prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 muc
#261633
Oj...zanima me katera sončna očala uporabljate za tek,
ker sem probal tečt z kolesarskimi znamke Selev ampak je nemogoče,
ker mi "skačejo" po nosu in imam potem več dela z njimi kot pa z nogami. :wink:
Uporabniški avatar
 Scooby
#261636
Jaz imam ene 8 let stare Julbo...primarno kupljene za v hribe...nič ne skačejo...tudi po terenu ne. Edino v kombinaciji s slušalkami in veliko švica mi začnejo lesti na nos in si jih moram popravljat.
Uporabniški avatar
 miciM
#261699
muc napisal/-a:Oj...zanima me katera sončna očala uporabljate za tek,
ker sem probal tečt z kolesarskimi znamke Selev ampak je nemogoče,
ker mi "skačejo" po nosu in imam potem več dela z njimi kot pa z nogami. :wink:


Teci od sonca stran, pa boš rešil problem :lol: :lol: :lol: :-- , počakaj na deževne in oblačne dni - rešitev št. 2 :D , pa še kakšna bi se našla
Uporabniški avatar
 5r002
#261700
Tudi jaz sem dolgo časa probaval, preden sem našel primerne.

Še najbolj mi za1x sedejo kr ene hervisove. Sicer ni neka firma, so pa lahke (pomembno predvsem za dolge teke), dobr mi sedejo, me ne tiščijo...

Verjetno bo najbolš da pred nakupom z njimi probaš odlaufat kšn krog v štacuni (sploh če maš namen kej dražjega nabavt). 8) :lol:
Uporabniški avatar
 muc
#261704
miciM napisal/-a:
muc napisal/-a:Oj...zanima me katera sončna očala uporabljate za tek,
ker sem probal tečt z kolesarskimi znamke Selev ampak je nemogoče,
ker mi "skačejo" po nosu in imam potem več dela z njimi kot pa z nogami. :wink:


Teci od sonca stran, pa boš rešil problem :lol: :lol: :lol: :-- , počakaj na deževne in oblačne dni - rešitev št. 2 :D , pa še kakšna bi se našla


:-- ...pa še zastonj bo a ne Mici?! :wink:

Pero ta je dobra ampak me lahko mal zanese...potem bo pa šprintanje pred varnostniki :wink:
Grem jutri mal pogledat in sprobat po trgovinah...tnx
Uporabniški avatar
 5r002
#261706
muc napisal/-a:Pero ta je dobra ampak me lahko mal zanese...potem bo pa šprintanje pred varnostniki :wink:
Grem jutri mal pogledat in sprobat po trgovinah...tnx

V hervisu majo na tleh še vzorec atletske steze... :lol:

En naš sokrajan za kolesarjenje uporablja smučarska očala iz časa Bojana Križaja (ko sem ga prvič videl sem se skoraj poscal od smeha)... lahko poizkusiš kaj podobnega pri teku! :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA