Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#307812
A je GM4O že to soboto?!!! :--
Ufff že stiska...ampak se ne damo...komej čakam, da jo skupaj "urežemo" proti cilju! :wink:

Ja Scooby vezice in je to, to.
Glede palic pa...a jih potem večinoma odnesete s sabo do cilja?
Če bo imel kdo na vrhu slučajno kakšnega navijača z "prostimi" rokami mu lahko komot posodim moje palice za spust v dolino?! :D

See ya... 8)
#307814
Scooby napisal/-a:Uff hvala! Še dobro, da mamo forum. :lol: Danes mi možgani ne delujejo najbolš!


Gre sicer tudi tako, da ga "vezalko" potegneš skozi čip s tistim odebeljenim delom in vse skupaj stlačiš v žepek. Vsaj jaz sem se do sedaj posluževal te sofisticirane metode. Nisem pa prepričan, če je 100% zanesljiva :)
#307850
Mac, eni ga sanjamo celo leto (vsaj naša tako pravi), na sami tekmi pa se sanjam pridružijo še kakšni krči ali pa heksenšus.
#307851
mac napisal/-a:Kaj če sanjaš o maratonu že 2 dni prej je to normalno?

Jast ga pa ne sanjam.... jast ga celo leto živim. Od prvega bota naprej... ga ni dneva, da se ne spomnim nanj. Ma, tuki mislim na vse.. in na ta lepo in na ta kruto.
He, he, dejmo jih teve naše fazančke, malo prestrašit, dejmo...Slika
Ma, zdej pa zares, Mac, kolikor te poznam, boš ti s tem opravil BTW.(bi rekli moji mulci)Slika
#307864
tkole dame in gospodje, en fejst velik užitka vam želim v naših prelepih gorah :!:
pa da boste še tolk "spočiti" okrog pršli, da boste imel moči še za kakšen pir :toast:
jaz "sem bil tam" leta 2011 8) , zdej si pa ne upam več tega prvošt zaradi kolen in kolkov :?

Skratka uživajte v preizkušnji in odlični organizaciji :laola
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA