Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#307719
TONEK napisal/-a:Zatišje pred nevihto?

Ma, Tonek, gejnaj, gejnaj, ne klicat neviht za soboto :lol: Naj bojo rajši zdej nevihte, v soboto pa samo uživanje. :D
No, saj se tudi meni zdi, da se nič kaj ne debatira... hehe, se vidi, da nisem jast vpisana, nima kdo jokat in stokat...
Ma, pridem pa, pridem. Letos jo bom pa mahnila ta drugi, famozni kos, iz Hudajužne na Porezen in v Podbrdo. Da vidim enkrat razliko med biti spočit in biti zj....
#307759
Saj ne vem ali bi kaj komentiral, ker sem si pogledal par video prispevkov o GM40 in mi je od tega, ostal samo cmok v grlu. :mrgreen:
Vem, da bo "zajebano", ampak verjetno se moja misel o tej besedi, ne bo dejansko skladala s tisto živo sceno in bom moral na koncu dodati oceno, koliko sem se zmotil pri besedi "zajebnao"
Je pa res, da čutim globoko spoštovanje do te proge in bom zato bil bolj previden, ker me bolj skrbijo spusti, kot pa vzponi.
Itak bom pa spet v čisto novi situaciji, ker bom tokrat poleg tekanja moral imeti s sabo še ves suport in bom bil tudi sam sebi suport tim, oziroma motivator in nadzornik, da ne bom preveč norel..... cuker meter bo pa zadeva, ki jo bom imel največ časa po rokah, ker bom res velikokrat meril, ker si ne smem privoščiti prenizkega sladkorja...
Biti nekje visoko in z niskim cukrom ni ravno dobra kombinacija.....ampak smo pozitivni in delamo v smeri,da vidimo cilj s svojimi nogami. :laola
#307762
TONEK napisal/-a:Zatišje pred nevihto?
Nikjer nikogar, zato jaz potiskam to temo na vrh. Najboljša gorsko-tekaška tekma v državi - na forumu pa kot da se nič ne dogaja. Naša že kuha makarone, makarone...

Ne samo gorska, verjetno tudi nasploh! :D Pa ne le v naši državi... 8)

Tudi jaz upam da ne bo nevihte, pa da se vidmo na štartu... ;)
#307767
vencelj napisal/-a:V Podbrdu se dela 100/uro, vse je v pripravah na veliki dogodek.
:laola

Jaz mam pa že srce v hlačah :( , slabo spim :roll: , zato ponoči žrem nutelo :lol: , ki jo že zmanjkuje, moram po nov lonc :oops:
#307775
Spoštovane tekačice in tekači
Teodor mi je posodil svoje geslo, ker sem svojega nekje zapravil. Tako, da boste vedeli, da je to napisal Jožko samo za vas hehe :D
Res je, kot je napisal prijatelj Vencelj pri nas se dela 100 na uro in to samo z enim namenom. Vse stvari poštimati optimalno, da vam na progi na prvem pravem gorskem maratonu le ne bo preveč težko in hudo :D
Če začnem, kar od začetka: na start pridite do časa in upoštevajte navodila redarjev, ki vas bodo že na začetku vasi usmerjali na zato pripravljena parkirišča. Prosimo vas, da v avtih na vidnih mestih ne puščate vrednih stvari, denarnic in še kaj.
:arrow: Vse informacije, ki bi jih želeli boste dobili na mestih, kjer boste dvignili startno številko.
:arrow: Startne številke lahko dvignete že v petek od 16.00 do 22.00 ure
:arrow: V soboto pa od 6.00 do 7.30 ure
:arrow: Vsi, ki boste uporabljali palice iz Hudajužne naprej jih oddate na zato pripravljeno mesto in označene z oznakami, ki jih dobite pri prevzemu vrečke
:arrow: start zaprtega teka bo na glavni cesti pri odcepu za železniško postajo in bo potekal skozi vas do cerkve, kjer bo leteči start
:arrow: trdno privežite čip
:arrow: uporabljajte samo označene poti ne privoščite si bližnjic na progi bodo redarji, ki bodo budno opazovali dogajanje na progi
:arrow: startno številko imejte pripeto na vidnem mestu za lažjo prepoznavnost
:arrow: Če imate na progi težave, poiščite gorskega reševalca, ki vam bo pomagal
:arrow: Privoščite si vse, kar vam ponujajo naše okrepčevalnice
Pa še dobro nameren nasvet vsem, ki se z progo GM4O spopadate prvič, užijte jo počasi s polno mero spoštovanja in previdnosti. Ni lahka vam povem.
Mi spoštovani vam bomo pomagali in vam stali ob strani. Teči in hoditi pa boste morali sami. To je vse, kar se od vas pričakuje :D
No malo heca pa že mora bit a ne. Se še oglasim v dneh, ki so do starta. Vi pa lepo mirno spite pa bo vse v redu boste videli da bo tako :D
#307781
No, zgleda, da se je zatišje že skrilo, že divjajo komentarji in Jožko plete še zadnje napotke za nas. Jaz že razmišljam, da kaj ne pozabim doma :juhuhu:
#307791
ZdravkoC napisal/-a:Jaz že razmišljam, da kaj ne pozabim doma :juhuhu:


Zdravkec, škljocarja, vem da ne boš pozabu, :D
pa uno: Juhuhu, energija je tu !!!---imaš itak vedno szi sabo. :clap:
Druzga pa ne rabiš... dobiš vse na progi. Če bi rabu slučajno kolcete, ti domačini gvišno zdrvijo Slika domov ponje.
Macica? Slika ,pazi da v soboto ne osatneš v frižideru, hehe Slika
#307804
genius30m napisal/-a:"Privoščite si vse, kar vam ponujajo naše okrepčevalnice"
...kaj vse pa se bo dalo dobiti na okrepčevalnicah?

Izbor je tako pester, da človeka kar zamika, da bi malo posedal :D , posebno na Durniku :lol: :lol: , sol, rozine, napitki, ........

:wink:

p.s.: jaz tudi že kupčkam :), oblekce, čip, palice, .....
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA