področje za debato o tekaški literaturi na splošno ter za predstavitve knjig v slovenskem in tujih jezikih. pa še seciranje njih vsebine ...
Uporabniški avatar
 3man
#245639
akosak napisal/-a:Da ne bom odpiral nove teme, bom kar tukaj vprašal, če je kdo dobil podvojene strani v reviji in sicer od 35 do 50 strani, manjka pa 19 do 35


Pozdravljen,

Očitno je prišlo do napake pri vezavi v tiskarni. Izvodi, ki jih imam jaz na zalogi so vsi v redu (več kot 300). Predlagam, da revijo odnesete nazaj tja kjer ste jo kupili, in naj vam jo menjajo. Če vam ne uspe mi pošljite vaš naslov na saso.meden@bitriver.si in poslal vam bom drugo revijo.

LP
Sašo
Uporabniški avatar
 Pina
#245648
moj je uredu...

>PS...napaka v jedlniku je pa hecna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...kruh z margarino in maslom :).....res da je jedilnik za fante...ampak preveč je pa preveč :) :laola
 akosak
#245663
3man napisal/-a:
akosak napisal/-a:Da ne bom odpiral nove teme, bom kar tukaj vprašal, če je kdo dobil podvojene strani v reviji in sicer od 35 do 50 strani, manjka pa 19 do 35


Pozdravljen,

Očitno je prišlo do napake pri vezavi v tiskarni. Izvodi, ki jih imam jaz na zalogi so vsi v redu (več kot 300). Predlagam, da revijo odnesete nazaj tja kjer ste jo kupili, in naj vam jo menjajo. Če vam ne uspe mi pošljite vaš naslov na saso.meden@bitriver.si in poslal vam bom drugo revijo.

LP
Sašo


V trafiki, kjer sem kupil revijo (v Kranju), so imeli vse izvode take, tako, da so vrnili denar in sem drugje dobil vredu izvod. Hvala in lep pozdrav.
Uporabniški avatar
 3man
#245900
Pozdravljeni,

prosim če mi javite katera trafika je to, da zamenjamo revije in dobimo te, ki jih bomo reklamirali pri tiskarju.

LP
Sašo
Uporabniški avatar
 Uroš Sobočan
#245904
Marsikatero revijo sem dal skozi roke, o tej bi lahko zapisal samo dobre stvari. Kot so predhodniki zapisal težko je na tako svež način opisat že tako zguljene tematike. Še posebej mi je všeč, da ste se lotili tudi nežnejšega spola in mu namenili kar nekaj strani :!:

Tako, da tisti, ki se j*** z naročanjem revije iz USA, kupite raje TEKplus in naredite obenem še kaj za domače gospodarstvo, pa tudi reklam ni na vsaki drugi strani. Pa še razgibal se boste na poti do trafike.

Lp

Uroš
Uporabniški avatar
 Pina
#245910
Ta prvi izvod mi ni bil tako všeč kot drugi. Imam pa naročeno tut runners world....enostavno požiram knjige in revije s tekaško tematiko :)

PS: Ultramaratonca od Karnota sem prebrala med tem ko sem že tretjič formatirala računalnik...če ga nebi vmes brala bi že zdavnaj pošizila :laola
 Čenča
#245919
Uroš Sobočan napisal/-a:Tako, da tisti, ki se j*** z naročanjem revije iz USA, kupite raje TEKplus in naredite obenem še kaj za domače gospodarstvo, pa tudi reklam ni na vsaki drugi strani. Pa še razgibal se boste na poti do trafike.


Kdo pa je rekel, da tega nismo naredili?

Močno upam, da bo TEKplus zaživel in se obdržal, tega enostavno manjka v slovenskem založniškem prostoru in namen imam kupiti vsako številko, dokler ne bom ugotovila, da to ni to ... vseeno pa imam lahko istočasno naročen tudi R'sW, ne vem, zakaj bi se to dvoje izključevalo?
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#245920
Ja, pa če dobro pogledaš, se še najdeš na fotki :shock:
jaz sem se :D
Uporabniški avatar
 vencelj
#245925
Meni je zaenkrat (še) všeč, problem bo, ko ne bo več "inovativnih" člankov in bodo v ospredje stopile reklame... :roll: .
Morda mi pa druga številka že malce nakazuje to smer :? . Saj navsezadnje pa skoraj ne more biti drugače, a pustimo se presenetiti še naprej.

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 3man
#245938
vencelj napisal/-a:Meni je zaenkrat (še) všeč, problem bo, ko ne bo več "inovativnih" člankov in bodo v ospredje stopile reklame... :roll: .
Morda mi pa druga številka že malce nakazuje to smer :? . Saj navsezadnje pa skoraj ne more biti drugače, a pustimo se presenetiti še naprej.

LP, vencelj


V uredništvu upamo, da bomo pridobili še več reklam, ki bodo omogočile debelejšo revijo in še bolj kvalitetne članke. Žal Slovenija ni trg z 100 milijoni kupcev in so revije obsojene na reklame iz katerih se v veliki meri tudi financirajo.
Zagotavljamo pa, da zaradi reklam ne bo trpela kakovost, prej nasprotno.

Uspešen tek vsem
Sašo
Uporabniški avatar
 vencelj
#249816
Tudi tretja številka vredna branja! Poleg ostalega zanimivega branja prinaša tudi reportažo s Škofjeloškega trekinga, pa o tem, kako je naš rollback peš pretekel berlinski maraton, pa o pretečeni Slovenski planinski transverzali (Ruth!)...spet nekaj TF legend...
Preberite sami :!:
:clap: :clap:

LP, vencelj
Nazadnje spremenil vencelj, dne 01 Apr 2011, 17:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 mojchka
#249843
vencelj napisal/-a:pa o tem, kako je naš rollback peš pretekel berlinski maraton, pa o pretečeni Slovenski planinski transverzali (Ruth!)...spet nekaj TF legend...
Preberite sami :!:
:clap: :clap:

LP, vencelj


bos?

Sicer pa se strinjam, spet polno zanimive vsebine. Pa končno se da revijo tudi naročit. Bravo!!!
Uporabniški avatar
 vencelj
#249860
mojchka napisal/-a:
vencelj napisal/-a:pa o tem, kako je naš rollback peš pretekel berlinski maraton, pa o pretečeni Slovenski planinski transverzali (Ruth!)...spet nekaj TF legend...
Preberite sami :!:
:clap: :clap:

LP, vencelj


bos?

Sicer pa se strinjam, spet polno zanimive vsebine. Pa končno se da revijo tudi naročit. Bravo!!!

:lol: :lol: ...itak bos :!:
Hvala za popravek

lp, vencelj
Uporabniški avatar
 Pina
#249868
sicr ni čist nč cenej kot če jo kupiš v trafiki :/
Uporabniški avatar
 Rollback
#249874
vencelj napisal/-a:
mojchka napisal/-a:
vencelj napisal/-a:pa o tem, kako je naš rollback peš pretekel berlinski maraton, pa o pretečeni Slovenski planinski transverzali (Ruth!)...spet nekaj TF legend...
Preberite sami :!:
:clap: :clap:

LP, vencelj


bos?

Sicer pa se strinjam, spet polno zanimive vsebine. Pa končno se da revijo tudi naročit. Bravo!!!

:lol: :lol: ...itak bos :!:
Hvala za popravek

lp, vencelj


Oba imata prav, tako peš kot bos sem ga predelal :lol: :lol:

Sicer pa pohvale uredniku in izdajatelju Sašotu za odlično revijo, ki uspešno sledi podobnim v tujini. In hvala za objavo reportaže :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA