Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#279041
No, pozdravljeni! sem že doma :? .......ah ja no ja, stvar je doooolga, enkrat več kot dvanajst ur :D , pri sebi sem sklenil, da bo najbolj pametno, da za danes zaključim in se ponovno teka udeležim drugo leto, mladostna zaletavost bi lahko rekli.....prvih 10 vzponov je bilo čisto prehitrih, ko mi je pri ne vem katerem vzponu odzgoraj v koči rekel, da lanskoletni rekord prehitevam za par minut, no, takrat sem pa vedel, da sem zabredel/da bom zabredel v težave in nisem se motil....glava je odpovedala! Prvo bom moral pojesti še nekaj žgancev pa mleka, da bom skupaj spravil za cel dan teka!
No je pa tako, ko sem tekal gor in dol, sem kot vedno razmišljal za kaj in za koga že to delam, pa vedno pridem do istega odgovora, na te prireditve pridem zaradi odlične družbe, toliko koristnih nasvetov, misli.....pa ne samo tekaških, ma nekatere so prav življenjske, človek težko dobi.... :clap: Zato vsem prav ena velika HVALA, še posebna zahvala pa tistim s katerimi se srečavamo ob torkih :D največji "krivci" da me so me tek, hribi, ultramaratoni tako potegnili, da vas ne bom našteval saj veste kateri ste :D
Včasih se mi zdi, da je dan kar prkratek, da človeku zmanjka časa, da bi naredil vse kar si zastavi, no, na 24. ur Sv. Primoža sem pa videl, da je en dan čisto dovolj dolg, mogoče celo majčkeno preveč, hihih.....
Dobro, držim pesti za vse ostale na progi, vsi ste zmagovalci! Pa ena velika pohvala organizaorjem, domačinom in vsem, ki naredite tako fino vzdušje! :clap:

Hihhi, zdaj pa skočim malo na kolo, pretegnit te okamenele noge pa malo se posončit!
Tako izčrpnega poročila pa še nisem napisal.....
See ya 8)
#279081
:laola ČESTITKE PRAV VSEM BORCEM ZA SV.PRIMOŽA
TA HRIBČEK IMA ZA MENE PRAV POSEBEN POMEN,NEKOČ SEM ZBOLEL IN ZAOBLJUBIL SEM SE DA BOM ČE SE POZDRAVIM TEKEL OD DOMA K SVETEMU PRIMOŽU...
TO SEM TUDI STORIL...IN PONAVLJAM VEČKRAT LETNO
LETOS SEM PLANIRAL DA PRIDEM NA 24 UR AMPAK JE VMES PRILETELA GRČIJA...
:clap: :clap: :clap: BRAVO VSEM KI STE SE PODILI GOR IN DOL, VSI STE ZMAGOVALCI...TISTI TAPRVI,..VAM PA KAPO DOL :clap: :clap: :clap:
#279091
Prispel domov končno ! Super tekma , čudovito vzdušje ! 15 x mi je uspelo. . Na srečo pa je bila tu Loni ,ki mi je priskočila na pomoč s svojimi nasveti. Hvala LONI . MAKALU tebi tudi hvala, brez vaju sploh ne bi vedel da obstoja 24 ur Primoža . Marjan , Peter , Zdravc , Loni , Alen itd. ODLIČNA DRUŽBA. Se vidimo.
Nazadnje spremenil iztok p., dne 03 Avg 2012, 18:22, skupaj popravljeno 1 krat.
#279101
Uradni rezultati bodo verjetno kmalu objavljeni.
Organizatorji so se okoli tega zelo potrudili.
Organizacija je bila sploh super.
:laola

Pri puncah je rekord postavila vojakinja Mojca Ferlin 19 z vzponi,
sledila je ena Helena iz Rogaške s 17 in Loni s 15-imi.

Pri fantih: Igor Alpner-Cicman 21, Matej Hribar-Matej-jehro 20,
Peter Macuh-PeterM 20, Damjan Zore 20.
Ob enakem številu vzponov, je za razliko od prejšnjih let, bolje uvrščen
tisti z boljšim časom.

Toliko za zdaj. Bilo je noro zanimivo in zelo prijetno.
#279106
Dobro jutro
11 in 12. maja 2012 je potekala šesta izvedba 24 ur svetega Primoža :clap: tudi če so danes noge utrujene bodo pretekli dogodki ob gledanju posnetka oživeli :D hvala vsem oseminosemdesetim udeležencem, ekipi organizatorja in navijačem, ki so se zbrali v tako lepem številu :laola še vreme se nas je usmililo, čeprav eno manjšo nevihto in nekaj grmenja smo doživeli. Padel je nov ženski rekord ( 19 vzponov - Mojca Flerin ) in izedno zanimivo tekmo v moški konkurenci kjer so dvajsetke kar deževale, le zmagovalec Igor Alpner je z enaindvajsetimi vzponi nekoliko odskočil. Čestitke vsem - še posebej mnogim novim obrazom, ki so prvič nastopili pri nas. Tu mislim predvsem Heleno ( Hoja ) in Iztoka P.
Da je v okolici Primoža res prava energija pove izjava enega udeleženca. Najprej sva bila z ženo v enem letu 3 x na Primožu, potem v enem mesecu, prejšnji teden v enem tednu in danes 3 - krat v enem dnevu :clap: a ni to nekaj lepega :laola zmagovalci smo vsi in to je največja vrednota našega planinsko - tekaško - pohodniškega in ne vem kakšnega še udejstvovanja :clap: hvala še enkrat vsem in mirno nedeljo še naprej :drink pa zaloge tekočine ne pozabite nadomestiti :D

Lep pozdrav Andrej


http://www.youtube.com/watch?v=Wl902NigqrY

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA