Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#300565
Majčkeno je še časa za prijavo, potem pa gre zadevica v nadaljno proceduro... :lol: :lol:

:arrow: "apdejtan seznamček" :clap:

Vremenska napoved res ni "za dol past", ampak je pa sobota definitivno najboljša izbira izmed preostalih dni... :D Blata bo verjetno res za izvoz, ampak kdaj nas je pa to motilo...hehehehehe :lol: :lol: ...

P.S. Upam, da mi jutri uspe še preveriti dejansko stanje na "terenu" in če ne bo prehudo, potem bo sledilo...no, tukaj pa nadaljujemo jutri...hehehehehe :D :D
#300569
Pridem. (Matej)

Aktualne razmere s terena: Blato od vrha do tal. Vmes nekaj ledenih zaplat, ki so prekrite z blatom in ne drsijo preveč. Spodaj, ko se teren prvič malo zravna je vodna ovira (luže in plundra). Od sedla navzgor je nekaj snega, ki olajša spust.

V zadnjih dneh sneg pospešeno pobira. Glede na vremensko napoved, ga bo v soboto le še za vzorec. Najbolj zoprna bo ravnina na Spodnji Kuhinji. Imejte rezervne superge, če kakšna ostane v blatu. :D
#300579
Odtekel gor in dol po trasi. Začetek do spodnje kuhinje blaten in brez snega. Sama ravnine še zasnežena in plundrasta. Vzpon do prečne poti ok. Prečna pot pa je polna vode, blata pa še nekaj ledu se najde :( .
Ko sem se izogibal drsečim koreninam sem seveda moral stopiti v blato in vodo tako da sem imel po enem vzponu in spustu mokre superge. Tu bo treba na spustih prilagoditi hitrost razmeram.
Do vrha ni več težav, ob robu se vedno najde kopna pot po sredini pa sneg za drsanje.

Nekaj snega in ledu bo še pobralo ampak razmere bodo daleč od idealnih.
Navsezadnje pa je to druženje, ne tekma in to imejmo v mislih predvsem na spustih :D
#300585
Dobro jutro!

Na začetku tedna me je napadla trebušna gripa, ravno z računalnikom pa ne hodim v toaletne prostore :)

Upam, da so prijave še odprte? Če so, se pofočkam na 12ur Šmarne gore, se vidimo :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA