Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#217519
še1PR napisal/-a:Na mojo zeljo... :oops: :oops:

AVI tudi jaz sem dolzna rundo!!! Hvala!!!! :D




No malo vpašanje, kdaj pa ti prideš? Če bom jaz prišla, bom malo pred 7mo odšla, ker grem na Soline :D

:wink:
#217520
miciM napisal/-a: No malo vpašanje, kdaj pa ti prideš? Če bom jaz prišla, bom malo pred 7mo odšla, ker grem na Soline :D

:wink:
Na Brnik malo cez 2, potem bo pa treba kopalke za gojzarje zamenjat! :D
#217525
Kako je, če bi me Inot spremljal? Ne, ne bi hodil z mano gor in dol ampak bi nekje čakal? Ima kje za počakat (de ne bi glih v avtu čičal)? Lahko kdo kaj pametnega priporoča...

Ps.: Pa glih sredi noči ste se spomnili to delat, ha?!? :wink:
#217541
elingr napisal/-a:kuko pa to da je letos dirka na nedeljo :( :( :( :(


...ja, elingr letos smo pa majčkeno prestavili.... :mrgreen: ....bo pa zato vremem lepše... :D :D [b]

Sebi napisal/-a:Kako je, če bi me Inot spremljal? Ne, ne bi hodil z mano gor in dol ampak bi nekje čakal? Ima kje za počakat (de ne bi glih v avtu čičal)? Lahko kdo kaj pametnega priporoča...
Ps.: Pa glih sredi noči ste se spomnili to delat, ha?!? :wink:


Sebi in INOT vidva kar pridita....najprej bo INOT eno kitico oddremal v avtu :lol: :lol: ...potem pa mislim, da se tam od 6-7 pa že gostilna počasi odpre...seveda pa lahko tudi kakšen krog obrne z nami.... :D :D

Sebi...zakaj ponoči....zato ker ima noč svojo moč.... :--

...se vidimo....to bo luštno.... :D :D

zajc napisal/-a:Jaz bi potreboval informacijo kakšno bo stanje poti v soboto popoldne. Ali bo šel kdo preveriti? Verjeli ali ne, nimam (tekaških) čevljev za sneg oz mešanico snega in zemlje in blata :oops: in bi se odločil šele na podlagi ocene poti 8)


zajc...ne kompliciraj... :-- :lol: :lol: ...kakšne gojzarje pa verjetno imaš....drugače pa kolko se spomnim si na trans-u nekaj dobil (Yaktrax PRESS ) :?: :?: .... :lol: :lol:

LP
#217548
Spanje, gostilne in drugo so za softiče :mrgreen:
Lahko pa postavim okrepčevalnico, če je kje tam primeren prostor, in, če bi bil kdo pripravljen vzeti s seboj kakšno mizico. Potem bo mogoče dobiti vroč čaj in kavo seveda po nočni tarifi :lol:
#217559
INOT napisal/-a:Spanje, gostilne in drugo so za softiče :mrgreen:
Lahko pa postavim okrepčevalnico, če je kje tam primeren prostor, in, če bi bil kdo pripravljen vzeti s seboj kakšno mizico. Potem bo mogoče dobiti vroč čaj in kavo seveda po nočni tarifi :lol:


INOT :clap: :clap: :clap: :cast1: :cast1: :cast1: :clap: :clap: :clap: ...ne vem kaj naj rečem....to, je pa bomba....zrihtam ti mizico in stol, pa še "dekco" če rabiš...
Kaj za na mizico bomo pa itak, da tudi zrihtali...no problemos.....jupi.... :clap: :clap:
#217560
Hoj!
Prosim če pogledate seznam "družajočih dvanajstournih šmarnogorskih nespečnežev" in mi sporočite če sem slučajno koga pozabil napisati, če sem morda koga preveč napisal in tako dalje.... :D :D ....če pa še kdo koleba..pa naj dosti ne razmišlja in se nam pridruži.... ....vse zaradi lažje logistike.... :lol: :lol:

AVI napisal/-a:In družili se bodo:
- AVI
- še1PR (od prihoda iz tujine)
- miciM (do odhoda na primorsko)
- PeterM
- žabc
- ero
- Marija T
- Luka T
- Žiga T
- yogo
- Sebi
- zajc
- Dule
-

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA