Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 owen
#303470
Jaz upam, da se ga udeležim naslednje leto.

Lahko zaupaš malo glede stroškov udeležbe, glede prijave,....

Želim ti obilo užitkov...

LP Kristijan
 alfonz
#303481
Moram reči, da sem na ta maraton prišel res po dolgotrajnih mukah. Preko e-prijave sem bil prepozen (popoldan so že zaprli prijave), preko več kot 30 dobrodelnih organizacij je cena od 1.300 funtov naprej (večina 2.000 funtov), pri 32 turističnih agencijah po svetu (večina v Evropi) pa ponujajo poleg prijave tudi nastanitev, ki pa je precej draga (hoteli s 4 *). Nekako sem uspel preko turistične agencije iz Južne Afrike in to samo prijavo, ki pa me je kljub temu stala 470 funtov. Seveda je najceneje, če se prijaviš preko spleta in upaš, da boš prišel notri.

Z Blažem še nisem vzpostavil kontakt, upam, da mi bo to uspelo do mojega odhoda v petek.

Alfi!
 alfonz
#303502
470 funtov je samo za vstop na maraton, vse ostalo (nastanitev, prevoz,..) si moraš organizirati sam.

Z Blažem sem že v kontaktu. Sicer se maratona ne bo udeležil, bo pa preveril, če ve za koga, ki se ga pa bo.
Uporabniški avatar
 LeonT
#303510
V vsakem primeru uživaj, na progi boš z najbolj znanimi imeni ta hip.
Med drugim sem danes bral zanimiv intervju z Geoffrey Mutai-em, v katerem je izjavil da bo letos prvič tamle in da navkljub hitri progi v Londonu ni nikoli svetovnega rekorda, ampak da gre pri tem maratonu načeloma samo za zmago. Kot razlaga naprej gre za dejstvo, da je ponavadi prisotna cela elita in da nobeden noče drugega kot pacer pripeljati do rekorda ... bomo videli če tole letos tudi drži.
Cheers mate!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA