Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#306718
Spoštovani,

ker smo dosegli limit 2413 plačanih prijav za letošno Nočno 10ko, smo še prej kot lani morali zapreti prijave in plačila. Seveda pa to ne pomeni, da ste zamudniki ostali brez vseh možnosti :wink:

V tej temi lahko objavljate vsi tisti, ki se iz različnih razlogov ne morete udeležite naše lepe prireditve; nedvomno bo kandidatov za nakup vaše štartnine dovolj. Menjavo potem naredimo mi, spremembe pa tisti, ki prodajate, javite na vitezi@vitezi.net.

Hvala vsem in se vidimo na Bledu!

ps. prijave za otroški in rekreativni tek so še vedno odprte.

:laola
#306915
Radolca napisal/-a:Šment, vsem ki kupujete :?
Kje ste pa do danes hodili :?: :argue:

Rok plačila je bil objavljen 1. junij, tako sem se zafrknil tudi sam, ker sem si v koledar dal, da moram 31/5 plačati Bled in pa Škofjeloško desetko...
#306921
Dari1 napisal/-a:
Radolca napisal/-a:Šment, vsem ki kupujete :?
Kje ste pa do danes hodili :?: :argue:

Rok plačila je bil objavljen 1. junij, tako sem se zafrknil tudi sam, ker sem si v koledar dal, da moram 31/5 plačati Bled in pa Škofjeloško desetko...


Javno je bilo objavljeno, da se prijave zaprejo s 1. junijem in sem se zanesla na to objavo.
#306927
gogasal503 napisal/-a:
Dari1 napisal/-a:
Radolca napisal/-a:Šment, vsem ki kupujete :?
Kje ste pa do danes hodili :?: :argue:

Rok plačila je bil objavljen 1. junij, tako sem se zafrknil tudi sam, ker sem si v koledar dal, da moram 31/5 plačati Bled in pa Škofjeloško desetko...


Javno je bilo objavljeno, da se prijave zaprejo s 1. junijem in sem se zanesla na to objavo.


Na razpisu lepo piše: "Letos bo za 10ko na voljo 2413 mest. Prijave so možne na spletni strani http://www.nocna10ka.net do 5. julija 2013 oz. do zapolnitve prostih mest."

Mesta so zapolnjena...
#306983
Dari1 napisal/-a:
Radolca napisal/-a:Šment, vsem ki kupujete :?
Kje ste pa do danes hodili :?: :argue:

Rok plačila je bil objavljen 1. junij, tako sem se zafrknil tudi sam, ker sem si v koledar dal, da moram 31/5 plačati Bled in pa Škofjeloško desetko...

ljubi moji, mislim da ste premalo podrobno prebrali drobni tisk :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA