Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#254601
kbk napisal/-a:Pozdravljeni

Jožko mi je omenil, da letos zaradi preobilice dela, ne bo uspel izpeljati predogleda proge, ki je običajno štirinajst dni pred samo tekmo. Sprašujem , če je še kdo zainteresiran, da si progo ogledamo v samoorganizaciji na referendumsko nedeljo, 5, junija z štartom ob 8h zjutraj in z limitom ter tempom od sedem do osem ur...Seveda vabim tudi vse "stare mačke", ki bi z svojimi izkušnjami pomagali manj izkušenim, da bi ta zahtevna tekma izpadla čim lepše in boljše...

pokomentirajte idejo...

... ni hudič , da ne bo ratalo... :clap: :clap: :clap:


Jaz bi šla tudi na predogled, čas mi je tudi všeč, samo še zračunam, kdaj je treba iz LJ. da bom tam ob 8h.

:wink:
#254609
Pozdravljeni Prijatelji GM4O in ostali TFjevci :D
Mi je res prav žal, da letos ne morem izpeljati ogledne ture tako kot po navadi. čas je tisti, ki teče hitreje kakor mi in to se dogaja meni prav v teh tednih do izvedbe 10. GM4Oja.
Vse informacije, ki bi jih eventuelno rabili sem vam na voljo posredovati tudi okvirno časovnico za 8 ur vam bom napisal in to še danes zvečer. Za danes popoldan, ponoči in jutri dopoldan so še napovedane plohe in nevihte v nedeljo pa lep malo hladnejši dan :D
Proga je kot iz pravljice tudi snega ni več in razen strmin se ni treba prav ničesar bati :D
#254629
ja, sem za en relativno počasen ogled proge. Če je kdo za, se zmenimo za uro v ned zjutraj

5r002 napisal/-a:kbk, super ideja!

V kolikor bo vreme primerno se na progo odpravim že to nedeljo. Če ima kdo podobne plane se lahko dogovorimo za skupno turo...
Če pa ne rata pa naslednji vikend! :)
#254649
Pozdravljeni!
Kot sem obljubil vam napišem časovnico za sobotno - nedeljsko turo po progi GM4O :arrow:
Štart ob 8,00 :arrow:
8,35 Kovce :arrow:
9,20 Kobla :arrow:
10,30 sedlo čez Suho :arrow:
11,00 Kal :arrow:
12,00 Hudajužna
Od tukaj naprej pa kakor kdo more, najkasneje do 14,00 moraš biti na Poreznu, da si lahko še pravočasno na Petrovem Brdu v času 8 ur.
Krog za vpis v klub prijateljev GM4O je potrebno opraviti v 8 urah zato se splača potruditi. Lepo turo vam želim in srečno.
#254680
Vi, tam z Mute , na Gorenjskem vas pa čaka sneg. Nocoj je pobelilo gorenjske vršace in sneg se je spustil do 1000m nm.
Kako je pa na Primorskem, pa naj poročajo od tam. Glede na ostro klimo je Porezen danes verjetno tudi v snegu .
Kljub snegu bom jutri na progi . Na startu bom bolj zgodaj , me boste pa na poti zagotovo prehiteli. :--
#254684
Poročilo s Primorske :D
Tudi Črno Prst je pobelil sneg, vendar čisto malo, da se z doline komaj kaj videlo. Porezen pa jo je tokrat odnesel brez snežink vsaj videti ni :D Se je pa shladilo in piha burja, ki bo spihala vse slabo kam drugam. Vreme bo lepo, primerno se oblecite pa bo vse OK.
Tako, da jutri, kar brez skrbi na progo GM4O in srečno vam želim. Kaj več pa kje na poti, kje pa še ne vem :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA