Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#246422
Vsem želim prijetno druženje na zaključnem srečanju zimskega pokala - Lenz- tvoje fotke - ko sem gledala te dobrote - obožujem sladko..... - bi skoraj zamenjala Verono .....
Škoda, da ni srečanje v marcu :--( .... Mogoče pa kakšen košček tortice počaka do ponedeljka, bi bila :D :D :D

Vsekakor moram pohvalit TOTOPIZZO - sva z Juretom danes zvečer uživala v TOTI PIZZERIJI - in vnovčila 20 % popust - prav imenitno je bilo po jutranjem plavanju in nato celodnevnem :hack: in Juretovem nogometnem treningu pospraviti nekaj tako imenitnega :clap: :clap: :clap:
Si res zaslužijo pohvalo, pa še kapučino je tako imeniten.

Škoda, da je pokala konec - sem na zaključku dosegla osebni rekord - 44.29 :laola

ČESTITKE ŠE ENKRAT VSEM - DEJANJA PRESEGAJO BESEDE :... :laola :laola :laola :laola
Ko bom tekla v Veroni, bom prav gotovo v mislih z vami :Fslo
Uporabniški avatar
 raf
#246583
hvala organizatorju za ves trud in požrtovalnost, ker po njej se lahko zgleduje marsikateri drugi organizator in čeprav sem najprej rekel, da grem gor samo enkrat, sem to ponovil, kar trikrat. :mrgreen:
Mi je prav žal, ker me na zaključku ne bo, ampak mislim, da bo za to še veliko priložnosti.
Uživajte in mislim, da bom Pohorje obiskal tudi v letnem času, da vidim razliko, če sploh je. 8)
#246645
marja napisal/-a:
Ganesh napisal/-a:Ali to pomeni, da bo v nedeljo ob 17:00 uri 5 sedežev praznih :?:

Ja pa menda ja ne! Tarumeni pa na zaključku že ne smejo manjkat :wink: !


No, eni že vejo, da se ne sme manjkat. Jaz imam že dalj časa plačan maraton v Veroni in ga moram oddelat. Tudi Samo ima plačan maraton, pa se je raje odločil za zaključek lige, tako kot ostali rumeni :wink:
Torej bomo tam prisotni brez mene :lol: vseeno pa smo za včerajšnji sestanek izbrali prijeten ambijent v ToTTi PiZZi.
#246667
ZdravkoC napisal/-a:Jaz imam že dalj časa plačan maraton v Veroni in ga moram oddelat.


OK, Zdravko, izostanek opravičen :D .

Fajn oddelaj v Veroni, jaz bom pa kakšen košček pizze namesto tebe :lol: !
#246792
Tako kot Lenz, bi se tudi jaz zahvalil Marjanu in njegovi ekipi, ki je popeljala zimski pokal našega Pohorja na višjo raven, kjer je organizacija vse pohvale in občudovanja vredna.

Se vidimo že letos na 5.ZPPP :) .

Lp :)
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA