Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#217562
AVI napisal/-a:
INOT napisal/-a:Spanje, gostilne in drugo so za softiče :mrgreen:
Lahko pa postavim okrepčevalnico, če je kje tam primeren prostor, in, če bi bil kdo pripravljen vzeti s seboj kakšno mizico. Potem bo mogoče dobiti vroč čaj in kavo seveda po nočni tarifi :lol:


INOT :clap: :clap: :clap: :cast1: :cast1: :cast1: :clap: :clap: :clap: ...ne vem kaj naj rečem....to, je pa bomba....zrihtam ti mizico in stol, pa še "dekco" če rabiš...
Kaj za na mizico bomo pa itak, da tudi zrihtali...no problemos.....jupi.... :clap: :clap:

INOT in AVI, vsaka čast. :clap: :clap: :clap:
Brez te iniciative bi bil spodnji obrat pošteno problematičen.
Lani je bila za kanček intimnosti (kakšen kos opreme, pijača, hrana) na voljo vsaj brunarica.
Kaj za na mizico bomo vsekakor prinesli. Če bo pa še kakšna pijača, pa
četudi po nočni ceni, smo pa sploh zmagali.
:laola
#217577
AVI napisal/-a:Hoj!
Prosim če pogledate seznam "družajočih dvanajstournih šmarnogorskih nespečnežev" in mi sporočite če sem slučajno koga pozabil napisati, če sem morda koga preveč napisal in tako dalje.... :D :D ....če pa še kdo koleba..pa naj dosti ne razmišlja in se nam pridruži.... ....vse zaradi lažje logistike.... :lol: :lol:

AVI napisal/-a:In družili se bodo:
- AVI
- še1PR (od prihoda iz tujine)
- miciM (do odhoda na primorsko)
- PeterM
- žabc
- ero
- Marija T
- Luka T
- Žiga T
- yogo
- Sebi
- zajc
- Dule
- bobr
-


bobr....ampak to so hribi.... :!: :?: :!: :--

INOT, vidva kar pridita, več nas je bolj je luštno in veselo... :D :D
#217578
Stanje na poti
Do spodnje Kuhinje se že kaže blato, zgoraj je cesta zglajena in zelo drsi, verjetno bo v nedeljo še slabše.
Priporočam male dereze ali kakšen vijak v superge, ker bo ponoči in zjutraj ledeno.

lp Yogo
#217595
@Yogo: mislim, da bo dva dni sončka na progi naredilo svoje in da bo v nedeljo glih prav "vlažno" da se nebo preveč prašilo za nami 8)

Bom šel danes popoldne pogledat za novo stanje na trasi in sporočim glede sušenja blata :wink:

Upam da kdo opozori lanskega zmagovalca Šavsija za prireditev, ker on gotovo ne bere foruma :!:
#217625
Dule napisal/-a:@Yogo: mislim, da bo dva dni sončka na progi naredilo svoje in da bo v nedeljo glih prav "vlažno" da se nebo preveč prašilo za nami 8)

Bom šel danes popoldne pogledat za novo stanje na trasi in sporočim glede sušenja blata :wink:

Upam da kdo opozori lanskega zmagovalca Šavsija za prireditev, ker on gotovo ne bere foruma :!:

Ivana sem obvestil.
Ni še povsem odločen ali pride ali ne.
Skratka - lanski zmagovalec za prireditev ve.
O prihodu ali neprihodu pa se bo odločil zadnji hip. :D
#217637
Kje se zdaj dobimo, pri stopničkah ali 200m višje na parkirišču ob tenis placih, jaz bom 5min do 2h pri tenis placih, a je prau :D . Kolk bo temperatura zraka, da vem katero bundo obleči :lol:

:wink:
#217638
miciM napisal/-a:Kje se zdaj dobimo, pri stopničkah ali 200m višje na parkirišču ob tenis placih, jaz bom 5min do 2h pri tenis placih, a je prau :D . Kolk bo temperatura zraka, da vem katero bundo obleči :lol:

:wink:

ti kar pridi k stopničkam, tam bo tudi štart....temperatura in vreme pa:
Slika

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA