Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 Tilcara
#316411
zz topka napisal/-a:
Loni napisal/-a: Tudi Berlinske npr. niso slabe. No, ja, nekaj takega maratonskega, glede na ime :wink: .

Jast, k pa grem vsaki dan mimo Jabuk, ni druge kot da štrudel prnesem. :D


Jaz pa kake mafine z guarano, da bodo tudi otroci prišli na svoj račun :roll:
Uporabniški avatar
 Misho76
#316413
zz topka napisal/-a:
Loni napisal/-a: Tudi Berlinske npr. niso slabe. No, ja, nekaj takega maratonskega, glede na ime :wink: .

Jast, k pa grem vsaki dan mimo Jabuk, ni druge kot da štrudel prnesem. :D


Jzt pj prnesem marihuanine kolačke :shock: :lol: :nono: Hec, hec, itak :wink: Mam od žene neki obljubljenga, povem samo toliko, da stopljena čokolada bo gor zihr :mrgreen:

@kairos, ne boš edini, ki si ga bo na uizi vzel. Tok sproščen, kot grem zdaj na to prireditev, še nikoli nisem bil. In prou paše mi tako. Če ti bo vsak od nas delal družbo vsaj pol kroga, se zna zgodit, da tud ultro pretečeš lj 8)

Se vidmo v zboto, lpM
Uporabniški avatar
 Kairos
#316417
Loni napisal/-a:Pa da otvorim pekarski del, letos bom malo zamenjala recepture, pa ne bo nič v stilu Sacherce niti v stilu požrešnih sosedov. Glavna sestavina bodo orehi. Zaenkrat premočno vodijo Londonske rezine, samo do jutri zvečer je še daleč. Tudi Berlinske npr. niso slabe. No, ja, nekaj takega maratonskega, glede na ime :wink: .

Ajooj, kakšne delicije se napovedujejo!!! :laola

Mislim da bi Vreme, ki je verjetno že preizkusil lokalne kolače mariborsko - pomurske regije, moral tam nekje na Tepanjah odpreti kontrolno točko za sladke dobrine, ki prihajajo iz zahodnega dela države.
Jaz se, seveda, prostovoljno javljam za kontrolorja - degustatorja. :rol:
Vhodna degustacija maratonskih dobrin zahodnih regij v soboto zjutraj na Tepanjah. :juhuhu:
Če zamujamo na štart, veste, kje smo. :bum:
Uporabniški avatar
 Vreme
#316418
Tudi jaz se javljam za degustatorje samo prosim vas ne v Tepanjah. Jaz bi rajev Sladkem Vrhu. :D

Kot je videti nas bo letos kar nekaj polžkov super, torej ne bom edini :mrgreen:

Očitno pa bomo letos res malo bolj mokri kot sicer. Za to je poskrbel tudi generalni sponzor - Sava-hotels-resorts. Vsakemu tekmovalcu namreč podarja brezplačno kopanje v izbranem kopališču. Zmagovalca tako v ženski kot moški kategoriji pa si bosta pritekla tudi vikend paket :clap:

Torej vidimo se v soboto, na štartno ciljnem prostoru vas pričakujemo od 8:30 ure dalje. Štart ob 10:00. S tekom končamo ob 16:00 oz natančno po šestih urah. Bodite pozorni skozi cilj morate priti najkasneje v šestih urah po štartu. Vsak prihod kasneje se več ne bo štel v končno uvrstitev.

Tako kot vsako leto, vas po teku, čaka topel tuš, malica ter podelitev diplom, medalj in nagrad naših sponzorjev vsakemu tekmovalcu.

Mi se že veselimo, upam,da vi tudi. :wink:
Uporabniški avatar
 zz topka
#316423
Vreme napisal/-a:Zmagovalca tako v ženski kot moški kategoriji pa si bosta pritekla tudi vikend paket :clap:

Torej bo 131 vikend paketof :?:
Kajti zmagali bomo fsi :clap:

Jast pa poleg štrudelna prinesem za une, k se radi prehranjujejo z otrobi in kalčki po en žakelj vsakega. Kalčke sem prepakirala, ma otrobov se mi pa ne da... si boste kar sami naložili v vrečke, kolkor boste hotli. Kdor bo hotel, sevejde.
Pole bom prinesla, kolkor mi bo šlo v avto pač, kakijev, ki pa , opozarjam že zdaj :!: :!: :!: , se morajo še umedit. Umeden pa ja takrat, ko je prav mehak inu crven ko pomidor :!:
Kr eni bi pa kar zagrizli... pole bi jim pa žnable stiskalo :oops: :roll: :lol:
In še kruh v krušni peči bova jutri pekla, ta prav polnozrnat. Upam, da rata. 10 do 15 kom.
In pole sem za piko na I nabavla ..... Ja, čakte, čakte, vsega pa ne povem :--
Oštja, bom tolk založena, da ne vem, če grem jast noter v porše. Kdo bo pa vozil?
Saj parking pa že imam rezerviran blizu prireditvenega placa, ane :?: :)
Uporabniški avatar
 Z*
#316432
zz topka napisal/-a:Jast pa poleg štrudelna prinesem za une, k se radi prehranjujejo z otrobi in kalčki po en žakelj vsakega. Kalčke sem prepakirala, ma otrobov se mi pa ne da... si boste kar sami naložili v vrečke, kolkor boste hotli. Kdor bo hotel, sevejde.
Pole bom prinesla, kolkor mi bo šlo v avto pač, kakijev, ki pa , opozarjam že zdaj :!: :!: :!: , se morajo še umedit. Umeden pa ja takrat, ko je prav mehak inu crven ko pomidor :!:
Kr eni bi pa kar zagrizli... pole bi jim pa žnable stiskalo :oops: :roll: :lol:
In še kruh v krušni peči bova jutri pekla, ta prav polnozrnat. Upam, da rata. 10 do 15 kom.
In pole sem za piko na I nabavla ..... Ja, čakte, čakte, vsega pa ne povem :--
Oštja, bom tolk založena, da ne vem, če grem jast noter v porše. Kdo bo pa vozil?
Saj parking pa že imam rezerviran blizu prireditvenega placa, ane :?: :)

Jao, zz topka, na tole sem pa jaz zdaj čisto dol padla :shock: - toliko dobrot, da se sploh ne morem odločit, katera mi bolj sede. :P Čuj, a bi bla ti moja p'rjatl'ca? :piti: Lahko tudi v Mb na mojem parkirplaci parkiraš, ti ne bo treba nič vun nosit, sama vse poštelam, če je tak. :juhuhu: Ampak na kakije sem pa jaz čisto ubrisana :shock: , nimam pojma, kak bodo moje žnable počakale na to, da bojo ko pomidori ... :lol: :D
Zz topka za predsednico! :laola
Uporabniški avatar
 zz topka
#316437
Zdej imam jast en par resnih vprašanj. Prosim. :|
:arrow: Kaj, ko se pripeljem v toti MB po AC, je tisti izvoz za Šentilj že kmalu, ali traja, da pridem do njega :oops:
:arrow: Kaj štrudel moram jast razrezat na koščke, al bo tam kakšen hlapček, ki bo tole pole lahko razrezal :?: Ker, če se lotim jast zdaj rezanja... se bojim... da prinesem sam škatlo ? :shock:
:arrow: Ma, kaj tam na uni strani od Zevsa so tiste strele narisane, ker bomo mi tolk grmeli in streljali, al so ta prave? Ker unih ta pravih se pa jast zeeelooo bojim :shock:
:arrow: To bi bilo zaenkrat fse. :!:
Uporabniški avatar
 Z*
#316448
Uf, si pa res resna, nič več fletne ajdovske šprahe ... :D
:arrow: Nič v Mb, kar mimo pelji, za Avstrijo; odcep je par minut za Mb, manj kot 10 km, bi rekla - izberi Avstrija/Graz (ne vem, kaj piše, ker se zelo redko tu vozim); če kje piše Šentilj, pa toliko bolje; glavno, da ne greš za Lendavo (HUN) :mrgreen: Lahko si tu pogledaš: http://kraji.eu/city_distance/slo
:arrow: Hlapčka zagotovljena, vzamem še nož, bog ne daj, da bi prazno škatlo nosila! :shock: :lol:
:arrow: Pusti Zevsa, toti so bolj optimistični: http://www.pro-vreme.net/index.php?id=2001&m=211&d=2 Od 13.-16. ure kaže komaj kakih 6 mm padavin, kar je manj, kot bom jaz našvicala. :oops: :) Realna je pa tale: http://www.zamg.ac.at/cms/de/wetter/wetteranimation Bom rekla samo to: nena pozabi tiste marele, ki si jo včeraj nalimala; pa še kako rezervo vzemi, da bo zagvišno. :mrgreen:
Uporabniški avatar
 Vreme
#316458
zz topca, super da bereš ZEVS napoved :clap: Za tiste strele pa ne skrbi, bi kliknila na kratek opis pa bi zagledala tole:

Slika

V bistvu ne zgleda tako slabo kot je videti :lol:

Kar se tiče poti. Ti samo šibaj v smeri Šentilja oz. Avstrije po avtocesti. Nimaš kje zgrešit, razen če zaviješ po Mariboru za Madžarsko :-- Na avtocesti v Pesnici je polovična zapora ceste, nekaj km po delni zapori ceste boš zagledala znak , da je treba zaviti dol v Šentilj. Od tam te table po cca 8. km pripeljejo direktno v Sladki Vrh. Tu pa se nimaš kje izgubit :mrgreen:

Sicer pa je tudi na spletni strani sladkih6.sipovezava z naslovom kako do nas, da nas lažje najdeš :D

Noža pa res ne pozabi. Pa da ne bo pomote, za štrudl namreč mislim. :D
Uporabniški avatar
 ROSI64
#316489
Srečno vsem jutri :laola dobro laufajte :lauf: in pazite na sladkor :wink:

Na 10. Sladkih6 (leta 2016) pa vam pridem delat konkurenco :D pa ne v sladkanju :-- ampak v laufanju :lauf:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA