Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#217845
spela* napisal/-a:A miciM se je potem odločila ves dan z vami ostati (glede na to, da je na morju nisem videla)?

bla_k napisal/-a:Ob 10h Šavs 13x, sledijo Avi, PeterM, Miro R, zajc, Yogo, Dule...
MiciM je tud že 10ič v klanc zagrizla.

Očitno :D Bravo miciM :clap:
#217849
V soboto zjutraj sem prišel z nočne in nato sem šel popoldne zopet v službo.Slučajno sem
brskal po TF in opazil,da je v nedeljo zjutraj 12 ur Rekorda Šmarne gore.Ne vem,kako to,da sem to že prej spregledal.
Na hitro sem spakiral stvari in okoli polnoči krenil od doma.Malo sem taval,preden sem našel,
kje je štart.Zbrala se je kar lepa druščina.Kot se je izkazalo sem bil edini od "štajerske
naveze".Točno ob 2 uri smo štartali.Prvi vzpon je bil skupinski,nato pa se je začelo zares.
Temperatura je bila okoli - 2 stopnji.Proti vrhu je bila proga pomrznjena,zato je bila
potrebna večja previdnost.Na začetku sta takoj potegnila Ivan Šavs in Cveto,nato pa smo
bili Avi,Peter M,Yogo,Zajc in jaz.Dokaj hitro sta se od nas odcepila Avi in Peter M.Okoli
6 ure zjutraj se je začelo daniti in lahko smo pospravili svetilke.Pojavili so se tudi prvi
pohodniki.Ko je posijalo sonce in je postalo toplejše,se je zemlja otoplila in nastalo je
blato.Po 6 urah sem opravil z 9 vzponi.Kar dolgo časa sta bila Avi in Peter M pred menoj.
Ko sem malo dvignil tempo sem ju ujel in nato prehitel in tako zdržal do konca.Ko je
Cveto odstopil je bil Ivan Šavs razred zase.Opravil je 19 vzponov.Uspelo mi je narediti
17 vzponov in drugo mesto,tretjo mesto,pa sta si razdelila Avi in Peter M z 16 vzponi,
nato Zajc z prav tako 16 vzponi.Za ostali vrstni red,pa ne vem.Z svojim uspehom sem
zelo zadovoljen,saj mislim,da sem dal vse od sebe in da boljše ne bi šlo.
Posebej se moram zahvaliti Aviju in Erotu za odlično organizacijo,prav tako vsem
ostalim,ki so sodelovali zraven.Zahvaliti se moram tudi vsem,ki ste me bodrili in mi
vlivali dodatno moč in energijo.Bilo je enkratno.

:lauf:
#217858
Pri tovrsntih preizkusih ( sploh pa v primeru Šmarne gore ) bi bilo fajn vedeti kakšna so bila vaši občutki ob vstajanju dneva. Posebej tisti pogled iz Grmade zjutraj...Nimam predstave kako je bil problem z meglo in ali ste doživeli ko ste nad meglenim obročem nad Ljubljano?
Pa potem razkrajanje oblaka...v prejšnem vzponu še oblak v nalsednjem pa že brez oblaka...Ti vremenski prehodi..???

Namreč nimam izkušenj pri ponavljajočih vzponih s spremembami dneva in vremena...?
#217861
Najboljše, da greš enkrat v poletnih mesecih na Šmarno goro ob petih ali pol šestih zjutraj in se pogosto celo zgodi, da se ob sončnem vzhodu naredi v ljubljanski kotlini megla, ki se potem po kakšni uri razkadi. Tako da dejansko v razmaku dveh ur vidiš nastajanje megle in potem "umikanje". Ni pa tako spektakularno, kot se zdi.

Tukaj je ena slika takoj po sončnem vzhodu, Ljubljana pa v megli. Nastajanja nisem ujel. Sem bil za recimo pol ure prepozen. Slabo uro kasneje se je megla posušila, ampak mene ni bilo več na Šmarni gori, ker sem moral ob sedmih v službo.
Slika
#217866
Najprej bravo vsem in vsakemu za vzpone in spuste :laola

:--( Uh, res vam zavidam tole :oops:! Na žalost so me v zadnjem trenutku položili v vodoravno lego trebušni krči :wc:. Tudi termoforka na trebuhu ni čisto nič pomagala... Tokratna lekcija naučena (ne eksperimentiraj s hrano pred takimi športnimi spektakli :bum:). Upam, da se vam lahko naslednjič pridružim. Še enkrat čestitke vsem!
#217870
Čestitke vsem, ki ste tekli, hodili, pomagali, .... ali kako drugače naredili prireditev super. :clap:

Cel teden sem spremljal zadevo na forumu :) in v nedeljo sem bil stalno z mislimi z vami :) in se le težko premagoval, :( da vas nisem prišel pogledat. A včasih je poleg teka, potrebno še kaj drugega storiti v življenju in ta mesec se ukvarjam s selitvijo. Bom pa v aprilu začel spet nabirat kilometrino in kar je najpomembnejše, bil spet več v vaši družbi.

ČESTITKE VSEM, posebej AVI-ju (verjetno je veliko pomagala tudi Andreja) za pobudo in organizacijo in ero-tu, ki je kot šef TF priskočil na pomoč z izkušnjami organiziranja. :clap: :clap:
#217873
Vreme napisal/-a:Smo vas gledali iz PST-ja, ste dirkali kot hudič. :clap: Mi smo malo prepozno prišli na cilj, da bi se vam vsaj v enem vzponu pridružili. :mrgreen: Pa drugič! :D

Uradne objave za tek po PST-ju 14.3. pa nisem videl :shock:
#217875
Bom kratek :) : Prireditev, ki ti da veliko lepih spominov :D
Hvala Aviju, Andreji, Erotu in vsem ostalim za odlično organizacijo. Čestitke vsem sodelujočim za dosežene vzpone in hvala za odlično družbo :clap:
Naslednje leto pa obvezno spet :laola
ČAU ČAU
#217878
Dobro jutro tudi moja malenkost se je skobecala iz postelje, no priznam, danes sem rahla nepremičnina :lol: :lol: ...naredila sem 12 vzponov in ko sem potem zračunala koliko je to višincev in km me je začelo vse boleti :D , ampak spremenila nebi nič. Lepota noči, prebujanje jutra, sončen dan in ugotovitev kaj zmorem, da ne govorim o dobri družbi, okrepčevalnici, kot je ze Ero opisal. No najtežji vzpon je bil zadnji, saj se je organizator odločil, da si moramo na vrh, kjer bo žurka odnesti sladkiše :lol: :lol: :lol: , za tega sem porabila kar 45min.
Hvala tudi Mariji T. s katero sva prve ure skupaj korakali gor-dol in ne slabo.

Bilo je super :laola :laola

:wink:
#217883
ROSI64 napisal/-a:
Vreme napisal/-a:Smo vas gledali iz PST-ja, ste dirkali kot hudič. :clap: Mi smo malo prepozno prišli na cilj, da bi se vam vsaj v enem vzponu pridružili. :mrgreen: Pa drugič! :D

Uradne objave za tek po PST-ju 14.3. pa nisem videl :shock:


To so tajni treningi Srčnih aka priprave na Balaton :twisted:
#217937
Uroš Sobočan napisal/-a:
ROSI64 napisal/-a:Uradne objave za tek po PST-ju 14.3. pa nisem videl :shock:

To so tajni treningi Srčnih aka priprave na Balaton :twisted:

Ta ni bil uraden, je bil rojstnodneven :D
ROSI64, se premalo zanimaš za dogajanje izven TF-ja :wink:
#217998
Moje tokratno poročilo bodo v glavnem zahvale :D Začet moram najprej z AVIjem, da je uslišal mojo željo in prestavil prireditev iz sobote na nedeljo. :cast: pa nagrade so ... njami!!! :wink: Naslednja zahvala gre softi :cmok:, da mi je pripravila vso robo, da je šel zjutraj transfer mnogo hitreje kot bi šel sicer, me transportirala sem in tja in se mi pridružila tudi v breg. Pa seveda mojemu navijaču za moralno podporo! :) In seveda soudeležencem za odlično vzdušje in kopico pozitivne energije :laola . Užitek je bilo gristi v breg ob nasmejanih obrazih. Okrepčevalnica spodaj je bila po zaslugi Erota celo s toplim čajem :clap: in Andreja :cast: :cast: hvala za vso skrb spodaj in dol grede... :)

V spominu mi bo ostala pripomba malega fantka: "Mami, poglej kako je umazana!" :wink:
Slika

Pa še fotke (v glavnem s podelitve), za katere je poskrbela predvsem Mateja. :clap:

Naslednje leto spet! :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA