prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#206101
Bravo, zajc! Všeč mi je odločitev za tole traso: Stanežiče- Medno- Medvode in za Soro do Škofje Loke. Po Selški dolini pa itak skoraj ni druge kot po cesti, razen daljših in težjih variant čez hribe.
Jaz seveda nimam namena igrati samo okrepčevalnico na obratu, lahko bi zajca nekje počakal in tekel z njim do obrata in nazaj do vozila...nekaj bo že...
Se bomo še slišali in dogovorili.

LP, vencelj
#206131
vencelj napisal/-a:Bravo, zajc! Všeč mi je odločitev za tole traso: Stanežiče- Medno- Medvode in za Soro do Škofje Loke. Po Selški dolini pa itak skoraj ni druge kot po cesti, razen daljših in težjih variant čez hribe.
Jaz seveda nimam namena igrati samo okrepčevalnico na obratu, lahko bi zajca nekje počakal in tekel z njim do obrata in nazaj do vozila...nekaj bo že...
Se bomo še slišali in dogovorili.

LP, vencelj

Vencelj, jaz bom 100% spremljal zajca, verjetno, ker bo tekel sam kar s kolesom, bom pa imel mobilni telefon s seboj in bomo lahko na vezi. Moj gsm ti sporočim na ZS.
#206140
raines napisal/-a:Ja jaz bi tut šel, sam verjetno več kot polovičko nebi bil zmožen pretečt. Rossi, a je mogoče kakšna šansa, da greš z avtom (magar mojim).

lp

Če vas bo teklo več ali samo dva, sploh ni problem, grem z avtom in vam vse stvari vozim. Ustavljal se bom pa po dogovoru z vami. Če boš tekel samo polovico,te potem lahko peljem v mojem avtu, le da bo šlo počasi, (če želiš hitrejši prevoz nazaj si boš moral sam uredit) ker bom zajca spremljal od starta do cilja.
#206147
Jaz računam počakati zajca v Puštalu (Šk.Loka), pred mostom čez Poljansko Soro je na desni strani z LJ smeri fuzbalplac in parkirišče.
Če tečem od tam do doma in nazaj do vozila bo to dobrih 30 km, ki jih nato lahko poljubno podaljšujem proti LJ, odvisno od volje in energije :roll: .

LP, vencelj
#206151
ROSI64 napisal/-a:
raines napisal/-a:Ja jaz bi tut šel, sam verjetno več kot polovičko nebi bil zmožen pretečt. Rossi, a je mogoče kakšna šansa, da greš z avtom (magar mojim).

lp

Če vas bo teklo več ali samo dva, sploh ni problem, grem z avtom in vam vse stvari vozim. Ustavljal se bom pa po dogovoru z vami. Če boš tekel samo polovico,te potem lahko peljem v mojem avtu, le da bo šlo počasi, (če želiš hitrejši prevoz nazaj si boš moral sam uredit) ker bom zajca spremljal od starta do cilja.


Ja seveda se spremla zajca do konca. Se mi nikamor ne mudi. :wink:
Kdaj se pa zmenmo, pa kje?
#206154
Mislim, da bo start pri zajcu za Bežigradom ob 4:00 h. Točne podatke bo pa podal zajc. :hack:
Del poti bo tekel tudi vencelj, :clap: zato je sedaj sigurno da grem z avtom, da vam bom prevažal suport. :driver: Prosim vas edino le, da si okrepčevala :drink :piti: pripravite sami, ker sami veste na kaj lažje tečete (korenčkov sok, pomarančni sok, bobi palčke,...), za prevoz suporta pa poskrbim, za postanke se bomo pa dogovorili po vaši želji. Vzemite tudi kakšen kos oblačila raje več, mogoče še ene superge za rezervo. Pa saj ste stari mački, kaj vas čem učit. :D
#206155
Moja okrepčevalnica pa na 23, 39 in 55 km (avto, doma, avto)...približno, glede na Borisovo karto.
Če je štart ob 4:00 vas lahko pričakujem v Puštalu (začetek Loke z vaše smeri, 23 km ) okrog 6 ure... :?:

LP
#206168
zajc napisal/-a:
vencelj napisal/-a:Moja okrepčevalnica pa na 23, 39 in 55 km (avto, doma, avto)...približno, glede na Borisovo karto.
Če je štart ob 4:00 vas lahko pričakujem v Puštalu (začetek Loke z vaše smeri, 23 km ) okrog 6 ure... :?:

LP

Velja :mrgreen:


Ob 6:00 v Puštalu? Pridem tudi jaz. Zajc in ostali, ki pridete iz Ljubljane, sporočite želje glede hrane in pijače v Puštalu. Na forum ali ZS, 1x do večera. (prva okrepčevalnica je "moja", vencelj, ti pa poskrbi za obračališče v Železnikih.)

lp, Štefan
#206184
miciM napisal/-a:spela* - v nedeljo 29.11. imam namen tekat po PST-ju z tvojo hitostjo in ob tvoji uri, lahko greva kar od tebe, da se ne voziva z avti (jaz ga nimam :lol: )

:wink:


Se bomo zmenile/zmenili. Že zdaj pa povem, da celega kroga ne grem. :D
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 216

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA