Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#322945
12 ur Šmarne gore sem se udeležila prvič. To je bilo sploh prvo tekaško/pohodniško tekmovanje, ki sem se ga kdaj koli udeležila in prejela tudi prvo pravo štartno številko :D O sami prireditvi in super vzdušju sem že veliko slišala, da je stvar tako super fajn, pa si sploh nisem predstavljala. Zame osebno veliko novih fac, prav vse pa so bile nasmejane, polne dobre volje in pozitivne energije. Vzdušje je bilo res super! Danes je že sreda, pa še vedno podoživljam dogajanje sobotnih 12 ur. Prireditve si sploh ne morem izbrisati iz glave (saj ne da bi si jo sploh hotela). Res polno lepih vtisov!
12 ur je minilo kot bi mignil, le noge so proti koncu na trenutke opozarjale, da delajo že kar nekaj časa, pa da bi malo počile (pač niso navajene, kaj češ :wink: ). Ob dobri družbi in prijetnem klepetu človek pozabi tudi na bolečine.
Skratka...čestitke vsem sodelujočim za opravljene vzpone in vsa pohvala organizatorjema AVI-ju in Kepici :laola

p.s.: AVI, hvala za popravek rezultatov pri moških...upam, da bomo zdaj doma končno v miru spali :wink:
#323013
Pozdrav še enkrat,
Ker letos zame triatlonske sezone ne bo in ker me je telih 12 ur Šmarne precej pozitivno presenetilo, sem dobil precej enih idej o letošnjih podvigih. Pa da ne bom predolg...zanima me, kje nabavit, čim cenej takle ruzak ki sta ga nosila (hodil nekaj časa za njima, zato vem) ančapomaranča in avi ?? Hvala za vsakršen namig :D
Aja, da vam vseeno povem :shock: jeseni imam idejo opravit z tržiško planinsko pot t-24 :roll: ideja je pa pod 20h :lol:
...No, ruzak mi bo prav prišel :)

Hvala
Luka
#323018
lzajc napisal/-a:Pozdrav še enkrat,
Ker letos zame triatlonske sezone ne bo in ker me je telih 12 ur Šmarne precej pozitivno presenetilo, sem dobil precej enih idej o letošnjih podvigih. Pa da ne bom predolg...zanima me, kje nabavit, čim cenej takle ruzak ki sta ga nosila (hodil nekaj časa za njima, zato vem) ančapomaranča in avi ?? Hvala za vsakršen namig :D
Aja, da vam vseeno povem :shock: jeseni imam idejo opravit z tržiško planinsko pot t-24 :roll: ideja je pa pod 20h :lol:
...No, ruzak mi bo prav prišel :)

Hvala
Luka


Tule je link>http://www.salomon.com/si/range/trail-running-bags-packs.html

Nahrbtnike sem videl v intersportu. Niso pa ravno poceni (sploh ta najboljši S-LAB in PRO)... :(

Ko pa boš imel načrte za ture pred izpeljavo, pa kar javi in se morda vidimo :wink:
#323029
tenx gumpy, bom prečekirou. Mogoče bi si želel še kak nasvet tako iz prve roke, na kaj je treba pazit pri izbiri modela in zakaj se res splača najdražji oziroma najcenejši model. Mogoče obstaja kak trail forum, kjer bi lahko kupil rabljenega :?:

No, kakorkoli...hvala za odziv :cast1:
#323031
bi se skor mogli preselit a drugo temo... pa vendar...

za tekaski nahrbtnik je važno, da je lahek, a trpežen, predvsem pa, da je praktičen in da ne ovira pri teku. Fajn je, da ima veliko elastičnih žepkov iz vseh strani, tudi na ledvenem pasu in naramnicah, saj veliko stvari jemlješ ven in daješ not kar med tekom samim + da o sistemu za meh in/ali flaške na naramnicah ne govorim...

na 12 ur šmarne ga ne rabiš :D :D , ker je vse na stojnici spodaj :clap:

glede T24 sem tudi jaz zainteresiran...tu je pa potrebno pot (in bližnjice) kar dobro poznati :wink:
#323036
Še zadnjič pod tem naslovom, ker se strinjam, da bo treba zamenjat temo. Klas, hvala za uporaben odgovor.
Verjetno bo potrebno enga kupit in ponosit, potem bo izbira precej lažja :wink:

Kar se pa bližnjic tega konca tiče pa ne pričakujem večjih težav, ker kot član grs Tržič tale konc kar dobro poznam :juhuhu:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA