Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Wega
#208227
Vreme napisal/-a:Tako pa sem uspel še pripraviti absolutne rezultate vseh dosedanjih sladkih tekov. Kar zanimivo branje, sploh za nekatere :wink:

Nasvidenje v naslednjem letu Slika



Ha, zanimivo! Z malo vztrajnosti bom čez 107 let blizu 1. mesta!
#208229
Wega napisal/-a:
Vreme napisal/-a:Tako pa sem uspel še pripraviti absolutne rezultate vseh dosedanjih sladkih tekov. Kar zanimivo branje, sploh za nekatere :wink:

Nasvidenje v naslednjem letu Slika



Ha, zanimivo! Z malo vztrajnosti bom čez 107 let blizu 1. mesta!


Pa saj si že sedaj blizu prvega mesta! :mrgreen: :clap:
#210636
vencelj napisal/-a:Sem eden od srečnežev, ki smo dobili polletno naročnino
LP, vencelj


:D :D
Prvi "kos" nagrade sem že dobil!
In po 10 letih spet prebiram Vrhunski dosežek...verjamem, da je ravno pravi čas za to :juhuhu: !

LP, vencelj
#210649
Vidiš Vencelj, jaz niti pomislil nisem na to, da bi lahko šel že laufat po Sladkem Vrhu vsaj prvi del, saj sem dobil prijavnino plačano, torej lahko laufam zastonj :D
#211012
Na tem mestu sporočam, da smo na zaključni letni čagi TF Maribor z okolico sklenili, da je Sladkih6 res sladka zgodba. Ker priznanja nismo mogli predati osebno, bo poslano ...

Slika

Čestitamo :clap:
Nazadnje spremenil ZdravkoC, dne 29 Dec 2009, 09:28, skupaj popravljeno 1 krat.
#211024
Dragi sotekači iskreno se zahvaljujem za prejeto priznanje, ki ne pomeni nič drugega, kot to, da se bomo trudili tudi naprej. Seveda pa brez vas, ki ste prireditev vzeli za svojo ne bi bila prireditev uspešna tako kot je, torej, to priznanje je tudi del vas! :clap:
#211039
:laola :clap: Zasluženo priznanje, ker Sladkih6 je res sladkih in neprecenljivih, zato upamo vsi na neskončno število ponovitev :clap: :clap: :clap: :clap:
PS: Mi pa že pridno zbiramo sponzorski material za prihodnje leto :wink:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA