dogovori in pogovori o dogodkih in druženjih TFjevcev v Savinjski dolini

Moderatorji: editor, dusan

Uporabniški avatar
 poldy666
#118703
HVALA za ČESTITKE

p.s.:...drugač bom čist zarustala!!! :lol:
Uporabniški avatar
 Jure
#170009
Poldy vse najboljše ti želim. Jutri se še najej, naslednji teden pa začnemo:)
Uporabniški avatar
 poldy666
#170114
Hvala za čestitke.
V soboto ( 21.2.) sem odsoten, lahko se dogovorimo za nedeljo oz. drug dan.

Uživajte, Akcija trenira na polno!
:laola
 *maja*
#178653
JURE !!!

Vse naj boljše za tvoj rojstni dan! :D :toast: :piti: :laola
Uporabniški avatar
 pek3c
#313172
sparkica napisal/-a:Pozdravljeni!

Čeprav prihajam iz Maribora, sem v Celju našla (1) svojega fanta in (2) ljubezen do teka :) Tek ob Savinji v soboto (in nedeljo) zjutraj je postal pravi raj za mojo dušo in mišice.

Ker sva s fantom večino hribov v Savinjski že prevozila na kolesu, bi rada preizkusila še pnevmatike na svojih podplatih :) Če nimate nič proti, bi se vam morda kdaj pridružila pri raziskovanju novih poti :D
Izziv za vas, ki imate dolino v malem žepu: imam manjše težave pri iskanju "srednje-ravnih" neasfaltiranih poti v bližnji okolici Celja... Če ima kdo kak predlog, idejo ali pot v mislih, se priporočam. In seveda vnaprej zahvaljujem.

Še to...
Tudi sama sem imela par dni nazaj rojstni dan, zato bom izkoristila priliko in nam vsem vodnarčkom čestitala ter zaželela uspešno tekaško leto 8)

To zadnje velja tudi za ostale, se razume :)

Lp, Mateja


Srednje ravne poti v celju, uff kr misija nemogoče.
#329446
Svoj čas je bila naša podružnica med bolj aktivnimi na forumu, potem pa je ugasnila, pa sem si rekel, da jo mogoče poskušamo malo obnoviti. Če bo kaj interesa, bi lahko v septembru obnovili skupinske teke in seveda obnavljanje kalorij po njih:) Če ste za, se oglasite zainteresirani stari in novi člani.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA