rekreativne in tekmovalne plavalne prireditve, plavalne za rekreacijo in zdravje, plavanje kar tako, ...
#273098
raziskovalec napisal/-a:
stena napisal/-a:Madonca a da bi se spet zalaufal? :D


Stena, daj pridi nam pokazat, kako se plava.


Mislm, da ni potrebe, da hodm kj kazat, ker niste ravno neplavalci, mogoče se pa pridem malo podružit..Najprej bi se mogu na bazen spravit, da vidm, kje sem sploh po uf koliko letnem mrku? :oops:
#273111
mountain runner napisal/-a:Tale tema se pa prav nič ne ujema z tekom...Če je forum namenjen tekačem naj tudi tako ostane. :wink: Za plavanje bi bilo bolje da pišete tam kjer je to namenjeno. 8) To bi bilo to. lp :D


Forum ima tudi podforum z naslovom "Plavanje". Če to ne sodi v ta naslov, potem res ne vem ... :oops: :--
Sicer pa je plavanje verjetno bolj povezano s tekom kot npr. objava prodajnih akcij za tekaške ure v Hervisu (ali kateri koli drugi trgovini). Plavanje je šport, tek je šport, tisto prej je pa marketing.
#273116
spela* napisal/-a:
mountain runner napisal/-a:Tale tema se pa prav nič ne ujema z tekom...Če je forum namenjen tekačem naj tudi tako ostane. :wink: Za plavanje bi bilo bolje da pišete tam kjer je to namenjeno. 8) To bi bilo to. lp :D


Forum ima tudi podforum z naslovom "Plavanje". Če to ne sodi v ta naslov, potem res ne vem ... :oops: :--
Sicer pa je plavanje verjetno bolj povezano s tekom kot npr. objava prodajnih akcij za tekaške ure v Hervisu (ali kateri koli drugi trgovini). Plavanje je šport, tek je šport, tisto prej je pa marketing.


Pa kdo je ta moten (beri široki o kot motni sok, da ne bo pomote) runar, ki sredi noči po plavalni temi smeti. :wink: :D :lol: Za slovenski forum tudi angleška imena niso najbolj primerna :wink: :D :lol:
Sama foušija, gotovo ne zna plavat. :D Če priznam sem tudi jaz malo fouš gorskemu tekaču, ki teče po hribih. :oops: :D :--
Dodal bi še en argument. Plavanje je odločilen dejavnik tudi za zgodnji tekaški štart na triatlonu, še bolj odločilen pa kolesarjenje. Je torej nujen predpogoj, da tritlonec sploh lahko teče. Kar tekaška majica npr. ni. :D
Vsi smo dodali veliko :D :D :D Gorski tekač, ti pa kar še kaj napiši tu ali v drugi temi.
Nazadnje spremenil raziskovalec, dne 24 Feb 2012, 09:41, skupaj popravljeno 4 krat.
#273117
stena napisal/-a:
raziskovalec napisal/-a:
stena napisal/-a:Madonca a da bi se spet zalaufal? :D


Stena, daj pridi nam pokazat, kako se plava.


Mislm, da ni potrebe, da hodm kj kazat, ker niste ravno neplavalci, mogoče se pa pridem malo podružit..Najprej bi se mogu na bazen spravit, da vidm, kje sem sploh po uf koliko letnem mrku? :oops:


Mislil sem, da pokažeš kako se hitro plava, plavati sicer res že znamo.
Saj pred tekmo je tudi razplavanje.
Le pridi, saj ne gre za OI.
#273910
Če je pa tako, pa še kratko poročilo. :D
Nastopila sem v 11 disciplinah, in sicer:

:arrow: 200 prsno, kar sem vzela za ogrevanje - toda zanimivo, da sem ravno to plavala najbolje glede na dosežene točke, ki se merijo glede na zaostanek za svetovnim rekordom (oziroma naj me kdo popravi, če je kako drugače) + dobila medaljo za 3 mesto, ker so 4. tekmovalko diskvalificirali zaradi napačnega stila
:arrow: 50 prosto, s ciljem, da bi plavala pod 50 sekund (ja, vem, pravi plavalci se boste temu smejali), kar mi je tudi uspelo
:arrow: 25 delfin, ker ga več ne zmorem (za zdaj), pa me je zanimalo, kako mi gre
:arrow: 400 prosto - logično, ker je bila to najdaljša razdalja, pa je treba upravičiti startnino :wink: (razmišljanje v stilu: če plačaš startnino za Ljubljanski maraton, menda ne boš tekel le na 1000 metrov)
:arrow: 25 prosto - ker pač je bila ta disciplina
:arrow: 25 hrbtno - bi plavala 50 hrbtno, ampak še ne obvladam obratov - tudi tu sem dobila medaljo za 3. mesto, ampak tu nas je plavalo več kot le 3 :D
:arrow: 100 mešano - da pač poskusim (morda naslednjič 200 mešano in nekoč mogoče celo 400 mešano ... :wink: )
:arrow: 100 prosto - z namenom, da na tekmi poskusim salta obrate, ampak mi je uspelo narediti le prvega, potem pa sem bila že preveč utrujena za te štose
:arrow: 3 štafete (v eni 25 prosto, v drugi 50 prosto, v tretji 25 prsno)

Bilo je zabavno. Veliko število startov res utruja, predvsem ker moraš ves čas paziti na to, kdaj bo spet na vrsti tvoj start, vendar je prednost tega to, da s z vsakim startom manjša trema na kamnu. Prvič in drugič sem se tako rekoč tresla, potem je bilo čisto ok. :D

Čestitke vsem nastopajočim za rezultate in Sončki za medaljo na 200 mešano (jaz tega še ne zmorem odplavati!), če bodo pa hoteli kaj napisati, pa bodo. :wink:
#273935
Čestitke Sončki in Speli* za vse štarte in stopničke.
Čestitke Kairos-u.
Vedno sem govoril, da je izbira disciplin lahko tudi taktična.
Sam sem bil pa zaradi netekaške poškodbe le navijač.
Pa toliko rekordov sem imel v rokah in nogah :mrgreen: :x :D
#274009
Jaz pravim, če si medalje želiš, ne dobiš nobene, če ti je eno figo mar, se pa kar lepijo same od sebe. :-) Za 200 mešano mora človek imeti kar nekaj poguma, tako da vsekakor velja sreča je na strani pogumnih. Kajti odplavala sem 200 mešano lepo lagano in z užitkom, nastopilo 6 plavalk, eno sem celo prehitela, 2 sta bili diskvalificirani zaradi napak pri obratu in tadam: medalja je tu. :-)

sem pa na 50 prosto podrla svoj rekord in odplavala 36:33, kar je prav soliden rezultat.
Žal sem danes tudi stopila na vago in oči so me zabolele.
Tako, če že poročam o vsem. :-)

Na tem forumu sem že mnogokrat doživela, da sem malo bolj živo opisovala stvari, pa so se prec našli ljudje, ki so bili užaljeni, nestrpni ali pametnjakarski (in dostikrat tudi obratno :-) sem bila pametnjakarska, dobr užaljena glih ne, in nestrpna jaz). Pač to je del tega, da se tako (bedasto) izpostavljam(o) velikemu številu ljudi, ki imajo pač svoja prepričanja, komplekse itd itd. Res ne vem, zakaj ne bi malo v pozitivnem smislu popestrili to tekaško sceno a la: 5:0, 5:30, danes sem pa letu 3:30. :-)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA