Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 vlade
#332188
Upam, da se bodo tudi v Ljubljani tekači postavljali v ustrezno štartno cono. In tudi to, da ne bo do vse prijateljice tekle v stilu 3/4/5 v vrsto, kot da je cela ulica njihova.
 flying eagle
#332191
vlade napisal/-a:Upam, da se bodo tudi v Ljubljani tekači postavljali v ustrezno štartno cono. In tudi to, da ne bo do vse prijateljice tekle v stilu 3/4/5 v vrsto, kot da je cela ulica njihova.

Vlade mi vsaj vemo kaj je to tekacki bonton :) ...eni zal tega ne razumejo :( in jim je tezko dopovedat ...predlagam da se postavis v prvo vrsto in naj te drugi prehitevajo tko vsaj slaloma ne bos vozil :D pa srecno :laola
 mojA
#332195
flying eagle napisal/-a:
vlade napisal/-a:Upam, da se bodo tudi v Ljubljani tekači postavljali v ustrezno štartno cono. In tudi to, da ne bo do vse prijateljice tekle v stilu 3/4/5 v vrsto, kot da je cela ulica njihova.

Vlade mi vsaj vemo kaj je to tekacki bonton :) ...eni zal tega ne razumejo :( in jim je tezko dopovedat ...predlagam da se postavis v prvo vrsto in naj te drugi prehitevajo tko vsaj slaloma ne bos vozil :D pa srecno :laola


Hoj, s tem je bilo pa tako. Ful me je skrbelo, da sem preveč spredaj pa čisto po nepotrebnem. Več je bilo takih, da smo se malce ušteli (CONA 3:15 - 3:30, REALIZIRAN ČAS 3:38:51). V bistvu smo kar lepo tekli, veliko lažje kot na LM, ker so še polmaratonci skupaj in je res vse zmešano. Je bilo pa tudi v Amsterdamu več takih cvetk, v vrsti. Sem kar konkretno nacikcakala dodatne metre. Garmin mi je pokazal skoraj 800 mt več! Saj skoraj ne morem verjet...

UŽIVAJTE V NEDELJO, Z VAMI BOM, V MISLIH IN OB PROGI!!!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA