Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#295877
Recept za udeležence 33. Maratona treh src:

1 del atleta,
1 del predanosti,
2 dela močne volje,
3 deli srca,
ščepec norosti.


Združi sestavine in mešaj na svoji željeni razdalji: 5,5 km, 10 km, 21 km ali 42 km.
Ponovi tako pogosto kot je potrebno.

Naj bo leto 2013 polno uspešno pretečenih tekov po priloženi recepturi v čim krajšem času.

Dobil ravnokar na mail (tako kot verjetno večina udeležencev preteklih radenskih tekov), pa si ne morem kaj, da ne bi dal naprej...datum v opomnik... :juhuhu: ...in to je to :!:
Pa še ene... OK, ne sedaj, :roll: naslednjič...mmmmmmmmmm



LP, vencelj
#295947
vencelj napisal/-a:Recept za udeležence 33. Maratona treh src:

1 del atleta,
1 del predanosti,
2 dela močne volje,
3 deli srca,
ščepec norosti.

Po mojem skromnem mnenju je pod št.1.,
prijava in plačilo startnine.
#296063
Pri prebiranju razpisa mi je posebej padlo v oči sledeče...
OPOZORILO: Limit prvega kroga na 42 km je 2 uri 10 minut.
Torej so limit skrajšali za 20 minut. Sedaj pa mi je res žal, da lani v tisti prijetni gostilnici nisem snemal pogovora tovariša Gojka s svojimi sodelavci in sodelovkami...

P.S. Prijave začnejo sprejemati 4.1.2013

LP
Matjaž
#296065
Vreme napisal/-a:Škoda, predvidevam, da bo tako še manj maratoncev na trasi :?



res groza da bodo skrajsal :( sicer pa moje mnenje je da bi mogli maratonci imeti vsaj pol ure prej start tako kot v crikvenici
upam da se ne motim :D
#296080
Classix napisal/-a:Pri prebiranju razpisa mi je posebej padlo v oči sledeče...
OPOZORILO: Limit prvega kroga na 42 km je 2 uri 10 minut.
Torej so limit skrajšali za 20 minut. Sedaj pa mi je res žal, da lani v tisti prijetni gostilnici nisem snemal pogovora tovariša Gojka s svojimi sodelavci in sodelovkami...

P.S. Prijave začnejo sprejemati 4.1.2013

LP
Matjaž


Mislim, da je to napaka, ker ne morejo biti Radenci bolj papeški od Ljubljane, kjer je limit za prvi krog 2.15.00
Se pravi, da pričakujem uskladitev na 2.15.
#296182
Tole sem dobila kot odgovor na vprašanje, zakaj takšen limit. Itak, da se s tem ne strinjam, kar sem jim tudi napisala :roll:

Pozdravljeni,

limit drugega kroga smo skrajšali, zaradi vsakoletnega "čakanja" na zadnje tekače čez čas, ki nam je namenjen za zaporo ceste in sprostitve prometa. Morali smo se prilagoditi tudi lokalnemu prebivalstvu in gospodarstvu, saj je cesta, ki "zablokira" v bistvu celotno Pomurje za več kot 5 ur, postala (vsaj nekaterim) velik problem. Morali smo najti neko vmesno varianto, ki je sprejemljiva nekako za vse. Po kontrolnih časih, ki smo jih pregledali na 21 km, v zadnjih petih letih, gre za cca. 5 - 8 tekačev, ki obrnejo 2. krog po 2:10. Pri tem ponavadi ni bilo žensk, ki se najverjetneje odločijo za maraton boljše pripravljene.
Ne želim povedati, da je naša odločitev dobra ali slabša kot je bila prej, je pa zagotovo primernejša za lokalno prebivalstvo, katerega pri prireditvi enostavno ne smemo pozabljati.

Hvala lepa za vprašanje, ki je zagotovo na mestu in upam, da se vaša predvidevanja o prerivanju na startu, kljub vsemu, ne bodo uresničila, saj so(ste) nam na prvem mestu zagotovo tekači. Smo pa ravno v izogib gneči pred prihodom v startni prostor, starte krajših tekov prestavili še za 5 minut pozneje.

Upam, da ste z odgovorom zadovoljni in da sem vam pojasnil stvar.

Športni pozdrav.
Marko Pintarič
#296191
Je za pomisliti, da se razkrajamo kot skupnost samo na političnih, gospodarskih in kaosu v medosenbih odnosih. Pismo pa pričuje, da imamo kaos tudi na zadnjih branikih čutenja eden drugega to je želeti posamezniku, da doseže svoj osebni cilj popolnoma brez sebičnosti.
Pomurcem želim blagostanja, rasti, da se bodo radi imeli, da svoje zemlje ne bodo rabili prodajati Angležem. Da jih bodo plodovi njihovega dela polnili, da bodo uživali na svoji zemlji in uživali v svojih prometnicah in svoji skromnosti. Če pa nam ni dano užiti njihove pokrajine v okviru neke prireditve in če to vnaša nove turbulence in potrjuje kaos v vrednotah med nami in se rajši skrivamo za igralsko pozitivnostjo in lažmi, potem pa pač se bo enkrat potrebno soočiti da tri srca niso tri srca ampak samo trije baloni. Noter pa je samo sebična želja in zrak, ki ga je napihnil robot ne pa izvorna Pomurska duša. Nismo gotovi, vsekakor pa smo pred novim izzivom spremembe lažne pozitivnosti ter kdo smo in za koga sem in za koga smo.
#296221
Sem odtekla en maratanoček v Radencih, pod limitom 5 ur, prvi krog pa daleč nad sedanjim limitom (pa ne več kot 5 let nazaj, torej so se zmotili pri evidenci). Sicer sem mislila iti na lopovičko letos v Radence, pa me kar lepo mineva želja. Koledar ponuja veliko tekov.
#296225
lenči napisal/-a:Sicer sem mislila iti na lopovičko letos v Radence, pa me kar lepo mineva želja. Koledar ponuja veliko tekov.


Hojla! Kakšen tek je pa to? :-- :lol: :clap:
#296241
oranžni napisal/-a:
lenči napisal/-a:Sicer sem mislila iti na lopovičko letos v Radence, pa me kar lepo mineva želja. Koledar ponuja veliko tekov.


Hojla! Kakšen tek je pa to? :-- :lol: :clap:

Ha, ha, to je polovička (polmaraton) po Classixovo :lol:
#296243
Sami najbrž veste da mi ni problem zaviti v cilj po prvi polovički, če se za drugo ne čutim sposobnega, pa vendar, škoda za letonji ukrep s katerim gesli "Vsak je zmagovalec" in "Tekmuj sam s seboj" zgubita svoj čar. V Radencih mi je bilo ravno tisto spodbujanje in pozitivna energija namenjena "zadnjim cca. 5 - 8 tekačem" nekaj, kar je dalo tej prireditv še poseben pečat.
#296245
oranžni napisal/-a:
lenči napisal/-a:Sicer sem mislila iti na lopovičko letos v Radence, pa me kar lepo mineva želja. Koledar ponuja veliko tekov.


Hojla! Kakšen tek je pa to? :-- :lol: :clap:
Jaz pa sem prebral...sicer sem mislila iti na lovnapičko letos v Radence.....me je pa kar mal zmedlo...malo heca....a se vidimo jutri ob jezeru!!!
#296260
Se globoko strinjam z Wego. Škoda, praktično tako ni več maratona v Sloveniji, ki bi bil primeren tudi za tiste bolj počasne. Malo je hecen tudi ta limit 2:10 za končni čas 5 ur :shock: , še tisti v Ljubljani 2:15 je po mojem preveč našpanan in potem ni daleč do tega,da se v prvem krogu skuriš..! Sicer pa je v tujini normalno, da so limiti za maraton šest ur. :P Če ne drugega ta limit vsaj v glavi dopušča, da greš odteči maraton bolj sproščeno.

Sicer pa kar se mene tiče, sem rekel, da na maraton v Radence tako ali tako ne bom več šel, je zame prevroče, polovičko pa bom seveda z veseljem odtekel :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA