prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#306216
andrejl napisal/-a:Obstajajo za te 3 variante (krtka, navadna, ultra) tudi .gpx sledi?

Bi šel kakšno preizkusit, pa se ne bi rad preveč izgubljal :oops:


Andrej, jest žal nimam :? Mogoče jan_jan, Avi, Cvalenti....še kdo?
#306291
andrejl napisal/-a:Obstajajo za te 3 variante (krtka, navadna, ultra) tudi .gpx sledi?

Bi šel kakšno preizkusit, pa se ne bi rad preveč izgubljal :oops:

Tole pa sploh ni slaba ideja... :D
#307901
Bravo Aleš :clap: sva glih dans s Tomažem imela v mislih kaj se na KGM- ju dogaja :D bo treba pogledat, če orlov par še leta okoli Kamniškega vrha :laola


LP Andrej
#307949
Ja, res Makalu, govorila sva o tem in res sem šel. V soboto ob 8 uri zjutraj sem odrinil in odtekel KGM s časom 5:40, čeprav me je rigel proti koncu tako zdelal, da sem si na zalenem robu privoščil 20 min pavze in se malo okrepil.

AndrejL, poti KGM obstajajo 4 različice.

-KGM polovička
-KGM
-KGM+
-Ultra KGM

Za prve tri bomo v naslednjih dneh natančno opisali, za ultro pa se moramo Mlakar, Cveto, Zarnik in jaz se sestati in dodobra začrtati pot.
#307966
cvalenti napisal/-a:
AndrejL, poti KGM obstajajo 4 različice.

-KGM polovička
-KGM
-KGM+
-Ultra KGM

Za prve tri bomo v naslednjih dneh natančno opisali, za ultro pa se moramo Mlakar, Cveto, Zarnik in jaz se sestati in dodobra začrtati pot.


Če bo čas in volja, bom šel v soboto kakšno odtečt. Samo ne vem še, za katero. Si dal preveč na izbiro.

Lahko na kratko pripišeš km in višince za vsako. Približno seveda.
#307987
piskec napisal/-a:Še moja malce krajša različica KGMja: http://www.krtina.com/blog/post/2013/06 ... raton.aspx


Aleš, živjo :D Lepo, da si se odpravil na en del KGM-ja ter s tem tudi na del poti, ki si jo trasiral kot organizator tekme "Naskok na Veliko planino 2012" v okviru STL http://www.treking.si/naskok-na-veliko- ... vtisi-vp12. Me veseli, da si se imel fajn, čestitam :clap:
Moje mnenje je, da če opraviš s KGM+ potem narediš dober trening za GM4O. Ta trasa (KGM)namreč ponuja cca.41km in 2900vm, kar je zelo primerljivo. V detajle ne bi šel :mrgreen:
#307988
cvalenti napisal/-a:Ja, res Makalu, govorila sva o tem in res sem šel. V soboto ob 8 uri zjutraj sem odrinil in odtekel KGM s časom 5:40, čeprav me je rigel proti koncu tako zdelal, da sem si na zalenem robu privoščil 20 min pavze in se malo okrepil.

AndrejL, poti KGM obstajajo 4 različice.

-KGM polovička
-KGM
-KGM+
-Ultra KGM


Bravo :clap: Se pravi, cvalenti, KGM pomeni, da si šel od Jarškega doma do Ušivca, Marjaninih njiv, kamnoloma (parkirišča) do Pl.Kisovec in navzdol do Sv.Primoža itd.? Sprašujem predvsem zaradi razlage drugim in razumevanja razlike med KGM in KGM+ :wink:
#307995
Matej, kot si prebral, kako me je rigl pokazal zobe, sem na poti proti ušivcu pot kar skrajšal in sem se spuustil po poti marjanjih njiv in še tem po gozdičku in najbližja do lovske proti primožu, tako da bi lahko, če gledamo časovno, pribil cca 20-30 min. :wink:

Razlika med KGM in KGM+ je zelo očitna sploh pri višincih.

KGM gre po spustu iz Kam. vrha, desno po kolesarnici, mimo gondule, čez rigel, Domžalski-Jarški dom, mimo Ušivca, mimo kamnoloma, desno poti Kisovcu in lovska proti Sv. Primožu. :wink:

KGM+ gre iz Kam.vrha do Kriške planine, 200 metrov naprej desno vidiš tablo na kateri piše" dolina Korošice" in se spustiš, levo po kolesarnici do gondule,čez rigel, Domžalski-Jarški dom, mimo Ušivca, mimo kamnoloma, spust do Kranjskega raka nato še spust do Jurčka in zadaj čez Podkrajnik nazaj do "sploh ne vem kakp se reče temu križišču na sliki" naravnost vidiš Jarški dom, tukaj levo po cesti in nato ponovno do Kisovca in lovska proti Sv. Primožu.

Slika

PS: Če veš kako se reče sporoči.

Vsem želim prečudovito raziskovanje po kamniških hribčkih in dolincah. :lol:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA