prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#328887
Ojla, Tone je pa legenda. Niti pomisliti si ne upam, da bom čez 10 let (kolikor naju loči), še izpolnjeval Dušanove pogoje za na Grinto.
Moje spoštovanje, Tone.
#328888
Ja pravi razultat je 2:26,23.......Danes smo se družili: Marinka, Tone, Bojan B.,Herman, Igor, Fricko, Denis, Grega,moja malenkost in novinec Andrej, Mal smo izival vreme. Dež nas je upral nekje na 12-13 km pa nič zato, Igorju hvala za regeneracijskle napitke v cilju........se vidmo.
#328912
V soboto (v primeru dežja tek odpade) smo se menili, da bi se dobili ob 9. uri zjutraj pred gostilno 902 Ćernivec in odtekli traso Črnivec-Menina pl.-Črnivec.
Trasa je markirana 3.30h v eno smer, zato je priporočljivo s seboj imeti camellbag oz nekaj za piti in nekaj $ za sok na Menini pl. Iz menine pl. bi šli na planino Travnik in Tomanovo pl., da se ne bi vračali po isti trasi.
S postojankami cca 4-5 ur in vsekakor tempo v mejah normale! :wink:
#328955
Jutri..se pravi v soboto je štart načrtovane ture na Menino in nazaj prestavljen na sedmo uro zjutraj.!!! Se pravi štartamo ob 7.00 s Črnivca oz. kakšno minutko kasneje...Nekaj se nas je že nabralo... :clap: :clap: :clap:

<>deniz
#328983
Včeraj smo jaz, Tomaž, Fricko, in Denis pretekli Menino planino-Černivec-Menina do stolpa nazaj prek Tomanove planine- Černivec. 24km, 1060 višincev, malenkost pod 3mi urami. Lepa panoramska res zaradi vremenskih razmer ponekot makra in blatna. Se vidmo v torek..
#329031
Res je vreme nam je grozilo od starta do cilja, ampak nas pogumne se je usmililo. Rositi je je začelo šele na klopci pri okrepčevalnici pri TEKAČU 007. Na druženju smo bili Tone, Herman, Fricko, Darko, Andrej in moja malenkost, ostali so na dopustu ali so se ustrašili dežja.....se vidmo vsoboto na teku okoli Bohinjskega jezera.
#329298
Pet rednih članov je startalo 17,45 in to Herman, Tone, Bojan B., Marinka in Darinka.....za njimi ob 18,00 Andrej, Darko, Igor, Fricko in moja malenkost, pridružil se je še Denis iz povratka s Kamniškega vrha. Rundo končali v času 1:10,10 do 1:14,00...ostali pa nekaj po 1:20,00 do 1:26,00. To soboto smo štirje: Jaz, Fricko, Denis in Darko tekli okoli Bohinjskega jezera oziroma tek štirih srčnih mož, ki štel za skupni pokal in osvojili smo ga prav mi štirje...od cca 400 tekačev smo dosegli 7, 10, 21 in 24 mesto in s skupnim časom 2:55,30 zmagali...čestitke mojim sotrpinom in še tako naprej...se vidmo.
#329608
Tudi ta torek se je teklo...mal pozno poročilo pa vseeno.....vidim da se je lepo prijelo 17,45 starta že več tekačev in tekačic, kot ob 18,00. Tako smo tekli ta torek, JAZ, Fricko in Darko ob18 uri....Tone, Herman, Bojan B., Mrinka, Darinka, Andrej in njegov oče Lado, prvič na druženju.Pa ob 17,45....,,,.se vidmo.
#330624
Evo nas spet, po krajši odsotnosti se nas je zbralo kar lepo število...tudi šef št.2 se je vrnil med našo družbo....tekli smo molo po skupinah.....Olson, Tone, Roman, Marinka, Zvone, Herman, Sebo, Klemen J.,Darko, Denis, Fricko, jaz in Igor kateremu čestitam za osvojenih osem SV.Primožev v šestih urah, res lep dosežek......se vidmo....Pa še to nekaj nas je dogovorenih za hitrejši trening v četertek na stadionu ob 16,30.......lp
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 63

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA