Kranjski Gori.

DATUM PRIREDITVE: Kranjska Gora, 25. 6.2009
ŠTART: ob 10:00
VIŠINSKA RAZLIKA : 811 m
Štart: 810m.n.m. - Kranjska Gora
Cilj: 1611m.n.m. – Vršič
DOLŽINA TEKA: cca 12km
PRIJAVE: od 8:00 na štartu
ŠTARTNINA: 15 €
PODELITEV PRIZNANJ: 14:00

Tekmovalci se bodo pomerili v 10 kategorijah:

KATEGORIJE (M in Ž):
nad 60 let rojeni l. 1949 in starejši
od 50 – 60 rojeni med l. 1950 in l. 1959
od 40 – 50 rojeni med l. 1960 in l. 1969
od 30 – 40 rojeni med l. 1970 in l. 1979
pod 30 let rojeni l. 1980 in kasneje


Prireditev bo tudi v letošnjem letu izvedena na enaki trasi kot v preteklih letih s skupinskim štartom pri restavraciji ˝Oštarija˝ v bližini hotela Kompas oz. pod kranjskogorskimi smučišči. Tekmovalci bodo najprej tekli po Borovški cesti proti centru Kranjske Gore in nato po Tičarjevi do hotela Lek, od koder se usmerijo po Vršiški cesti proti vrhu prelaza Vršič.

Za udeležence teka bodo na progi (pri Mihovem domu in Koči na Gozdu) ter na cilju pripravljena okrepčevalna mesta s športnimi napitki in vodo. Po povratku s prelaza Vršič, bodo pred razglasitvijo rezultatov in podelitvijo nagrad najboljšim udeleženci teka na terasi Restavracije “Oštarija“ prejeli topel obrok.

Prijava na tek, prevzem štartnih številk ter darilne vrečke z bogato vsebino našega generalnega sponzorja InterSPORT, bo možna le na dan prireditve, ob 8:00 (do cca 9:45) na terasi restavracije ˝Oštarija˝. Udeležence vljudno prosimo, da za prijavo ne “lovijo“ zadnjih minut in da si po prijavi pravočasno namestijo štartno številko na prsno stran dresa oz. tekaške majice.


Popolna zapora ceste bo organizirana med 10:00 in 10:15 na trasi teka skozi Kranjsko Goro, ter med 10:00 in 11:00 uro na Vršiški cesti (od Hotela Lek oz. mosta pri Eriki do vrha prelaza Vršič). Tekmovalce, ki v času zapore ceste ne bodo prispeli na cilj, prosimo, da zaradi varnostnih razlogov tečejo ob desnem robu cestišča, saj bodo ob prenehanju zapore udeleženi v rednem prometu.

Za udeležence teka bo ob 9:45 oz. 15. minut pred štartom teka organiziran prevoz opreme na vrh prelaza Vršič, na voljo pa bo tudi povratek v Kranjsko Goro predvidoma 20 – 30 min po prihodu zadnjega tekača na cilj. Razglasitev zmagovalcev je predvidena ob 14:00 uri na terasi restavracije ˝Oštarija˝.


Dodatne informacije glede prijav in teka so vam na voljo na 041 365 765 - Samo.

Vljudno vabljeni in športni pozdrav!!!

TD Kranjska Gora
#185415
Ja Bojan sej se ga jst tud.Pravkar sem razmišljal kako bi šefa prepričal da mi da frej dan pa sem prišel do zaključka da mi ga sploh ni treba ker je 25ga praznik in smo na vsak način frej tako da se vidimo tam :) Upam da bomo letos tud dobl take drese k ta k ga maš ti je res dobr.No jst bi ga uporabljal za treninge ker na tekme hodim v dresu Tekaškega Foruma :)
Lep pozdrav vsem skupaj :)
#186476
O Vršič! Ti lepota!
Preveč sem se te želel.
Trdno sem verjel,
da nate se bom nate letos znova povzpel.
Vem, ti kaznuješ me,
ker sem že teden poprej mislil nate.

Tvoji klanci so kot nalašč za jeklene noge.
Tvojih ovinkov si vsako srce žele.

Pa dan prvič letos resno na kolo stopim.
Nikoli še nisem poganjal tako močno.
Pa še 5 km ne mine,
ko na pesku prebrne me.

Urgenca!
V nogah kljuva, bolečina peče.
Od bolesti slabo mi je.
Nasvidenje tek! Pozdravljene bergle!
:? :( :oops: :x :| :cry:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA