Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 Hojca
#244424
Oooo David, tole pa bo hudoooo dobr :!: Čestitke za odločitev :clap: :cast: :cast:
:laola :laola
Uporabniški avatar
 Vreme
#244425
Vau, verjamem,da bo dogodivščina in pol :clap:

Tvoja spletna stran pa je tudi odlična :clap:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#244426
Uuuffff čestitke, :cast: ........saj ne znam izraziti z besedami.........


.......ko se vidimo, ti stisnem roko velikega spoštovanja. :cast1:


Naj ti v pripravah zdravje služi in naj ti gre cel projekt po planu, to ti želim iz vsega srca.
Uporabniški avatar
 dexi27
#244428
Stari to pa je točno za tebe, jaz bi se po teh poteh ziher potolku, ko sem bolj nerodne sorte. :laola :laola :laola :laola
Uporabniški avatar
 Cveto
#244431
Bravo David!

Ravno pred novim letom sem prebral knjigo ultramaratonec, v kateri opisuje to tekmo :)
Všeč mi je, kako se je vse skupaj začelo s to tekmo. So tekmovali s konjem, dokler nekoč nekomu, ki je zelo zavzeto treniral, pred tekmo zbolel konj. za dedca to ni bila ovira. Tako se je na štartu pojavil pač brez konja. Ko je nekdo vprašal organizatorja "ali ni ta dirka samo za živali? Mu je le ta odvrnil "on je žival". Dec je prehitel celo nekaj konj.
Kasneje se je na tej tekmi tekmovalo brez konj :)

Vso srečo David! pa pridno treniraj.

Lp Jure - cveto
Uporabniški avatar
 cvalenti
#244433
Zanimivi podatki:

http://www.run100s.com/ws100.htm

Vedno, ko gledam fotografije iz kakšnih ultra tekem vedno opazim, da ima večina na roki pasek za držanje bidona. Nekateri to zelooo hvalijo, nekaterim to to totalno nepomembno. Ali, kdo od vas ultrašev to uporablja. Zanimajo me izkušnje.
Foto, na kaj mislim:
Slika
AVI, drugače pa :cast1:
Uporabniški avatar
 Sebi
#244448
cvalenti napisal/-a:Vedno, ko gledam fotografije iz kakšnih ultra tekem vedno opazim, da ima večina na roki pasek za držanje bidona. Nekateri to zelooo hvalijo, nekaterim to to totalno nepomembno. Ali, kdo od vas ultrašev to uporablja. Zanimajo me izkušnje.


Jaz uporabljam to zadevo. Predvsem zato, ker me razni pasovi okoli pasu nervirajo (ponavadi fašem prebavne težave). Če grem na krajšo turo, kamor pač ne rabim 2 litra tekočine s seboj nositi, vedno uporabljam tole zadevo za na roko. Meni je super in me nič ne ovira.

@Avi: :clap:
Uporabniški avatar
 AVI
#244450
Ja, odločitev ni bila težka...malo težje, je bilo "priti zraven"....sedaj pa upam samo, da bo šlo vse po načrtih.... :D :D
Uporabniški avatar
 cvalenti
#244476
Zaključujem z branjem knjige Deana Karnazesa z naslovom 'Ultramaratonec, izpovedi neustavljivega tekača'. Pravi, da prvih 50 milj tečeš z nogami, naslednjih 50 pa z glavo in ko prečkaš vodo, nekje na 60 miljah, se tekma šele začne. Spoštovanje...... :cast1:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA