prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#276961
iztok p. napisal/-a:Avi čestitam odličen kot vedno in vsi ostali ki ste bili na Klišču 6 ur. res ste odlični . Rožnik v torek se začne 18 h štart pa je živalski vrt ali mostec ?

Živalski vrt. Mostec spada že pod krajinski par in šerif Zoki redarje redno pošilja tja. Tudi v nedeljo in med prazniki. Zgolj v vednost.
#277023
maca napisal/-a:Jaz bi prišla na en pohodni K-Rožnik (tečt še ne smem :evil: ), tko ene pol ure prej ko drugi.

Se mi kdo pridruži, da se ne zgubim :ignore: ?


Jst jst jst :D Ne samo da ne smem tečt, niti ne morem :( Samo ne se name zanašat glede zgubljanja :oops: lahko ti le čvek obljubim :--
#277055
Cormi napisal/-a:
maca napisal/-a:Jaz bi prišla na en pohodni K-Rožnik (tečt še ne smem :evil: ), tko ene pol ure prej ko drugi.

Se mi kdo pridruži, da se ne zgubim :ignore: ?


Jst jst jst :D Ne samo da ne smem tečt, niti ne morem :( Samo ne se name zanašat glede zgubljanja :oops: lahko ti le čvek obljubim :--

Mi obljubiš samo čvek, al tudi spremstvo po klancih gor?
#277074
pajo napisal/-a:Upam, da pride jutri kaj zmatranih na tale tek. Zgolj za družbo. :D


Zmatrani pridemo...baje smo nekaj malega po hribu gor in dol hodili... :lol: :lol:

ROSI64 napisal/-a:
mušnica napisal/-a:Pečica je že vključena :juhuhu:

Kaj je tukaj debata o kulinariki ali o teku :lol: :lol:


Ja, glede na K-Rožnikove analize mislim, da gresta K-Rožnik in kulinarika kar lepo skupaj... :lol: :lol: ...najprej kurimo potem pa nalagamo... :lol: :lol:
#277081
maca napisal/-a:
Cormi napisal/-a:
maca napisal/-a:Jaz bi prišla na en pohodni K-Rožnik (tečt še ne smem :evil: ), tko ene pol ure prej ko drugi.

Se mi kdo pridruži, da se ne zgubim :ignore: ?


Jst jst jst :D Ne samo da ne smem tečt, niti ne morem :( Samo ne se name zanašat glede zgubljanja :oops: lahko ti le čvek obljubim :--

Mi obljubiš samo čvek, al tudi spremstvo po klancih gor?


Oboje, če ne boš prehitra :wink:
  • 1
  • 309
  • 310
  • 311
  • 312
  • 313
  • 433

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA