prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#275452
Naša prednost pred krožnikarji spet postaja minimalna.
Mogoče bo treba ubrati njihovo taktiko: bomo limali fotografije takšne in drugačne hrane, ki jo po uspešnem teku pospravimo v želodčke. :D
#275527
Pozdrav!
spela* napisal/-a:... Mogoče bo treba ubrati njihovo taktiko: bomo limali fotografije ... :D

Eh, eh, spela* malo izvirnosti ne škodi. Morda bi lahko tisti, ki so z Golado v mislih vsaj kaj napisali v tole temo. :)

Lp, oranzni slon
#275547
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!
še1PR napisal/-a: Provociraš, a?! :wink: :D

:P itaq. :) Zmeraj. :D V četrtek prideš? :roll:

Lp, oranzni slon
p.s.: He, he (by Bor)

Če pride Bor, pridem tudi jaz. Je govoril o eni poltekaško hodilni sekciji...

ps: kdaj pa naj bi bilo v čet?
#275604
Pozdrav!
spela* napisal/-a:En predlog za razmislek: zdaj, ko smo prestavili uro in so dnevi daljši, bi lahko tudi kakšen Golourh odtekli ...


;) Kdor ima kaj takega v mislih naj prinese seboj tudi popotno torbo z vodo in hrano. :) Na Golourhu rataš žejen in lačen. :) Tam na Orlah zagotovo. :P

Lp, oranzni slon
#275606
Pozdrav!
še1PR napisal/-a:Če pride Bor, pridem tudi jaz. Je govoril o eni poltekaško hodilni sekciji...
ps: kdaj pa naj bi bilo v čet?

:) Običajno ob 1700. ;) V kolikor imaš močne argumente lahko tudi ob kakšni drugi uri. :twisted:

Lp, oranzni slon
#275634
Pozdrav!
dannae napisal/-a:OJ, a je kakšna možnost za štart ob 18h? :roll: Za Golado seveda. Golourh so čiste sanje...


:) Eto, Še1PR temu se reče močan argument. :D
Dannae lahko se dogovorimo, da gremo v drugi krog ob 1800. Prvega začnemo točno ob 1700 in pridno tečemo, da pravi čas pridemo nazaj.

Lp, oranzni slon
#275640
Hoj!
spela* napisal/-a:Hm, zanimivo ...

In v kakšnem času bi potem pretekli ta drugi krog?


:) Eh, kaj pa vem. :) Dobro uro ali nekaj takega. Recimo. :) Ob 1930 bi lahko že zaključili analizo.

Lp, oranzni slon
#275647
Helou!
Torej, NM Bajsi-ju se že nekaj časa sesuvajo pobožne želje, da bi razril Goladarsko progo.
In tako bo še vsaj ta in naslednji četrtek.
Tokrat je v hiši GINA (generalna inspekcija narodne armije) oz. FDA. Moj delavnik bo temu primeren; od šestih do šestih do konca naslednjega tedna.
U pičko materno!!

Vi pa se imejte skrajno nesramno dobro in uživajte ob mojemu najnovejšemu umotvoru, ki ga boste mogoče (če jim bo pri Mladini všeč) lahko gledali tudi v jutrišnji tiskani izdaji Mladine: http://www.mladina.si/projekti/images/diareja/narejene/2012/03/42a62753632e8a81f8d821680cec5572.jpg
#275786
Pozdrav!
Sledi kratko poročilo z Golade (zadnje v marcu).
:twisted: Ob dogovorjeni uri sem bil pri stopnicah sam. Pet čez sem v daljavi zagledal sivi clijo, ki drvi proti Goladi. Petnajst čez smo že krenili v zložnem tempu. Pogovorno smo premagali prvi krog.
V cilju so eni skoraj obupali, da drugega kroga ne bo, eni so scagali za drugi krog, enih pa sploh ni bilo. Svašta!
:) Drugi krog smo premagali v pogovornem tempu. Ok, moja malenkost je malo zahodila. :P Priznam, da sem bil v drugem krogu utrujen. :twisted:
V petek sem se počutil nekoliko oksidirano. :) Ampak zvečer je rja že odletela. :)
V četrtek gremo spet. Dvojni program. :D

Lp, oranzni slon
  • 1
  • 307
  • 308
  • 309
  • 310
  • 311
  • 400

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA