področje za debato o tekaški literaturi na splošno ter za predstavitve knjig v slovenskem in tujih jezikih. pa še seciranje njih vsebine ...
Uporabniški avatar
 Tatjana
#240567
Jaz imam naročen ameriški Runner's World že od leta 2005 naprej. Nazadnje sem plačala 50$ (če se prav spomnim) za dve leti in do decembra 2011 ne rabim skrbeti. Pride pa vedno sredi meseca.
Vmes sem kupila še nemško in angleško izdajo, pa mi nista bili preveč všeč. Mogoče tudi zato, ker so notri članki, ki so bili nekaj mesecev prej v ameriški izdaji, pa tudi manj obsežni sta.
Uporabniški avatar
 Pina
#241033
A potem, ko ste izpolnili prijavo...ste dobili kako potrdilo na mejl, da so jo res dobili?
Sm dala mejl, pa nism še nč dobila potrdila, pa tudi na računu še ni nobenga -50$ vidt :(
Uporabniški avatar
 Tatjana
#241057
Pri Runner's worldu ponavadi kar precej časa traja, da se zmigajo in pošljejo potrdilo. Malo še počakaj, potem pa jih kontaktiraj po mailu.
Uporabniški avatar
 Pina
#241107
Aha..ok.....sicr zdej gledam, da so neki napadli hekerji MasterCard :)
Uporabniški avatar
 Pina
#242620
Hojla
Že pred enim tednom so mi s konta pobrali 35€, potrditve prek mejla pa še nisem dobila :x

Pa še neki: katero številko pa mi bodo poslali kot prvo, če sm naročila 6. decembra?
Uporabniški avatar
 vidkul
#242621
Živjo,

jaz tudi nisem dobil nobenega maila od njih, ko so mi denar pobrali dol. Samo revijo sem dobil čez dober mesec. Imajo malo hecno to urejeno.

lp vid
Uporabniški avatar
 Pina
#242643
Aha....ok pol. Katero številko si pa dobil? Verjetno za tekoči mesec ane?
 LonaPu
#242749
Živjo,

tudi jaz se odločam za nakup revije RW, pa me zanima, če je vredna svojega denarja. So članki kvalitetni? Je polna reklam? Kakršenkoli komentar bi bil dobrodošel... HVALA
Uporabniški avatar
 Pina
#242758
Hoj, kupiš jo lahko na konzorciju v mladinski knjigi, pa boš vidu kakšna je. 8)
Uporabniški avatar
 vidkul
#242761
Letna naročnina je poceni, tako da se splača.

Mislim, da sem dobil tekočo številko. V tvojem primeru bo to verjetno v januarju.

lp
 LonaPu
#242775
Sem bila včerja v Konzorciju, da preverim pa je nisem našla.. :(

Cena je pa res ugodna, tako da se nagibam k temu, da jo kar naročim.. hvala!
Uporabniški avatar
 Pina
#242781
Čudnu, še vedno ko sm bla tam so jo meli.
Ko prideš čez vrata greš desno in na takem vrtečem stojalu imajo polno tujih revij.
Uporabniški avatar
 vidkul
#243429
živjo,

Decembra jaz nisem še nič dobil :( moram pisat mail da reklamiram dostavo.
a je še kdo tak, ki ni dobil RW?
lp
Uporabniški avatar
 Tatjana
#243437
Mogoče je vzrok zaradi teh problemov v letalskem prometu. Saj so tudi naročila iz UK potovala po 3 tedne namesto slabega tedna kot ponavadi.
Jaz bom še kakšen teden počakala potem pa reklamirala.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA