Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#273078
Ja lansk let sm v okviru NEVER GIVE UP odlavfov svoj prvi in edini maraton...no letos pa sigurn tud pridem (pa nekej prispevam) v nedeljo in odlavfam z vami par krogov...poj pa še en "doping" :drink :drink :drink :drink po teku pa kaksna debata pa bo dan lepo zaključen ane????? :clap:
#273110
Če še kdo ne ve kje preživeti sončno soboto ali nedeljo. :D

Bled je enkratna priložnost, tudi za družine. :clap: Eni lahko tečejo, drugi hodijo, tretji uživajo na sončku v lepotah Bleda,.... skratka idealna prilika za preživet lep vikend, pri katerem sodeluje vsa družina skupaj. :D :D

Sonca, pozitivne energije, dobre družbe,....vseh dobrih stvari bo dovolj in to vse na enem mestu. :clap: :clap:

Se vidimo :laola
#273157
ROSI64 napisal/-a:Če še kdo ne ve kje preživeti sončno soboto ali nedeljo. :D

Bled je enkratna priložnost, tudi za družine. :clap: Eni lahko tečejo, drugi hodijo, tretji uživajo na sončku v lepotah Bleda,.... skratka idealna prilika za preživet lep vikend, pri katerem sodeluje vsa družina skupaj. :D :D

Sonca, pozitivne energije, dobre družbe,....vseh dobrih stvari bo dovolj in to vse na enem mestu. :clap: :clap:

Se vidimo :laola


Tako nekako sem si tudi zamislil in dobil večinsko podporo na domačem naslovu :D
Kakšnih 4-5.krogov za začetek, potem še enega za konec in dan bo popoln :wink:
Vsem želim prijeten dan in obilo užitkov med izmenjavanjem korakov in lepo prosim, če labodom ne mečete energetskih tablic, da ne bi pričeli teči z nami 8)
#273175
:laola DOBRO JUTRO VSEM KI BOSTE DANES IN JUTRI PRIŠLI POMAGAT.TRENUTNO SEM ZAKLJUČIL S PRIPRAVAMI IN VSA ROBA JE PRIPRAVLJENA.ZDAJ MORAM SAMO ŠE PRIPRAVIT TEKAŠKO OPREMO,PIJAČO,HRANO,UPS ŠE OZVOČENJE SEM SKORAJ POZABIL.
MORDA MI USPE SKOČIT V POSTELJO ZA KAKŠNE TRI URICE KER OB POL PETIH ZJUTRAJ BO TREBA SKOČIT POKONCI :D :D :D
ČE BI BIL VIKEND PROST BI VERJETNO SPAL OBA DNEVA KOT UBIT.AMPAK JUTRI GRE ZARES IN VAŠA ENERGIJA ME BO GNALA KOT MAŠINO.TURBINO BO POGANJALA MISEL NA LJUDI KATERIM BOMO POMAGALI. :D :D :D
HVALA VAM ZA VSO VAŠO PODPORO :laola
DOBRODOŠLI NA BLED V ČIM VEČJEM ŠTEVILU :clap: :clap: :clap:

PA ŠE NEKAJ, NE NAM ZAMERIT ČE KAKŠNA ZADEVA NE BO 100% VRHUNSKA.TRUDIMO SE MAXIMALNO, BREZ SREDSTEV, KER VSE PODARIMO NAPREJ.ENERGIJO BOSTE PA ZAČUTILI, TISTO TAPRAVO KI PRIDE IZ SRCA :D :D :D

IMEJTE SE RADI TER PAZITE NASE IN NA SVOJE NAJDRAŽJE, PA SE VIDIMO PRAV KMALU :D
HVALA
Primož
#273200
žal me ni bilo na Bled, poslabšanje zdravstvenega stanja ponoči me je prikovalo doma. Prav žal mi je, ker se imate tako fajn in jaz vse to zamujam.
Pa saj bo še kakšna prilika, ponovitev,...
Žal bolezen izbere najslabši kožni čas. Kot vedno.
#273206
Luštno je, res luštno. Tokrat sem prišla bolj navijat z družinico, malček donirat in se dogovarjat :wink:

Teren je pripravljen za kroženje, druženje in za solidarnost :D

:laola :laola :laola :laola :laola :laola

Imejte se Lepo še naprej.
#273238
Danes družinski izlet na Bled, v kratkih rokavih odtekel tri solo kroge in enega z ROSI-jem. Organizacija na nivoju, družba eminentna...čestitke vsem za idejo, izpeljavo in pretečene km :clap: :clap: .

LP, vencelj
#273247
Danes sva z Mariom (M&M - TEAM) pretekla 5 krogov (30km) okoli jezera za dober - humanitarni namen z odlično izpeljano organizacijo, v prijetnem družabnem vzdušju z pozetivno energijo in v lepem vremenu ;seveda mogoče tudi jutri ponovimo še kakšen krog ali dva... :clap:
:laola
#273255
Krasen dan, krasna družba in super prireditev. Zaradi takšnih zadev je vredno teči :laola
Hvala Primožu za idejo in organizacijo - kot bi rekel Srečko K. - kapo dol :mrgreen:

Na tek sem šel brez ciljev, na koncu pa se je vseeno nabralo 7 krogov, nekaj pa je.
Je pa Žiga Č., ki sva skupaj tekla prvič (pri 18-ih) pretekel maraton :clap: :clap: :clap: ; tudi tako se piše zgodovina.

Never Give Up!!!
#273260
Res je bilo super! :clap: :clap:

Dobra organizacija, lepo vreme, lepo okolje, prijetne temperature, fajn družba...poleg tega mi je uspelo preteči tudi mojih prvih 42 km. So še toliko bolj pomembni, ker so pretečeni za dober namen!

Še enkrat pohvale celotni ekipi NGU!
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA